Harmonica kasutamine

[Total:    Average: /5]Drops Harmonica arvamust, hind, kust osta koostisosad, kuidas see töötab?

[maxbutton id=”542″]

Pakkumine Harmonica – vahend kaalukaotus määr kuni 800 RUB partner CTR

Veebisait manustamist ei õigsust isikliku teabe kasutajad saidile. Harmonica aktiivse ravimi kaalukaotus. Koostis, kasutusjuhised, tõeline kommentaare.

Harmonica – kui palju on hind

Harmonica

[maxbutton id=”542″]

  • kopeerimine mis tahes materjalide saidilt zaprescheno.Vsya sätestatud veebilehel teave on näitlikud ning on väärtushinnang MadjorDom.ru kasutajad projekti.
  • See privaatsuspoliitika kehtib üksnes «Madjordom.ru» Site .
  • 13.

  • poolte vastutus 1.

Administration selle saidi koos Kasutaja peab võtma kõik vajalikud meetmed, et vältida kahjude või muid negatiivseid tagajärgi põhjustatud kaotuse või avalikustamine isikuandmete kasutaja. 13. Kasutajale juurdepääsu saidi või teenuse partneritega kodulehel, et saada tooteid, uuendusi ja teenuseid. 11.

loomine tagasisidet kasutajale, sealhulgas teated, saidi kasutamisega, teenuste, taotluste menetlemine ja tellimusi kasutajad. Identifitseerimine registreeritud kasutajate veebilehel, tellimise ja (või) kirjutada ostu-müügi lepingu, mille eemalt «Madjordom.ru». Veebileht kollektiivse statistikat IP-aadressid oma külastajatele. Seda teavet kasutatakse, et tuvastada ja lahendada tehnilisi probleeme, et kontrollida seaduslikkust makseid. “Veebileht kasutaja (edaspidi – kasutaja)” – isik, kellel on juurdepääs Saidi Interneti kaudu ja kasutades Website

.

poolte vastutust 1. saidi haldamise, rikkunud kohustusi, vastutab tekkinud kahju Kasutaja seoses isikuandmete väärkasutamine, vastavalt Vene seaduse välja arvatud õigusteaduse ja 7.2.

[maxbutton id=”542″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*