Provocative Gel – arvamused, kommentaarid, hind,

[Total: 0    Average: 0/5]

Tere, minu nimi on Eugene ja ma olen õnnelik naine. Olen olnud abielus 5 aastat ja minu abikaasa samuti. Aga viimasel ajal sex on muutunud nii mehaaniliselt et enam mõnu. Fakt on, et enne abielu me oli suhe on 3 aastat ja kõik kirg jäänud muretu bakalaureuse elu. Mitte isegi kirg, ja võimalus. Ja nüüd, me oleme noored, ilusad, meil on ilus poeg, kuid sex sai maitsetu ja ebahuvitav.

Muidugi, kõik saladused naisteajakirjad töö, kuid mitte kauaks. Nii olin sunnitud minema äärmuslikke meetmeid ja sai geel “provokatsiooni”. Tänu temale võin uhkelt helistada ise õnnelik naine.

Mis on geel “provokatsiooni” ja miks osta ​​H2>

Gel “provokatsiooni” on stimuleeriv kreem, mis võimaldab pikendada suguakti ja muuta see ergas tunne mõlemale partnerile. Inimesel ta toodab pikendav toime, kuid naiste see on taeva kingitus. Kasu saab loota, kuid siin on mõned neist:

 1. Kreem aitab kergesti saavutada orgasmi.
 2. Naine saab tunda mis mitu orgasmi.
 3. Regulaarne kasutamine on stimuleeriv toime ja aitab partner lihtsam jõuda tippu rõõmu.
 4. Suurendab tundlikkust erogeenseid tsoone.
 5. Oluliselt suurendab tõenäosust rõõm tandemina koos partneriga.
 6. Määrdel toimib koheselt pärast pritsimist.
 7. OL>

  Arvestades eelloetletud eelistele soov osta geel “provokatsiooni” toimub iga intelligentne naine. Ma alistus see soov ja ei ole kahetsenud.

  Miks ei naised tunnevad rõõmu normaalse suguühte

  Kahjuks ei ole haruldane, kui partner saab rõõm sex, ajal, mil partneri ei jõua lõpuni. Selle põhjused on palju ja sageli ei ole isegi partner. Statistika järgi vaid 11% naistest tõesti naudin seksi iga kord see juhtub. Ülejäänu on banaalne kannatusi. Miks see nii on?

 • 45% naised on oma emotsioone. Kõrge stress, psühholoogiline stress ja väsimus ei saa lõõgastuda lõpuni. Leiab aset seksuaalvahekord, kui nende poolt, peamine asi, mis abikaasa oli täidetud.
 • 31% naistest leiab, et ei sobi temaga regulaarselt partner. Muidugi võivad sellised otsused on õigus eksisteerida. Aga kõik seksoloogidelt väita, et iga paar saab kogeda terve hulk tundeid seksi ajal. Muidugi, kui need naised on ühekordse ühenduse küljel olema täidetud. Aga see toimib täiesti erinev tegur: adrenaliin, uus partner, hirmu ja äärmuslik. Väljakujunenud suhted, kõik tundub värske, ja nii on mõtteid vastuolu.
 • 16% ei suuda täielikult avatud ka pikaajalisi suhteid. Kahjuks see ei ole sugugi haruldane tüdrukud liiga häbelik lahti riietuma ees oma partneri, seksida katte all ja ilma valguseta. Muidugi, põhjuseid on ka palju: rahulolematus joonis, looduslik pelgus, alaväärsuskompleksi. Aga selliseid tegureid on väga halb mõju soo, sest see ei võimalda partnerid proovida midagi uut.
 • 8% naistest on frigiidne või kannatavad Anorgasmia. Siin tundub, et miski ei aita. Aga iga Lumekuninganna võib leida oma lähenemisviis.
Sisukord  EMS Six Pack - arvamused, hind, kommentaarid ametlikku kodulehekülge

Intiimne geeli “Provocation” aitab neid probleeme lahendada silmapilk. Lõppude lõpuks, naiste orgasmitus on väga kahjulik emotsionaalselt ja füüsiliselt. Isegi võimalust rasestumise sõltub get orgasmi.

Kompositsioon ja vorm väljastamisel