Realquit – arvamused ja hind, ametlik kodulehekülg, kust osta

Realquit - arvamused ja hind, ametlik kodulehekülg, kust osta
[Total:    Average: /5]

uudsus tubakatööstuse – magneteid Realquit (Realquit). Nende mõju organismile avati 50-ndate teadlane Field nogie, kes oli kaasatud teadus- seotud nõelravi. Vastavalt tootja, on uuenduslik meetod, mis on palju tõhusam ja ohutum kui teised ravimid (tabletid, ravi- ja ennetavaid vedelik või igemete või plaastrid). Tööriistakast sisaldab kasutus- ja kaks väikest magnet. Kasutamise juhend seadme on kirjutatud selge ja arusaadavas keeles. Magnetid on kaetud kattega kulda. Kinnitatud kõrva, kus punkte vastutav oma suitsetada.

Kirjelduse ravimi Realquit

biomagnifikatsioon Suitsetamine kaetud kulla tolmu, mis on raviomadused ning samuti kaitseb organismi erinevad allergeenid. Võrreldes teiste ravimite kasutamisel, ja meetodeid, Realquit on mõningaid eeliseid:

 1. ametlik tootja garanteerib 25-30 päeva kohaldamise magnetid siis tunned, et tahad suitsetada vähem.
 2. Metabolism normaliseerub mõne nädala.
 3. Üle 90% klientidest kinnitavad meetodi tõhusust.
 4. Vahend on oma koostiselt nikotiini.
 5. OL>

  komplekti magnetid võivad samuti erineda. Mõned neist on kollane kate, teine ​​on kaetud valge kuld. Igal juhul on kõik üksikasjad sama. Seade valge kuld kuulub eri marki, kuid tööpõhimõte ja tootmine sama.

  Kliinilised uuringud Realquit

  Muidugi, enne biomagnifikatsioon pandi tootmise, nad läksid läbi palju uuringuid. Üks esimesi laborites, et lubas eksperimente ja terase tootmisel: Austraalia, USA, Jaapan, peaaegu kõik Euroopa riigid, Kanada. Võite ohutult osta magnetid, tootja neist on patenteeritud ja sertifitseeritud.

  Kust osta Realquit?

  magnetid Realquit ole erilisi kasutustingimusi. Osta toodet läbi ametliku tarnijad või tellida online, saata postkontorisse oma linna. Apteekides seadme ole. Magnet ei ravi sõltuvuse, kuid Suitsetamine aitab psühholoogiliselt tasandil loobuda kahjulik harjumus.

  Application Realquit

  Realquit on võimalik kasutada mitut järjestikust tundi igal kellaajal, no teatud tõendeid selle kohta. Kõige parem selle käekella levitada. Näiteks 2 tundi hommikul, 3 õhtul. Mugavuse magnetid on valmistatud täielikult erineva suurusega. Little kinnitate väljaspool kõrva ja suuremat taga. Enne taotluse biomagnets pead hoolikalt käsitseda aurikulaarsete pinnale, siis kontakt on parem. On väga oluline, mida kõrva te kavatsete paigaldada magnet: vasakule / paremale – paremale, vasakule – vasak. Ole ettevaatlik, et seade ei kuulu kõrva.

  Loe kõiki rakendusi

  Kui pärast paigaldamist üksus, tunnete ebamugavust ja valu, on vaja ümber magnetid teiselt kõrva ja masseerida valus kohapeal, kui see oli kinnitatud. Ebameeldivaid aistinguid ei kesta rohkem kui minut.

  Kui soovid kasutada magneteid vajate iga päev nädala jooksul. Selle aja jooksul saab suitsetada nagu tavaliselt või vähendada sigarettide arvu, kuid pärast on kõrvaldada nikotiini ja edasi kasutada magneteid umbes 3 nädalat.

  Eelised Realquit

  See ebatavaline Seadmel on mõningaid eeliseid:

 • hõlma nikotiin, toksiinid ja Halogeenid;
 • absoluutselt ohutu;
 • valutu kasutamist;
 • puuduvad tõsised vastunäidustusi;
 • puudub konkreetne ajakava taotluse;
 • 97% efektiivsusega;
 • tulemused on nähtavad juba esimestel päevadel vahendi kasutamine.

vastunäidustused Realquit

On mitmeid vastunäidustusi, kus arsti konsultatsioon. See:

 • raseduse;
 • kasutamise Kuulmisabivahendite;
 • juuresolekul elektrilise südamestimulaatorid.

tõtt või mitte?

