Provocative Gel – arvamused, kommentaarid, hind,

[Total:    Average: /5]

Tere, minu nimi on Eugene ja ma olen õnnelik naine. Olen olnud abielus 5 aastat ja minu abikaasa samuti. Aga viimasel ajal sex on muutunud nii mehaaniliselt et enam mõnu. Fakt on, et enne abielu me oli suhe on 3 aastat ja kõik kirg jäänud muretu bakalaureuse elu. Mitte isegi kirg, ja võimalus. Ja nüüd, me oleme noored, ilusad, meil on ilus poeg, kuid sex sai maitsetu ja ebahuvitav.

Muidugi, kõik saladused naisteajakirjad töö, kuid mitte kauaks. Nii olin sunnitud minema äärmuslikke meetmeid ja sai geel “provokatsiooni”. Tänu temale võin uhkelt helistada ise õnnelik naine.

Mis on geel “provokatsiooni” ja miks osta ​​H2>

Gel “provokatsiooni” on stimuleeriv kreem, mis võimaldab pikendada suguakti ja muuta see ergas tunne mõlemale partnerile. Inimesel ta toodab pikendav toime, kuid naiste see on taeva kingitus. Kasu saab loota, kuid siin on mõned neist:

 1. Kreem aitab kergesti saavutada orgasmi.
 2. Naine saab tunda mis mitu orgasmi.
 3. Regulaarne kasutamine on stimuleeriv toime ja aitab partner lihtsam jõuda tippu rõõmu.
 4. Suurendab tundlikkust erogeenseid tsoone.
 5. Oluliselt suurendab tõenäosust rõõm tandemina koos partneriga.
 6. Määrdel toimib koheselt pärast pritsimist.
 7. OL>

  Arvestades eelloetletud eelistele soov osta geel “provokatsiooni” toimub iga intelligentne naine. Ma alistus see soov ja ei ole kahetsenud.

  Miks ei naised tunnevad rõõmu normaalse suguühte

  Kahjuks ei ole haruldane, kui partner saab rõõm sex, ajal, mil partneri ei jõua lõpuni. Selle põhjused on palju ja sageli ei ole isegi partner. Statistika järgi vaid 11% naistest tõesti naudin seksi iga kord see juhtub. Ülejäänu on banaalne kannatusi. Miks see nii on?

 • 45% naised on oma emotsioone. Kõrge stress, psühholoogiline stress ja väsimus ei saa lõõgastuda lõpuni. Leiab aset seksuaalvahekord, kui nende poolt, peamine asi, mis abikaasa oli täidetud.
 • 31% naistest leiab, et ei sobi temaga regulaarselt partner. Muidugi võivad sellised otsused on õigus eksisteerida. Aga kõik seksoloogidelt väita, et iga paar saab kogeda terve hulk tundeid seksi ajal. Muidugi, kui need naised on ühekordse ühenduse küljel olema täidetud. Aga see toimib täiesti erinev tegur: adrenaliin, uus partner, hirmu ja äärmuslik. Väljakujunenud suhted, kõik tundub värske, ja nii on mõtteid vastuolu.
 • 16% ei suuda täielikult avatud ka pikaajalisi suhteid. Kahjuks see ei ole sugugi haruldane tüdrukud liiga häbelik lahti riietuma ees oma partneri, seksida katte all ja ilma valguseta. Muidugi, põhjuseid on ka palju: rahulolematus joonis, looduslik pelgus, alaväärsuskompleksi. Aga selliseid tegureid on väga halb mõju soo, sest see ei võimalda partnerid proovida midagi uut.
 • 8% naistest on frigiidne või kannatavad Anorgasmia. Siin tundub, et miski ei aita. Aga iga Lumekuninganna võib leida oma lähenemisviis.

Intiimne geeli “Provocation” aitab neid probleeme lahendada silmapilk. Lõppude lõpuks, naiste orgasmitus on väga kahjulik emotsionaalselt ja füüsiliselt. Isegi võimalust rasestumise sõltub get orgasmi.

Kompositsioon ja vorm väljastamisel

Mis meelitas mind želeestumise “Provocation” on kompositsioon. See sisaldab ainult looduslikke koostisosi, et tootjad eelistavad hoida salajas. Aga ma kasutasin usuvad sõna ja test tegelikult kinnitas looduslike vahenditega. Igasugune allergilisi reaktsioone, kuna reguleerimisala on üsna lähedane, geeli ei põhjustanud. Kreemi on meeldiv lõhn ja tekstuur.

kujul väljundi tüüpiline geelid ja kreemid. Tavaline plasttoru kaanega.

Töötlemisviis geeli

Instruktsioonid kasutamiseks geeli “Provocation” on sama lihtne kui tahes määrdeainet. Kogu probleem on naiste eelnevalt erutada partner. Kuidas? Siin on tegemist iga. Ja siis kerge massaaž liigutusi kreemi kohta püstitada kukk. Selline manipulatsioon on oluline kulutada vähemalt 10 minutit enne seksuaalvahekorda, geeli suudaksid vastu. Seega, pärast kohaldamisel, saate anduma eelmäng olema valmis tulemas rõõmu.

lõppemist teatud aja saab painduda kirgi ja sõita otse seksi. Pärast paar minutit tavapärasest geel jõustuvad mis suureneb iga minut. See suguühe kestab kauem kui tavaliselt ja on palju heledam.

Isiklik kogemus ja arvamused

Muidugi ma ostsin selle “provokatsiooni”, olles uurinud iseloomustusi rahulolevate klientidega. Ma pean ütlema, ma ei segaduses, et 99% neist olid positiivsed. Nii ma tellisin ilma mõtlemine, ja nüüd võin julgelt kirjutada kommentaar.

 1. Esiteks olin väga rahul kasutusmugavus. Et abikaasa ma olen võimeline, nii lihtsalt geeli teda suguorgani, kui me olime hõivatud suudlusi ja esialgse hellitab.
 2. Teiseks toime geelist leidsime täielikult esimesel rakendus ja selle järkjärgulist tegevus võib olla ainult õnnelikud. Nüüd sex on muutunud meile sama 8 aastat tagasi.
 3. Kolmandaks, see on suurepärane võimalus kaitsta abikaasasid abielurikkumisest ja abielulahutused. Kuna me tahame üksteisega nagu enne, ja mitte ainult aju, vaid ka keha.

Üldine geel “provokatsiooni” just mulle väga õnnelik naine ja mu abikaasa paistab, sest igal õhtul on võimalik tuua mulle orgasmi abiga meie väike saladus.

Kus saab osta geeli “Provocation” ja hind

Osta geel “provokatsiooni” parem volitatud edasimüüja vältida võltsinguid. Hind on umbes 2000 rubla, kuid te võite alati saada edutamist tootja ja osta toode poole hinnaga. Aga isegi siis, kui aktsia on möödas, ei räpakalt. Kuna hind õnn on palju kõrgem kui teatud summa raha.

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*