Flawless – arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Flawless - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
[Total:    Average: /5]

  Hiljuti hakkasin märkama, et on märgatav karvad. Ma väga hoolikalt jälgida nende välimust, nii et saate näha kesklinnas huulte ja põsed juuksed, minu jaoks oli tõeline šokk.

Long õppinud sõbrad, mida saate teha oma probleeme ja isegi läks vastuvõtu kosmeetik, depilatsioon, kuid kõik andsid ainult ajutist tulemused ja maksma väga odav. In the end, ma lihtsalt raiskab raha kallist ravi.

Ja juhuslikult olin õnn saada ametlikul kodulehel tootja epilaatorilt Flawless. Olin kohe ahvatleb hinna ja kaasaskandmiseks. Õppisin üsna natuke infot selle seadme ja otsustas tellida samal päeval.

Kirjeldus ja omadused huulepulga epilaatorilt Flawless

Pocket epilaator stiilis huulepulk töötab põhimõttel pintsetid valutult eemaldades isegi tugevate karvade. Lisaks seadmel on taustvalgus, mis saab eemaldada nähtamatu karvad raskesti ligipääsetavates kohtades. Ma arvan, et see asi on üsna praktiline ja lihtne kasutada.

Epilaator aitab vabaneda soovimatud karvad ilma ärritust ja tumedaid laike. Muidugi, ma proovisin teiste sarnaste seadmetega, lisaks Flawless. Mõned neist töötas võrdsetel alustel selle epilaator ja mõned halvemad. Nii et ma arvan, et Flawless on hea vahend kõrvaldades näo juuksed, kuid võib-olla on tõhusamad vahendid.

Niisiis, oleks mõttekas tuua esile mitmeid funktsioone, mis on omane tasku Flawless. Neile I võib puudutada:

 • Compact välimust;
 • Exclusive disain meenutab kallis, luksus huulepulk;
 • Kas absoluutselt allergia;
 • bakteritsiidne toime;
 • Ei tekita ebamugavust raseerimise ajal.

Lisaks tahaksin rõhutada, et epilaator on heaks kiitnud dermatoloogid, et sa ei saa muretsema naha oma nägu enne kasutamist.

Omadused epilaatorilt Flawless

Enne ostmist seadme kohta õppisin seda internetis. Olin kõige ahvatleb, et epilaator töötab patareid. See võimaldab teil kasutada seda autos, rong, lennuk, suvila või koos sõpradega. Tänu juuresolekul patareid, ei saa ma muretsema oma välimuse ka metsas (sageli minna koos sõpradega või oma mehe iseloomu).

Pane tähele ka valgustus, mis ma juba kirjutasin. Oma abi, võin kasutada Flawless isegi hämaras või pimedas. See on väga mugav, sest sa ei saa alati hästi valgustatud ruumis.

Lisaks tasub meenutada, et harja jõuab kõrgus vaid 11 cm Sellest võib taskus ja naiste käekott. Samuti paistab silma juuresolekul super ägeda servad, mis koheselt katkestas liigse karvade põhjustamata valu või ebamugavustunne. Bakteritsiidne mõju nahale on kattekiht labade 18 karaadise kullaga.

Kasutusjuhend Flawless

kasutamiseks tasku Flawless epilaator väga lihtne ja see ei pea te kogemuste või nõu kosmeetikud. Et vabaneda tüütu karvad mu nägu, teil on vaja ainult avada kork seade, hoidke lõiketerad soovitud saitidele.

tugevasti vastu nahka ei ole vajalik, kui epilaator ja nii hakkama ülesanne. Pärast raseerimist on soovitatav pesta ja kanna näole kreemi või eriline toode pärast vahatamist (te ei saa seda teha, ma kohaldada koor omal soovil). Nagu lubatud, on pikk seadme kasutamist, on võimalik lahti saada näo juuksed, mida ma püüdlevad.

