Dietonica – arvamused, kommentaarid, hind, foorum, kuidas see toimib?

Dietonica - arvamused, kommentaarid, hind, foorum, kuidas see toimib?
[Total:    Average: /5]

Milline ainult tähendab kaalulangus ega proovida naiste: tabletid, kapslid, teed, kohvi, kreemid, spreid … Näiliselt midagi uut leiutada enam. Aga tulemas ju! Kohtuda uute kohe juua kaalulangus nimega “Dietonica”! Ta tõotab mõne kuu põletada kümneid kroone rasva oma kehal. Kas see õnnestub?

Tool kaalukaotus Dietonica

[maxbutton id=”34″]

“Dietonica” on vahetu vahend rasva põletamine. Reklaamis väidetakse, et see on tugevaim rasvapõletaja, mis on kunagi toodetud. Vaadeldava toimemehhanismid kehakaalule:

 • söögiisu vähendamise;
 • kiirendades metabolismi;
 • rasva põletamine.

peamine toimemehhanism on kiirendus ainevahetust. Reklaamtekst seda korduvalt keskendub.

Kasu kaalukaotus abiga “Dietonica”:

 • 1 kursus asendab kuue kuu hoolas koolitus;
 • pikatoimelised – 24 tundi;
 • ei nälja ja stress;
 • dieedid vaja ei lähe
 • põletab rasva, isegi kui sa magad.

About kaalulangus tulemusi ei ole otseselt öeldud. Kuid ametlikul kodulehel näitab iseloomustused patsientidel, kes väidetavalt kaotanud rohkem kui kümme naela igakuiselt. Seal on avaldatud foto naine, arvatavasti langes abil “Dietonica” 62 kg 3,5 kuud.

Kasutusjuhend Dietonica

ametlik veebisait “Dietonica” ei ole andmeid, kuidas seda täiendus. Me teame ainult, et see töötab 24 tundi ööpäevas ja keelatud võtta rohkem kui 2 portsjonit.

Pildil näeme, et pakendil milles loetletud kaal: 100 g kompositsiooni domineerivad taimeosi. Selle põhjal võib oletada, et teile pakutakse teed, mida tuleks pruulitud ja võtta sees.

Kuid teisest küljest on valjuhäälselt ütleb: “Dietonica” – maailma esimene lahustunud abil, mis lahustab rasva. Kui see on tõesti lahustuv, ei ole tee. Kuid lahustuvus jook on raske uskuda, arvestades kõiki loetletud komponentidest koostise.

Koostis Dietonica

Väidetakse, et “Dietonica” hõlmab 7 komponente. In koostisosade loetelus ametlikul kodulehel on vaid mõned neist, nimelt:

 • kaktus Hoodia;
 • ženšenni
 • bromelain;
 • roheline tee;
 • puuviljaekstrakte-antioksüdante.

arvamus arsti Dietonica

“Dietonica” ei aita kaalust alla võtta. Enamik aineid kaalu vähendamiseks on täiesti kasutu. Go et:

Cactus Hoodia. Ainus komponent, mis võib olla venitada seda nimetada kasulikud näitaja. Arvatavasti vähendab söögiisu. Tõhusust ei ole tõestatud. Pealegi, võib olla efektiivne ainult ekstraheerida Hoodia, mis on kapuutsi bioloogiliselt aktiivseid aineid, kuid mitte kaktus tema füüsiline vorm.

ženšenni. kesknärvisüsteemi stimulant. Võtke see võidelda väsimuse või stimuleerida mittespetsiifilised immuunsus. Kehakaalule ei mõjuta.

Bromelain. Seedeensüüm mis lõhub valgu soolestikus. Ei mõju kehakaalule. Jah ja seedimist on märkimisväärne mõju ei saa.

Roheline tee. Viib tagasihoidlik kasu näitaja. Aga üks tass rohelist teed päevas on vähe mõju – annus on liiga madal. Pealegi, see jook on tavaliselt odavam kui “Dietonica”.

puuviljaekstrakte-antioksüdante. Ei tea, mida puu- meil meeles, kuid igal juhul antioksüdantide kehakaalu ei mõjuta.

Tuginedes kompositsioon, võime järeldada, et kasutades “Dietonica”, siis ei oleks võimalik kiirendada ainevahetust ja vähendada kaalu. On hoax.

FalseDietonica

[maxbutton id=”34″]

tervik on “Dietonica” – valesid. Lisaks müüjad ise on segaduses oma valesid. Näiteks üks tekst, et “Dietonica” täiesti ohutu. Te võite võtta abinõu kartmata nende tervist.

Aga siis müüjad väidavad, et see on kõige võimsam vahend maailmas. Mitte mingil juhul ei tohi võtta rohkem kui 2 korda päevas. Ettevaatust! “Dietonica” on väga tugev vahend!

Peaaegu kogu teabe veebilehel on vale, sealhulgas:

 • fiktiivne omadusi toimeainete;
 • valesti märgitud, et “Dietonica” on kliiniliselt tõestatud efektiivsust, kuigi uuringud on tehtud;
 • lubas ebareaalne määrad kaalukaotus – kuni 50% kehakaalust (60 kg) kõigest 3,5 kuud;
 • väidetakse, et “Dietonica” kaalus tärni, kuigi ükski kuulsad inimesed pakendis käesoleva töövahend ei näinud.

Isegi fragment, mis tähistab sõna ainevahetust, väidetavalt laenatud Wikipedia tegelikult leiutatud müüjad. Võite minna veebilehel entsüklopeedia ja kontroll. Selline rumal määratlus ei ole avaldatud ühtegi enamvähem piisava infoallikas.

Tõenäoliselt mitte “super” abinõud kaalulangus saad tavalise tee puu, lisaks on võimalik mõne muu taimed. Järeldusele saab tulla vaadates koostis ja pilt pakendis.

Kohtunik ise:

 • tööriist on saadaval pakendis 100 grammi;
 • kompositsioon sisaldab rohelise tee selle looduslikul kujul;
 • ka bromelain (komponendina ananassi) ja puuviljad.

[maxbutton id=”34″]

Kui soovite kontrollida, et teie “Dietonica” ja siis kirjutada kommentaar arvustustes, mida pakendis: abielulahutus või mitte.

hinda Dietonica

“Dietonica” kulud …. hind on paketi kaal 100 g. Mitu neist on vaja muidugi – kontrollige müügiassistent. See kõik sõltub sellest, kuidas paljud naela pead visata. Pärast konsultatsiooni telefoni teel müüjad on tavaliselt soovitatav osta 3-4 pakend “Dietonica”.

Kust osta Dietonica?

“Dietonica” ainult müüdud Internetis ametlikul kodulehel. Tellimiseks tööriistad täitke kontakt vormi. Seal, sisestage nimi ja telefoninumber.

Pärast esitamise võetakse Teiega ühendust. Müüja küsib kinnitada, et aitab määrata pakendite arv, mis on vajalik käigus. Siis on vaja helistada oma kodust aadressi. Nädala pärast ära võtta “Dietonica” posti.

About Viive Kangro 369 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.