Valgorect – arvamused ja hind, osta nüüd, kust osta

Valgorect - arvamused ja hind, osta nüüd, kust osta
[Total:    Average: /5]

Täna minu läbi on umbes “Valgorect”, mis aitab toime tulla laialt tuntud probleem – valgus deformatsioon suure varba. Kuidas ja Miks seda kreemi abi? Kas tõesti see aitab luu? See, mida ma tahan öelda.

Natuke kuidas ma teada, et ma “ka sekti”

[maxbutton id=”143″]

Hiljuti kohtasin sama probleem nagu “luu suure varba”. Ja kõige üllatav, kuni punktini ma kuidagi ei tea isegi seda, et mul on väga luu. Ei, tõsiselt. Kujutage elanud nii palju aastaid ja ei tea.

Asi oli kommentaar üks sõber, kes oli “õnnelik”, et näha mu paljad jalad. “Sinagi, luu jala?”, Isegi kui küll rõõmu, ta küsis: “valu?”. Ma vastasin, et ma ei olnud piin ja vahtis oma jalgu. Mulle tundus, et ma olen alati olnud seda peatust. Lisaks, ma pole kunagi isegi mõelnud, et mu jalad on midagi valesti. Ilmselt sellepärast, et ma ei ole kunagi tundnud mingit valu ja ebamugavustunne. Ja jah, kandis erinevaid kingad – madal, kõrge kontsaga, platvormi ja muud.

ilmaaegu küsis ta.

Kuna veidi hiljem ma tõesti hakkas piin jalad. See oli nende luud, eriti pärast seljas kõrged kontsad või pika jalutuskäigu. Alguses oli see üsna talutav, jalad oli lihtsalt piisavalt puhata. Aga aja jooksul valu ainult suurenenud, jalad hakkasid valutama ebameeldivalt thumb ala isegi loobumise järel kinga.

Ma kohtusin valgus deformatsioon suure varba. Em>

Siis on see kõikjal vilkuv reklaam omanikega pöidla, kuid mingil põhjusel ma olin ei kiirusta neid osta.

No teise järel rünnaku valu, ma ikka läks apteegist. Ma apteekrile soovitame proovida salvi “Valgustuse (Luu)”. (Ja umbes parandamiseks ja fikseerijad sõrmed ütles saladus, et see on odavam tellida Hiinast, erinevus nende nr.)

Ma muidugi ostetud salvi ja hakkas seda kasutama.

Teave kreemi jalgadele “Valgorect”

salvi mulle maksma 1900 Tg / EM> Like, ei ole eriti odav sellise väikese kreemipurgi – 15 ml , kuid mitte naeruväärselt kallis. Tootja – Euroopas.

Pakend, nagu ma arvasin, imelik: mittestandardseid kuju (ka teistsuguse kujuga upakovochki koos huulepalsam), koos pildi, ütleme, armsam jalad värvitud tihendid ja lubadusi:

Ma siiski arvan üsna mõistlikult, ja nii ma kohe aru, et loota vähendamist luud ja nende kõrvalekalle on rumal. Ilma kirurgia see on võimatu! Olin lugedes ainult valu, mis ma olin mures.

kreem on väikeses silindrilise vastukaalu mis sulgub väga tihedalt. Kreemi esialgu ei doseeritud ääreni, kuid kaas oli veel kaetud sisu. Pole ime, koor oma paketi valetab.

Värvi kreem on kahvatukollane, ja lõhn on mõnevõrra meenutab “täht”. Konsistents ei ole paks, vähese vedelikuga ja mitte väga meeldiv.

Osa välimus oli ka huvitav – see on palju kasulikke komponente, nagu õlid, ekstraktid, kuid peamine raviomadused, nagu ma aru saan, on meditsiiniline sapi. Kompositsioon ja kõik vajalikud andmed visandatud tagaküljel pakend:

Ja nüüd edasi kõige olulisem osa mu arvustused, st tulemusi.

Application, mu tundeid ning tulemus Valgorect EM>

[maxbutton id=”143″]

➤ Ise ma otsustasin, et koor “Valgorect” Ma rakendatakse ainult öösel. Määris seda säärel luu- ja seda ümbritsev ala.

➤ nr ebamugavustunde koor, nagu sügelus, põletustunne, ei. Kreemi hästi uhmerdatud ja väga kiiresti imendub naha.

➤ Sokid jalad ma ei kanna, kuid alguses, pärast kreemi ma pakitud jalad elastse sidemega, kus luu. Ilma fanatismi, muidugi, ei ole pingul, et mitte häirida ringlusse. Siiski ei kasuta seda ma nägin seda ja hiljem tühistas selle.

➤ Tulemuseks õnneks polnud kaua oodata. Instant leevendust koor “Valgorect” toob, kuid pärast päeval ma tundsin, et valu on tõesti vähenenud. Ma kasutasin kreemi iga päev ja tunda tõelist leevendust. See näriv valu lõpuks lakkas levimist mu jalgu. Tulemuseks on kumulatiivsed, vaid igavesti selle probleemi seda kreemi vabaneda. Lõppude lõpuks, siis jälle panin kena, kuid mitte kasulik jalga kingad, uuesti laadida jalad ja luud hakkavad endale meelde tuletada. Ja siis ma olen tänulik selle koor.

➤ Muide, voolukiirus koor on üsna suur – minu esimene pudel ei ole veel lõppenud, vaatamata asjaolule, et see on nii väike.

Ja veel, nüüd isegi kui ma kannan kontsad, mu luud on peaaegu ei esinenud looduses valu, et mul oli enne. Ja muidugi, ma olen muutunud rohkem tähelepanelik valik kingad proovida jätta seega põhjus sellise ebamugavusi. Bunions aasta suure varba ei kao, kuid ma olen rõõmus, et nad ei ole mures ja ei haiget. Niisiis, koor “Valgorect” Ma arvan, et see on tõesti väärt, kuigi esimesel see natuke raske uskuda.

Järeldus Valgorect EM>

[maxbutton id=”143″]

Kui ma soovitada jalakreem “Valgorect”? Muidugi, jah.

Aga! Selleks, et hinnata mõju luu suure varba peaks olema mõistlikult – koor “Valgorect” ei säästa luust ja mitte sirutada sõrme , siis isegi ei tohiks loota! Selle tegevus on suunatud kõrvaldada valu ja ebamugavustunne kandes kingad. Kuna mulle see kreem on aidanud ületada valu, ma teeninud pöidlasuurust üles.

Tänan teid tähelepanu eest! Em>

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.