MagnuFuel – arvamused ja hind, ametlik kodulehekülg, kust osta

MagnuFuel - arvamused ja hind, ametlik kodulehekülg, kust osta
[Total:    Average: /5]

ajal liiter bensiini maksab 20 senti, kuid säästa mõte ainult “õige”, on ammu möödas. Kütuse hind alates aastast aastasse, võidab oma andmeid ja lülitage pump jääb ainult mälestus autosõitjad kogemusi. Probleem on üsna tõsine, ja siis seal on reklaam, millest ei pääseks, soovitab osta spetsiaalse seadme – kokkuhoidlik “MagnuFuel”. Tootja garanteerib mitte ainult austama loodust ja 20% kütusekulu. Kui õigustatud oleks selline ost, täna me uurime seda.

[maxbutton id=”77″]

Lühiülevaade MagnuFuel

Seade töötab on tegelikult väga lihtne. “Petrol siseneb põlemiskambrisse mitte otse, vaid süsteemi kaudu magnetväljade tuntud parameetrite poolt genereeritud kaks võimsat neodüüm magnetid. Kuna see kütus segu” lahjendati “ja see muutub palju vedelikku, ja selle molekulid on mingis mõttes” jaotatud “. seeläbi oluliselt suurendada mootori võimsusele ja põlemine toimub palju suurema tõhususe ja olulist langust jäätmete osakaal”. Nagu märgitud tootja veebisaiti.

paigaldamine ja konfiguratsiooni MagnuFuel

Tootja väidab, et paigaldus uusi objekte ei kujuta raskusi ja võtab ainult 15-20 minutit. Selleks on vaja “ainult” määrata väike kasti kütusevoolik (ülevaatlikud juhised kaasas). Samuti pange tähele, et seade peab toimima autonoomse režiimi ja ei nõua täiendavat hooldust.

võimete, eelised ja puudused

Vastavalt tootja

  • salvestamine 20-25% kütusest.
  • vähendamine kahjulikke heitmeid atmosfääri.
  • Suurendada võimsus jõuseadme sõiduki.
  • lihtsustamine hooldust.
  • vähendamine koormus mootori ja süüteküünlad.

Me oleme tuvastanud MagnuFuel

Plusminuszero kokkuhoid toplivoprovoda tõhususe vajab täiendavat sõltumatu provincebased reageerimisvõimet ja kontrollitavus test Masinnägemine probleeme paigaldus mõned imporditud autod (ebatõenäoline)
vähendaksid kahjulikke heitmeid atmosfääri (kinnitatud instrumentaalmuusika testimine) Ebapiisav süsteemi toimimise juuresolekul suur hulk elektroonilisi oborudovanietorg madal hind ustroystvami eeldab, et sõidukijuht on teatud oskused sõltumatu sporchissimo paljude autode kõige erinevate proizvoditelyami suure tõenäosusega lausa võltsitud kaupade ostmisega (kui ostetud jaemüügi kaubanduse võrgud) autonoomne operatsiooni juhi sekkumisest

Arvustused tegelikud ostjad MagnuFuel

  • Anatoli (Datsun, auto umbes aasta). “Võrgutas reklaami ringikujuline, mis oli lähedal turg. Ostis. Pane ise. Ma lähen umbes 3 kuud. Bensiinikulu on vähenenud, kuid on endiselt väga kergelt. Test”.
  • Maxim (Lada Priora alates ametlik edasimüüja). “Pane MagnuFuel veenis konsultandi poolt. Kuigi ei pettunud, kuid mitte eriti inspireeritud. Work, ei küsi süüa hästi. Kuid bensiinijaam nüüd külastada mitte nii tihti.”
  • Edward (Skoda Rapid, ostetud seda ja remontida pärast õnnetust). “Kast tõesti toimib – ma armastan seda. Pane aga sada.”
  • Victor (Volvo üks vana versiooni). “Kas agressiivne, kuid tõhususe ei! Kuidas tankimiseks ja tankimiseks ja kogu säästmise – pumbatud”.
  • Peter (VAZ 2121, 4 aastat). “Kinnita ütles Victor on täielik jama. Lubas palju, kuid ei saanud midagi. Arvasin, et päästa, kuid ainult asjata viskasin raha. See on häbi”.

Video ülevaateid võrgust

Head lugejad, ja võib-olla toote kasutajad! Meile meeldiks kuulda teie tagasisidet toote kohta MagnuFuel. Oleksime tänulikud mis tahes teavet.

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.