Kuna Realquit seadme unikaalne ja populaarne see on tohutu hulk võltsinguid. Arvustused ja arvamused leiame nii positiivseid kui ka negatiivseid. Ainult ostes ja kasutades biomagnifikatsioon sa aru lahutuse või mitte. Kindlasti osta toodet ametlikul kodulehel osta võltsitud.

Maksumus

Ostu apteegi magneteid ei saa. Seda saab teha ainult läbi ametliku tarnija. Mõned Interneti ressursse, et koostööd tootja lahtiselt osta seade ja müüa.

hinnad Realquit:

Osta soodushinnaga tootjalt

Arvustused arstide

Enamik kommentaare on reaalne ja positiivne, kuid ka paljud inimesed rahul magnetid, jättes oma negatiivset arvamust.

Savel’ev, Viktor A., ​​arst-narkoloogi, “Mina ja mu kolleegid väga sageli ette nende patsientide seadme Realquit. Meetod nõelravi on üsna huvitav ja ei ole uus. Enamikul juhtudel see toimib. Mul on hea meel, et turg protivootechnoy tööstuse lõpuks on vahend, mis aitab inimestel suitsetamisest loobuda ja elada normaalset elu “.

Alekhine Vladlen aristarkhovich, kõrvaarst, “Nüüd suitsetajatele väga palju. Ja peaaegu kõik neist tahavad loobuda. Kõik patsiendid on soovitatav omandada magnetid Realquit. Neid on lihtne kasutada, kompaktne ja on täiesti ohutu. ma soovitan kõigile tubakaga sõltuvaid inimesi. “

Prikhodko Andrey, narkoloogi, “Statistika järgi ise suitsetamisest, vaid 5% inimestest. Ülejäänud on kas mures oma tervise või ei saa seda teha ise. Et minu patsiendid I kirjutada magnetid kombinatsioonis teise ravimiga. Siis kasutegur suureneb ning tulemused on nähtavad pärast esimest ravipäeva. “

Kliendi kommentaare

Vladimir, 46, “Uskuge või mitte, oma õigust. Magnetid Ostsin naisele. Ta töötas seejärel apteeki. Alguses ma liiga oli skeptiline, kuid püüdis, vaid oli hea meel. pärast kolme nädalast kasutamist, olen vähendanud sigarettide arvu 2 korda. Hiljem keeldus neid. Nii et valik on sinu: suitsetada või tegeleda narkomaania. “

Oleg, 38-aastane Tver, “Alguses seade ei aita, ei näe positiivseid tulemusi. Kuid lõpuks aru, et ma lihtsalt kasutada vale magnetid. Pärast kolme nädala kasutada, iha vähenenud. Pärast 4 kuud täiesti loobuda. ma pean ütlema, et see oli seda väärt. “

Victor, 35 aastat vana “Tellitud magnetid Interneti kaudu, soovitatakse neid mulle kolleeg tööl. See on kaks kuud kasutamist Realquit täiesti lahti sõltuvusest. Mulle seadme aitas temperatuuril 2 nädalat “.

Arthur, 42 aastat vana

“Ma olen suitsetamisest nii mitu korda. Aga ainult Realquit on aidanud mind psühholoogiline tase ületada tubakasõltuvuse. Muidugi oli palju kahtlusi. Aga ma läksin ta. On keeldunud sigarette. Ma olen kindel, et suitsetamine ei “.

Et näha arvamused toote lehel

Stanislaw, 50 aastat,

“Aitas suitsetamisest minu arst. Ma olen väga tänulik, et tal oli aeg andis mulle sellise biomagnifikatsioon. Suitsetamine mu tervis muutus ebakindel. Sick südames, hakkas hingata tugevalt. Seal oli pidev õhupuudus. Mind määrati. 2 kuu jooksul Suitsetamine ma ei taha “.

Natalia, 28 aastat vana

“Suitsetamine Instituudi aastat. Kogemus on üsna suur. Lõpuks otsustas ta koos väljakutse võidelda. Tellitud magnetid. Neid on lihtne kasutada, nii et kasuta neid ei ole raske. Aitas pärast nädalast kulumine . Väga tänulik tootjatele “.

Roman, 31 aastat vana,

“Olen proovinud kõike, plaastrid ja igeme üldiselt ei ole. Sõber, kes ka suitsetamisest soovitatakse Realquit magnetid. Ütleb ta aitab. Noh, ma otsustasin neid osta. Broneeri ametlikul kodulehel. Fast tarne. tulemus on nähtav pärast kuu kasutamine. Oluline hoolikalt lugeda juhiseid, siis tõhusust saab. “

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.