Slimming pH

Seista vähemalt 5 minutit. Helista: või e-post : info lasertell. Kaubamärk: KEZY.

Arvamused 0 Kezy Magic Life pärlmask, mis on ainulaadse koostise ja mõjuga keemiliselt pleegitatud juustele, on professionaalne toode, mis võimaldab teil vigastatud kiud koheselt muuta ja muuta nende värv puhtamaks, lahedamaks ja üllamaks.

Maski koostis sisaldab taimseid valke, mis struktuuri tasemel muudavad juukseid ja taastavad nende elujõu. Täiendatud B5 provitamiinidega muudavad need lokid siidiseks, läikivaks, ilusaks ja niisutatuks, võimaldades unustada kuivamise, rabeduse ja jäikuse kogu näpunäidete pikkuses, ristlõikes.

Kuidas poletada sisemise reie rasva nadalas

Orgaanilised happed normaliseerivad pH taset, aitavad leevendada nahaärritust. Pärliekstrakt noorendab ja kaitseb vananemise eest vabade radikaalide mõjul.

Tänu violetse spektriga pigmentide spetsiaalsele kokteilile korrigeerib Kezy Magic Life mask õrnalt juuste kosmeetilist varju ja aitab kõrvaldada inetu kollasuse.

Eemaldage rasva naole

Kasutamine: kandke vajalik kogus toodet niisketele ja eelnevalt puhastatud kihtidele. Seista vähemalt 5 minutit. Maksimaalse efekti saavutamiseks on soovitatav seda kasutada koos Kezy Magic Life Slimming pH šampooni ja pihustiga.

Kaalulanguse tegelikkuse loetelu naitab

Tootmine: Itaalia. Kaubamärk: KEZY. Lisa arvamus.

Kaasaskantav ultraheli kavitatsioon RF keha salenemist masin Toote kirjeldus Kaasaskantav ultraheli kavitatsioon RF keha salenemismasin kuni 1 miljon füüsilist vibratsiooni sekundis põhjustab iga osa vibreerima, pakkudes ainulaadset rakumassaaži, parandades rakumetalli funktsiooni, suurendades rakkude elujõulisust, edendades vereringet, parandades nahakudede toitumist ja hoides nahka roosilise ja elastse.