Handy Heater – arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Handy Heater - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
[Total:    Average: /5]

[maxbutton id=”160″]

Ülepaisutatud kütteseade Handy Heater on ruumi küttekeha, ühendatakse otse seinakontakti seinale, ei istu palju ruumi. Aga ta on nii tõhus ja kuidas see soojendab ruumi, et see õnnestub isegi väga külm soe ruum vajaliku temperatuurini, et neid mugav olla.

kasutada kaasaskantavaid küttekeha, piisavalt muuta see seinakontakti ja alustada reguleerimine termostaadiga. Termostaat töötleja võimaldab teil rakendada temperatuuri reguleerimiseks ja ventilaator kahel kiirusel võib olla vastutav õhuringlus oma toas soe ja samal ajal üsna hubane.

Kompaktne seade nimega Handy Heater võimaldab lühiajaliselt täita tuba soe õhkkond. Hendi võib olla keeruline tavalise pistikupesa. Teploventilyatory Handy Heater on termostaat ja ventilaator kahel kiirusel. Tänu termostaat juhtpaneeli käesoleva elektriline seade saab hoida ettenähtud temperatuuril nõutava ja ventilaator saab reguleerida mugav õhuvahetus ruumis.

Review elektriküttel Handy Heater

te ei soovi, et võimaldada elektriseadmete mitte maksta kuu lõpus arveid? Tänu keskküte ruumides ei ole soojendusega piisavalt?

Varem suur ja samal ajal ablas küttekehad – võimalik tellida ametlikul kodulehel tootja seadme Handy Heater, mis on täna üsna tõhus termo-keraamika seadet väga kompaktne korpus, aidates soojendada kõik pereliikmed.

Kas olete kursis talvel probleeme kodus?

Portable suurus keris kogu ruumi Rovus saab ühendada otse vooluvõrgust ja ruumi kulub vähemalt. Kuid selle võimsus on piisav, et kütta ruumi kuni 20m2, ja seal leiad soe ja mugav õhkkond.

 1. Lihtsalt nõuab ühendades. Handy Heater töötab ilma ühise traat ja ei võta ruumi põrandakatte. Võite muuta see tahes ja vooluvõrgust ühendada nuppu. Ja kohe algab soojendus tuba.
 2. Vajadus reguleerida aega tööd. Tänu taimer saate täpselt kontrolli teostada operatsiooni ajal ja ventilaator kahel kiirusel võib olla vastutav õhuringlus oma tuba oli väga soe ja samal ajal mõnus.
 3. Soe kõiki ruume nii kodus kui ka töökohal. Vaid väike radiaator saate soojendada nagu suur elutuba ja magamistuba ruumi. Saate hõlpsasti sooja ja vannituba. Siin lapsi vajab erilist soojust ja siis tulevad appi see väike küttekeha.

Paljud omanikud garaažide ka eelistavad selle kütteseadme kütta oma garaaž ruumi. Kontorihoonetes võite märganud, et sageli kasutavad neid väike küttekehad.

See seade ei ole ainult iseloomustab tõhusus, vaid ka maksimaalset turvalisust.

Kõik ebamugavuste kogukas ja külma küttekehad minevikus nüüd H4>

See kütteseade on uuenduslik viis teha tööd. Seade Rovus saate muuta mis tahes vooluvõrku. See sobib viis tihedalt seina, sel põhjusel, et te ei pea komistama või karta postitamist. Mugav nupp on / off võimaldab teil ühendada ja lahti ühendada seadme vajutades ühise nupud. Kui sisse lülitatud, siis saate kiirenemist digitaalne ekraan temperatuur, crablouse sisse piiri 15-32 kraadi, küsi suur või väike, pöörlemiskiiruse ventilaatori ja instrument võib teha kõike muud. Vaikne ja märkamatu viis ta soojendab ruumi vajaliku temperatuurini. Kui on vaja, et olla eelnevalt programmeeritud seade automaatrežiimis on välja lülitatud.

peamisteks eelisteks seade

Mõtle peamisi eeliseid tavalise küttekehad:

 1. Saab ühendada otse seinakontakti – seal ei ole ühe juhtme
 2. Määra mugav temperatuur vahemikus vahemikku 15 kuni 32 kraadi.
 3. Timer programmeerimiseks (12 tundi).
 4. Mis led ekraan.
 5. On mitmeid kiirusega ventilaator.
 6. Te võite võtta mööda ette sõita.
 7. Väike suurus võib säästa ruumi.

Lisaks on tõesti ökonoomne, sest see võib tarbida väga vähe elektrit, kui seda kasutada iga päeva-, et on, võib maksta paar senti.

Omadused kütteseade Handy Heater

[maxbutton id=”160″]

Mõtle põhiomadusi kütteseade:

 • Kest on valmistatud kuumuskindlast plastist
 • Seotud termo ventilaatorid
 • Keraamilised kütteseadme detail
 • Seadmel on võimsus 370 W
 • Olemasolevad ülekuumenemiskaitsega
 • Voltage jõuab 240V
 • Control on võimalik ekraanil
 • On võimalus temperatuuri määrus
 • On ka taimer
 • Olemasolevad kasutajale mitu kasutusviisidest

Nagu näete selle parameetrid enne ei ole palju, kuid võrreldes sarnaste seadmete, see on kompaktne suurus, võime kütta suured ruumid ja nii edasi.

Mis see koosneb Handy Heater?

Lisaks kõik need eelised, see seade Handy Heater on järgmised:

 1. Safe soojendus osa keraamilise jahutati plastkorpusega;
 2. Ökonoomne, võib tarbida elektrit igapäevaseks kasutamiseks.
 3. Tänu kompaktsetele mõõtmetele, et seade võib olla mis tahes ruumi, isegi väike nurgas korter või kontoris;
 4. Automaatne tüüpi operatsiooni on saadaval;
 5. Seadet saab ühendada otse väljundis;
 6. on mitu kiirust kohandamine;
 7. Portable suurus, suure võimsusega, vaikne ja samal ajal väga turvaline.

Kust osta Handy Heater

Kui te otsustate osta seda kaasaskantavad küttekeha, siis soovitab teil teha valiku ametlikul kodulehel tootja. Seal leiad peamised eelised ja omadused selle mitmekülgse ja multifunktsionaalne seade. Sul on üllatunud võimalusi selle elektriline seade.

[maxbutton id=”160″]

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.