Salendav protsess

Kaug-infrapunakiirguse FIR kasutamine on osutunud üheks tõhusamaks ja samas turvaliseks teaduslikuks kaalualandamise- ja figuurivormimise meetodiks. Kõigepealt sain lahti paistetustest ja kehas hakkas vesi liikuma.

Tselluliidihooldus algab lümfiringe aktiveerimisega ja naha puhastamisega niisutava ja surnud rakukihti lahustava koorijaga.

Tselluliidihooldus algab lümfiringe aktiveerimisega ja naha puhastamisega niisutava ja surnud rakukihti lahustava koorijaga.

Kreem tekitab soojusaistingu mida süvendab veelgi järgmiseks nahale kantav salendav vetikamask. Salendava vetikamaskiga, lebate pool tundi soojas Fir- infrapuna termotekis. Infrapuna soojus kiirendab rakkude rasva-ainevahetust, tekitab kergelt higistamist ja aitab sellega ka koheselt väljutada rasvade lõhustumisel tekkinud jääkaineid.

  1. Salendav kehamähis - Cryo-Slimming - nahk pingule ja siledaks
  2. Kaalulangus toidu jalgimise rakendus

Peale termoteki kasutamist on aeg käia duši-all kus pesete maha vetikamaski ning saate loputada üle kogu keha. Puhtale nahale kanname probleemsetes, töödeldud piirkondades, salendava või nahka niisutava ning toitva kreemi.

Tselluliidivastase ja trimmiva toimega salendav vetikamask (SLIMMING MASK)

Peale kaalulangust lõtvunud naha puhul, soovitame vaheldumisi salendava hooldusega kasutada trimmivat tselluliidihooldustmis toimib nahale pinguldavalt. Kaug-infrapunakiirguse FIR kasutamine on osutunud üheks tõhusamaks ja samas turvaliseks teaduslikuks kaalualandamise- ja figuurivormimise meetodiks.

Fir kiirgus aktiveerib kõigi Maa eluvormide rakkude loomulikku elutalitlust ja ainevahetust. Infrapunakiirgus tungib cm sügavuselt läbi naha, lihaste ja luude ning soojendab kudesid, tekitades moksibustsiooniefekti, mis kiirendab vereringet, aktiveerib rakke ja soodustab rakkude ainevahetust.

  • Salendavad kehamähised | ZTUDIO
  • Tselluliidivastase ja trimmiva toimega salendav vetikamask (SLIMMING MASK) - GMT Beauty e-pood
  • GMT Beauty salendav tselluliidihooldus - Šivaya Massaažisalong

FIR kiirgus alandab põletikke ning vähendab veresoonte ummistuse, rasvumise ja liigse kehakaalu nähtusid. Kui rakkudes molekulide ja aatomite liikumise salendav protsess ühtib FIR- sagedusega, omastavad rakud energia kiiresti — tulemuseks on resonants ja molekulide hoogsam liikumine — rakud aktiveeruvad, ainevahetus kiireneb ja soovimatu rasv laguneb.

Kas kirsid poletavad rasva Fitness Blender Burn Fat Day 5

FIR soojusenergiatekk on välja töötatud tänapäeva tsivilisatsioonist põhjustatud haiguste ravimiseks. Samas on see tõhus ja tänapäevane kõrgtehnoloogiline vahend mida kasutatakse laialdaselt ilusalongides ja kaalulangetamiskeskustes.

Termoteki soojus on täpselt reguleeritav ja jaotatud kolmeks erinevaks piirkonnaks, see võimaldab FIR kiirguse suunata kogu kehale või ainult ühele- kahele soovitud kehaosale.

Kaalulangus Banaanid Rasva poletamislahendused

Kaug-infrapunakiirgus: soodustab salenemist ja salendav protsess vältida rasva ladestumist, kiirendab lipolüüsi ja higistamist, väljutab organismis ladestunud jääkained ning aktiveerib hormoone ja fermente, kiirendab ainevahetust ja ainete omastamist, aitab vältida väsimust, leevendab närvilisust, ravib lihasvalu ja neuroosi, kõrvaldab lihastest piimhappe, vähendab valu ja põletikku, tugevdab immuunsüsteemi ja ohjeldab vähirakkude kasvu, parandab maksa ja kõigi teiste elundite talitlust.

FIR soojusenergiatekisse on paigutatud keha mõjutatavatesse punktidesse mitukümmend Jaapanis valmistatud magnetit.

Kas vorkpall poleb rasva Poletage rasva oma laual

Kompleksne magnetväli kiirendab vereringet ja ainevahetust, leevendab valu, langetab vererõhku, rahustab närvisüsteemi ja leevendab krampe.