Silane Guard – vedelik klaasi, arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Silane Guard - vedelik klaasi, arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
[Total:    Average: /5]

Tänu teaduse arengut ning intensiivne areng autotööstuses, tehnoloogid on toodetud unikaalne uus aine – vedeliku Silaanmodifitseeritud klaasist Guard. Kate vähem kui viis aastat on saanud kultus staatus. Toode suutis hindame tarbijate peaaegu üle kogu maailma.

[maxbutton id=”202″]

Toodet kasutatakse luua kaitsekate pinnal keha ja kuulub sellesse kategooriasse Kahekomponentse kompositsioone. Pärast segamist materjal ei ole salvestatud. Seega, kui töötamise ajal on palju lahus, peate kohandada, muidu on see kõvaks.

Nii teeb toote

Täida Silane Guard vedelklaasil eranditult värvainete pinna keha ehituskive. Toode kantakse alad, mis ei võimalda tolmu ja otsese ultraviolettkiirguse. Madalatel temperatuuridel on keelatud kasutada segu. Ka enne kohaldades meik, siis tuleb läbi proovitöö väikesel pindalal.

Mis on keelatud nähtud vedela:

 • elemente, mis koosneb plastikust;
 • üksikasjad raiutud, või kroom;
 • kaitseraua;
 • Gaburici, esituled, pardatulede Windows ja muud klaasist tooteid.

Kui protsessi, Wilson Silane Guard kogemata tabas üks neist objektid võimalikult kiiresti pühkige puhta niiske lapiga. Pärast puhastamist on soovitatav kasutada kiu või pehme käsnaga.

valmimise aeg katte keha vaja lähitulevikus teha poleerimine auto ruumis, kus on hea ventilatsioon või palju Windows, mida saab avada tuulutamiseks. Pea meeles, keemilise toime avaldub kohe pärast avamist mahuti. Hoidke vedelklaasil autodele Willsoni Silane Guard avatud on keelatud. Pärast pealekandmist jäägid ei taaskasutada.

Kui pärast kompositsiooni kasutades vasakul jällegi seda ei kasutata

Storage suletud pakenditesse soovitatakse kasutada ruumides, kus temperatuur vahemikus ei ületa 40 ° C. Sa peaksid ka ei lase külmutamine segu. Et vältida lekkeid, siis tuleb salvestada materjali püstiasendis ja vältida otsest päikesevalgust. Pärast seda, kasutades kogu kompositsiooni vedelikuga täidetud Silaanmodifitseeritud klaasist Guard kasutatakse.

Mis on vedelklaasil Silane Guard

materjali koostise sisaldab järgmisi komponente:

 • polümeeri komponentide silaanpolümeeri;
 • õli lahustuvad komponendid;
 • element, mis aitab kaasa tahkestumise.

Maksimaalne kasutusiga toote valmistamise kuupäev on 5 aastat.

Mis sisaldas Wilson valvur:

 1. Pudel vedela klaasi auto Willsoni Silane Guard.
 2. Käsna aplikaatori, mis on Rakenduse kiht.
 3. Seal purgis on kohandatud pühkida.
 4. Selleks, et toodet pole kahju naha pakendis on kaitsev latekskindaid.
 5. Samuti kohustusliku kasutusjuhendi üksikasjalikult kõik protseduurid, mida saab teha koos materjali.

Kasutusjuhend Silane Guard

Tavaliselt poleerimisel auto võtab palju aega ja poleerimine tulemus ei pruugi õigustada ootusi. Pärast pihustamist toodet, on vaja kiires tempos hõõruda vedeliku juhtimiseks kehapinna mis nõuab suurt pingutust.

[maxbutton id=”202″]

Nagu produktiga Silangan see materjal on väga lihtne. Siin on peamine asi jälgida kõiki juhiseid tootja. Kõigepealt pead hoolikalt puhastada pind keha ja lasta kuivada.

Kuidas keha pärast poleerimist klaasist

Tuleb märkida, et saavutada parim välimus auto enne toote pealekandmist kasutada kunstlikku savi sama tootja. Kasutaja hinnangut umbes vedelklaasil auto jaotatakse see Pihustusvedelikku on kõige sobivamalt temperatuuril 25-30 ° C-ni ja ilma otsese ultraviolettkiirgusest. Sellistes tingimustes segu saavutab pehme koostisega kõvastub nii kiiresti.

