EMS Six Pack – arvamused, hind, kommentaarid ametlikku kodulehekülge

EMS Six Pack - arvamused, hind, kommentaarid ametlikku kodulehekülge
[Total:    Average: /5]

Üks viimaseid leiutisi 2017. valdkonnas elektri Müostimulatsioon – EMS kuus pack, liikumine kõhulihastest, reied ja käed. See on suhteliselt odav simulaator, mis on mõeldud stimuleerima lihaste ilma kehalise ja väljasõite spordiklubi. Aga see on seda väärt?

Milleks on vaja kuus pack EMS simulaator

EMS kuus pack stimuleerib lihaste kaudu elektrivool, on viis jõu vähendamine. Elektrilisi impulsse teha lihaseid töötama passiivne seisund, ilma stressi ja lisavarustust. See meetod on mõeldud toonimine probleemsed valdkonnad kodus.

soovitab mida teha ja millised tulemused on lubanud tootja poolt

tööpõhimõtet on väga lihtne, kroonlehed EMS lihase stimulaator

kinnitunud probleemalana näiteks kõhule. Mobiiltelefon on alustatud üks

[maxbutton id=”530″]

nupp ja toota elektrilisi impulsse, mis läbivad naha lihastesse. Selline stimuleerimine, mingil moel, asendavat crunches abs.

Tootja simulaatori soovitab teil on eraldi stimulatsiooni tsoonide 20-25 minutit .

EMS koolitus on kõige parem teha ülepäeviti nii lihased on aega taastuda.

Nädala jooksul seal tulevad tõotatud tugevdades lihaseid (toonust) ning pärast 1-1,5 kuu stimulatsiooni, et saavutada soovitud tulemusi.

Veidi ajaloo leiutise EMS & nbsp; kuuspakk

50-60-ndate valdkonnas Spordimeditsiini, Nõukogude Liit töötanud välja metoodika, mis põhineb kasutamise elektri- Müostimulatsioon lihase koolitus sportlased. Eesmärk on suurendada tugevust lihaste stimuleerimine praegune. Hiljem, 70. aastatest, seda tehnikat tuli lääneriikides, kus oli veel uuring toimemehhanismid elektriline Müostimulatsioon lihaskoe mees. Hiljem EMS leidis selle kasutamist tervisekeskused, kus voodipatsientidele stimuleeris atrofeerunud lihaste ja säilitanud oma elujõudu ja kaal. Üheksakümnendate seda tehnikat oli välja taastusravi massidele terved inimesed ja sai teema kasum ettevõtteid, kes toodavad kasutamise seadmed lihaste stimuleerimine jätmata maja.

ja vastu EMS kuus pack

Tegelikult, ere on EMS kuus pack ei tähenda tegelikku mõju ja kasu kõhulihastest ja fitness üldiselt.

Siin on tulemused, et tootja lubadusi:

 • tugevdada lihaseid;
 • lihaskasvu;
 • rasva põletamine;
 • korrigeerimist probleemsed valdkonnad ja leida õige tasakaal proportsioonid;
 • tselluliidi vähendamiseks.

Edasi pilk reaalsus ja mis on turundus.

ajalugu tekkimist simulaatoreid seda tüüpi on selge, et elektrilise stimulatsiooni aitab säilitada lihastoonust või win atroofia põhjustatud liikumatu eluviisi patsiendi. Uuringud on kinnitanud positiivsed mõjud elektrilise stimulatsiooni lihastele, suurendades nende tugevust,

[maxbutton id=”530″]

säilitades kaalust edasise kahjustamise vältimiseks kiudude.

Aga ükski katse näitas mingit mõju põletavad rasva, seega vähendades tselluliiti, kuid lihtsalt ei ole tuvastatud ja mõju lihaste kasvu. Seetõttu enamik omadusi, mille eesmärk on meelitada rohkem kliente meeste ja naiste. Sellest järeldub:

 • jaoks – toon, tugevdada ja suurendada lihasjõudu;
 • vastu – lubadus, et põletada rasva ja lihasmassi.

vastunäidustused kasutamist lihaste stimulaator EMS kuus pack

Asjaolu, et simulaator töötab rahulik riik, ilma koormata, ei tähenda, et selle kasutamine ei ole vastunäidustusi. Simulaator on keelatud:

 • haiguste ja põletikuliste protsesside Kõhuõõne elundid;
 • südamehaigused, sealhulgas juuresolekul südamestimulaatorid;
 • tiinuse;
 • murdekohtade ja seljahäired.

Nagu ka

kasutamise simulaatori on keelatud viiruse, vähk, nahahaigused ja vaimsed häired.

Kuidas kasutada EMS kuus pack ajakirjanduses?

Enne simulaator sa peaksid puhastada nahka probleemsed valdkonnad, keemiline niiskuse ja isegi eemaldada soovimatud karvad tagada, et koolitaja on hästi kinnitatud nahal. Esialgsel set EMS kuus pack ette spetsiaalse geeli mida rakendatakse kroonlehed simulaatori ja tagavad hea elektrijuhtivus.

In simulaator on 15 olekutes, mis on lihtne kiirenemist tunded, sõltuvalt soovitud efekti. Et alustada stimulatsiooni, pead vajutage lihtsalt ühe nupuvajutusega on / off ja valige intensiivsusega. Pärast 15 või 25 minutit EM> teostamise, masin vajadustele välja lülitama. Tuleb pesta voolava vee all, pesta jäägid ja lastakse kuivada. Ja tuleb nahka puhastada ja ravida antiseptiliste.

Isegi tootjad Soovitame ühendada EMS väljaõppe teostamise , lisades kehapainutusest, push-ups, ja veelgi kergitab ajakirjanduses. Igal juhul ilma dünaamilise resolutsiooni saavutamiseks nähtava efekti. Müostimulatsioon võib täiendada kehakaalu koolitus, konkursside, et vältida väsimust lihaste konstantse koormuse. Seega EMS saab kulutada puhkepäeva- lõdvestumistehnikate ja mahalaadimiseks.

Järeldus EMS

foorumites ja isegi niši saite saab leida

[maxbutton id=”530″]

palju positiivset tagasisidet, sealhulgas treenereid, touted mõju EMS massile kasvu, rasva kadu jne See kõik makstud ülevaateid, kirjutatud spetsiaalselt reklaamida toodet ja kasv müük.

ei maitsestatud sportlane ei kinnita sellist maagilist vahemikus tegevuse lihase stimulaator, teades, et keha aitab suurendada südame löögisagedust – südame löögisageduse ja kestus koormus, ei kakskümmend minutit.

Me ei saa öelda, et stimulatsiooni sobivad treenimata inimestel, kellel on vaja taastuda pärast haigust või aja haiglaravi (sh vastunäidustuste) . Aga rääkida täielik asendamine kehalise (tahtelisest) on võimatu. Mõtle pikalt ja kas osta, tean, et sporti tehes on võimalik saavutada parimaid tulemusi.

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.