Eelised enne analoogid Flawless

Muidugi, see ei ole minu esimene epilaator, mida ma pidin “tundma” viimastel aastatel. Seetõttu võin võrrelda seda teiste sarnaste seadmetega, mis aitavad eemaldada nägu karvu. Niisiis, eelised analoogid võin julgelt järgmised:

 • Kvaliteetne kaup;
 • puudumine düskomfordi karvade eemaldamist;
 • Terad õrnalt lõigatud karvad ja ei tõmba neid;
 • juuresolek ereda valgustamiseks;
 • puudumine nahaärritust pärast raseerimist;
 • Complete ettevaatusabinõuetest seadme kasutamise;
 • Kompaktne (11х2.6 cm);
 • Hooldustöid.

vastunäidustused Flawless

 • Kui aus olla, tootja kohti ei vastunäidustusi, kuna seade töötab üsna “pehme” ja isegi mitte põhjustada ärritust. Ma lisaksin, et see on parem mitte kasutada seadet lastele ja noorukitele kuni 18 aastat. Isiklikult ma ei lase oma lapsi puudutada mu naha eri pardlid või depilaatorid, eriti tüdrukud.

tulemused kasutamise Flawless

Kui ma alustasin, kasutades epilaator, ma kohe armus. See on mugav ja täiesti istub käes. Sellepärast ma kergesti eemaldada karvad isegi kõrvade taga.

Pärast esimest kasutamist, ma ei ole märganud mingit nahaärritust. Minu nägu ikka

jäi vabaks punetus ja tumedad laigud. Ma ei ole kunagi läks allergiline reaktsioon ja mu nägu on täiesti tajutav depilatsioon (kuigi kummaliselt üllatunud kui kõik protseduurid tegin enne ostmist epilaator). Siis sain aru, et õigel teel, ja hakkas seda kasutama sagedamini kui märkasin uutega.

Lihtsalt tahan kirjutada, et näo juuksed kasvas mind uskumatu kiirusega. Pidin raseerida see peaaegu iga päev, ja see on, sa tead, väga ebamugav ja võtab palju vaba aega. Seega, kui kolme nädala pärast hakkasin nautida Flawless kaks korda sagedamini, mõistsin, et mõju on ja ma olen oluliselt aeglustunud juuste kasvu.

Ma ei ütleks, et see taskuformaadis epilaator parim äri, kuid see ikka hakkama oma ülesanne. Praegu ma ei kavatse lõpetada, kuid ma perioodiliselt Peek uusi viise, et eemaldada liigne karvakasv näol ja kaelal.

Kommentaarid spetsialisti Flawless

Enne ostu epilaator olen ainult lugenud, kuid vaadates arvamusi spetsialistid. Muidugi, ma usaldan tootja, kuid siiski, parem karta ja otsida ekspertide arvamusi, mitte kahjustada nahka. Nii et üks neist ma tahan, et sa kirjutada.

Ekaterina Volskaya, kosmeetik, töökogemus rohkem kui 15 aastat.

arvamusi Flawless

Soovin teile, mu lugejad, kirjutada paar arvamused tegelikud ostjad, et ma leidsin foorumites ja blogides.

Kuidas ja kust osta Flawless?

Viimasel ajal olen tihti oste online kauplustes, sest ma arvan, et see mugavalt ja kiiresti. See on põhjus, miks tellida epilaatorilt Flawless ma otsustanud ka ametlikul kodulehel tootja. Eriti ma köitis asjaolu, et ma ei osta toodet ilma makse maksma kättesaamisel.

Üldiselt kohaldamise viis mind mitte rohkem kui 5 minutit. Jätsin moodustada oma passi andmed ja telefoninumber. Ma peaaegu kohe kutsus tagasi ettevõtte esindaja (Manager) ja vastas kõigile minu küsimustele.

5 päeva hiljem sain teate, et ma ei korja oma paketi lähimas postkontoris. Nagu ma kirjutasin eespool, ma selle eest makstakse sularahas ja alles pärast avasin ja nägin kõrge kvaliteediga toote.

Tahad kokku, ma olen põhimõtteliselt rahul oma ostu. Ma ei ütleks, et see on ideaalne vahend vabaneda soovimatud karvad näol, kuid raha saab osta. Nii hea õnne valitud, tüdrukud, ja on tore shopping. Ma loodan, et ma aitasid teil teha õige valik!

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.