Electricity Saving Box – arvamused ja hind, osta nüüd, kust osta

Electricity Saving Box - arvamused ja hind, osta nüüd, kust osta
[Total:    Average: /5]

Hiljuti turul ilmus ebatavaline elektriseade Elektri säästmine Box. Tema nimi tõlkes inglise “ökonoomne elektri.” See seade müüakse online kauplustes atraktiivse hinnaga. Pakkumise ei suuda ükskõikseks jääda paljud tarbijad, kes soovivad , et vähendada kulusid elektrienergia ilma.

[maxbutton id=”36″]

koduleheküljel reklaamib seadet, võite leida üksikasjalikku teavet ökonoomne, kava seoses tõhusust kasutamine ja tööpõhimõte. On isegi vastavustunnistuse. Inimesed lahkuvad omamoodi tagasisidet töö. On tõendeid, et on mitmeid seadmeid, mis töötavad sarnaselt. Nad on peaaegu võimatu leida tavapoodides.

kahtlusalusteks seadme kasutamisel elektrisäästufond Kasti

Tootja majanduse elektri lubadusi Sisekujundus pingekõikumistele tingitud reaktiivenergia kompenseerimise. See omakorda peaks vähendama kommunaalteenuste kulusid ja suurendada kasutusea kodumasinaid. Et hakata kasutama seadmega sisestage see pessa ja vajutage seda toitenuppu.

See kasutamist majanduse ei riku reegleid elektrivarustuse, kui seade lülitub sisse rangelt pärast kodumaise meeter. Vastavalt avaldused tootjate ja tarbijate seade vajab säästa kuni 33 protsenti energiat. See kõik kõlab väga ahvatlev, aga paremini mõista ​​strong>, et mõista ökonoomne Elekter Saving Box on lahutuse või tõde.

üksikasjalikum uuring leidis kaks võimalikku märk lahutust. Esimene on seotud tugeva häire hinnad ökonoomne energiat. Näiteks ühe online kauplustes on 700 …. Samuti leiti proove ja 208 ning 1600 … et vaadata ja töötada peaaegu sama. Ülaltoodud argumenti ei võimalda kahelda, et see on üks ja sama toode, vaid müüakse erinevate hindadega ja erineva kvaliteediga.

Teine märk halva kvaliteediga, et tootja ja päritolumaa seadme ei ole teada . See ajab palju tarnijad. Puudumisel piisav andmeid ettevõtte tootja toote tekitab tõsiseid kahtlusi, mida tegelikult oma lubadusi.

tööpõhimõte majanduse Elektri säästmine Box

Vastavalt tehnilisele kirjeldusele edendamiseks veebilehel, ökonoomne näeb muundamiseks reaktiivkomponent praeguste aktiivsete, vähendatud interferentsi ja pinge järsk, selle stabiliseerimist ja saadud väiksema kütusekulu energiat. Passi näitab ka seadme omadustega:

  • pinget – 90-250 V;
  • praegusel sagedusel – 50-60 Hz;
  • maksimaalne koormus kuni 15 kW.

Viimane kharkteristika tundub kahtlane, kuna seade ei ole väljundid ühendamiseks teiste tarbijatega. Mõned levitajad nende seadmete väidavad, et neil on ka väidetavalt määrata faasinihe vahel pinge ja voolu.

üksikasjalikum hindamine seadme tööd alates seisukohast füüsikaseadused võib anda ainult lähtudes täpsed mõõdud. Mõned ostjad ettevaatlikud kõik need avaldused ja omadused. Paljud neist ei ole huvitatud kõik need nüansid.

Sisemine seadme ülesehitus elektrisäästufond Kasti

Reklaammaterjalid välimusele Võistluskalendrite. Kui sõltumatu lahkamine majanduse lõbu asemel keeruline elektroonika leitud piisavalt lihtne vooluringi:

  • Et järeldusi sisendi pistiku ühendatud lüliti, kaitsev kaitsme varistorit, kustutusvahend jahuti (võimsuse – 5 UF) ja dioodsillaga;
  • See seotud üksikasju kahest tavalisest Valgusdioodid ja pulsatsioon Silukondensaator (võimsusega 1000 UF).

müüt või tõde Elektri säästmine Box

Selline korraldus on rohkem nagu tavaline taskulamp või öövalgus asemel compensator reaktiivvõimsust. Just sel põhjusel ei saa seadmes võimalik säästa energiat. Vastupidi, energiatarve on ise seade igal juhul ei võrdu nulliga. Kõik need asjaolud ei jäta kahtlust, et ökonoomne – tõeline lahutus ja muud trikk petturid.

ostja maksab teatud summa osta seade, kuid silmitsi mõju puudumine. Kuna elektrisäästufond Box on tühi, mis ei anna energiasäästu ja saab mängida rolli dekoratiivne valgusallikas. Kõik lubadused tootja toonud vaid soov raha sisse tarbijatele. See ei ole soovitatav osta seade kirjeldatud, sest kõik kulud täielikult hävinud.

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.