Uhekomponendilised koostis on soovitatav rakendada kohe kogu keha ja individuaalselt – esimene tiivad, siis uksed, kapott ja lõpuks katuse. Nii on võimalik vältida ebamugavusi protsessi lõppfaasis poleerimine.

Juhised sammhaaval Silane Guard

 1. Kandke kaitsevarustust ja kindad.
 2. ettevaatlikult hõõruda kuiva lapiga ebemevaba pind, mis on ette käsitseda.
 3. Valmistada aplikaatori ning seejärel kanda neile monoliitse materjalikihilt. Ärge räpakalt toodet peab katte õppida ülekandeid lüngad.

Oluline on pöörata tähelepanu nägu aplikaatori, üks neist on halli värvi, teine ​​valge. See on kaetud esipoole.

 1. Järgmiseks hõõruda vedelklaasil keha. Tee pehme liikumise ilma tugeva surve. On oluline, et pühkida kogu pinna.
 2. Pärast loomist kaitsta keha oodake umbes 7-10 minutit, nii et kiht on täielikult kuivanud. Kui pind omandada valge, kergelt tuhm värvus, saate jätkata järgmise etapiga.
 3. Shine ja sädelevate efekt antud sõiduki pühkides pinnakattega Silane Guard (silane), spetsiaalse lapiga, mis on koos vedelikuga.
 4. OL>
  [maxbutton id=”202″]

  Ühes pakis Silane Guard vedelklaasil piisab 3-4 rakendused mudelist midsize sedaani. Pärast poleerimine see ei ole soovitatav teostada kontaktivaba puhastus üks nädal. See periood on kohustatud tagama, et kiht on omandanud soovitud tihedus ja on kindlalt fikseeritud pinnal auto.

  Kui täielikult vastama kõikidele nimetatud käsiraamat Wilson vedelik klaasi, toote regulaarselt teenib 1 aasta või 22 mootor.

  kattekihi dirt-, vesi – ja mustusel

  Tuleb märkida, et kaitsev materjal saab rakendada ühe samas kohas mitu korda saada mitmekihilist struktuuri. Sageli tootjad selliste toodete väidavad, et järgmise kihi võib olla või mitte tuua tulemust või kahjustada eelmise. Mis vedelik klaasi Silane Guard kõike täiesti vale, katet võimalik parandada kaitstuse astet ja mõju sära.

  luues mitmekihilise kaitse tuleks säilitada ajaline intervall pärast pritsimist iga kihi. Aeg on vaja täielikku kõvenemist. Esimese ja teise intervalli peaks olema vähemalt 12 tundi, 3-4 – 24 ja nii edasi.

  eelised ja puudused vedelate Silaanmodifitseeritud klaasist Guard

  Liquid klaasist Silane Guard on palju häid külgi, millest kõige olulisem eelised kasutajad on järgmised:

  1. säästlik tarbimine. Ühest pudelist 95 ml piisab kohaldamise 3-4 kihtidena Üksikreisija sõidukeid.
  2. Produkt lisaks kaitsefunktsioon, kuid teenib veekindlast mis takistab korrosiooni.
  3. Vedelik on lihtne kohaldada, kui on kindlaks määratud ja moodustab ühtlase, monoliit kihti, isegi kui see on vahend, mida 5 korda.
  4. Võrreldes samu materjale, vedelklaasil Silane Guard keskmine väärtus …., kui teiste toodete hindadele kuni ….

  Users Samuti märgiti puudusi poleerid:

  1. Kui avate pudeli, on vaja kasutada kogu osa, sest see muutub kiiresti kasutamiskõlbmatuks.
  2. See on võimatu hakkama auto vabas õhus, tolmu on raske saavutada hea tulemuse. Ainult suletud ruumis, siis masin otsima täiuslik.
  3. Toode ei ole esindatud vabakaubandust, kuid saadaval, et poe kosmeetika. Müü neile Europen turustajad Hiina veebilehel Aliexpress ja erasektori vahendajad.
About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.