Hoiatus

Sisalduvat teavet sellel veebilehel on mõeldud otseselt ainult hariduslikel eesmärkidel. Nõu, ideid ja seisukohti Sait ei tohiks olla asenda tõelist nõu meditsiinitöötaja.

Kuigi autorid ja kirjastajad on panna oma parima jõupingutusi hoolitsedes sisalduv informatsioon sellel veebilehel täpne olemus teadusliku teooria ja täiendada analüüsi tähendab kõikumist ja muutusi. Seega ei saa me garanteerida täielikku täpsust faktid kuuluvad sellel veebilehel.

Selle tulemusena ei ole autorid ega kirjastajad sellel veebilehel tuleks vastutusele võtta ära jätta, puudulik või aasta materjali.

Lisaks autorite sellel veebilehel ei vastuta olukordi, kus lugeja saab erinevaid tulemusi kasutatakse keemilist kui käidi jooksul juhendid. Kuna väljaspool muutujad ja üksikute tegurid võivad sageli muuta tõhususe tahes täiendus, tulemused võivad erineda.

vastutus loobumisklausliga:

Lugemine sellel veebilehel, siis katab kõik riskid, mis on seotud kasutades nõu, andmete ja ettepanekud antud koos täieliku mõistmise, et te üksnes, vastutavad kõik, mis võib tekkida panna see teave tegudeks kuidagi, sõltumata oma tõlgendamine nõu.

Site: õiguslik vastutus ja vastutuse avalduse

On sait, mis aitab pakkuda põhjalikku analüüsi, juhendeid ja kommentaarid populaarsemaid toidulisandeid turustatakse üle kogu maailma. Tänu suurenenud tarbimisest ning riski, tarbivad toidulisandeid 2018, see on muutunud asjakohast et meie organisatsioon, selgelt meie õiguslikke seisukohti, kohustused ja kohustused.

Milline on ettevõtte oleme, et harida inimesi, on vaja, et meie lugejad aru mitte ainult see, mida me teeme, vaid ka kuidas see kohustus sobitub suuremat ulatust USA ja rahvusvahelise õiguse tervikuna. Nagu näiteks, see juhend annab ülevaate juriidilisi kohustusi, avaldused ja kohustused saidil.”