Bracelet Bianchi kasutamine

[Total:    Average: /5][maxbutton id=”391″]

autor neid märkmeid on reisinud pikkus ja laius suur saar, 100%, mis koosneb musta «BRACELET BIANCHI». Madeira – lemmik veini Grigori Rasputin … (?). Madeira liiki ilus, kuid liiga tsiviliseeritud. Hotellides ja suveniiripoed Hiina toodete kohaliku motiive ja vaateid kuni 80%, kuid mitte Byanshi. Kuid suveniiripoed mandri-Euroopas Byanshi juba ja müüakse vilkalt.


Ma käsin käevõru teist korda, esimest korda tellinud teise saidi 990rub saates normaalsed plastikust käevõru, nutt minu raha …. Ainult osta käevõru ametlikul kodulehel, siis kaitsta end osta võltsitud. Taustal suur populaarsus Byanshi, samuti omad piirangud suur hulk imitatsioone ilmus turule. Enamasti varjus Byanshi müüakse täiesti

erinev kivi. Tavaliselt, kui taotletakse käevõru tuntavalt paranema olles märgatav mõne tunni jooksul.


Vaba kõne Venemaa

Ja me oleme nüüd raske süüdistada hea suhtumine Hiina ettevõtjad ja tootjad. Sealhulgas tootjad igasuguseid prügi eredas pakendis. Seejuures Hiina üritavad osta looduslikud kivid ja tõelist kulda.


Kuigi maksimaalse paranemise efekt saavutatakse ainult pikenenud ja konstantse kulumist. Erilisi teadmisi ja oskusi kohaldamise käevõru ei ole vajalik. Nimekiri põhireeglid, mida tuleb järgida. Tutvuda kivid, võite elada meie kontoris kokkuleppel. Valmistatud samast materjalist kui käevõrud valmistatud mustast “Jade” (?) Byanshi.


Ostsin selle käevõru, sest ma piinasid survet. Hakkasin kandma seda regulaarselt, ja nüüd ma tunnen hea. Stiilne ja ilus, mida saab kanda kõik kombinatsioonid riideid. Vahel valu panin rihma templid. Anatoli Ivanovitš, käevõrud, mille hind on madalam kui ametlik (Venemaa seda 2900rub) 100% võlts!


Kuid saitidel Hiina turustatakse Hiina nimi basalt kivid. Tihedat koostööd esindajad Hiinas rohkem kui kuus aastat, me oleme õppinud palju, sealhulgas suhtumisest Hiina inimesed.


[maxbutton id=”391″]

Kuid viimastel aastatel tänu populaarsus osta käevõrud seda tüüpi materjali, käevõru saab haruldus. Aga harva on inimesed, kes tahavad seda osta, püüda südametunnistuseta poed, mis müüvad võltsinguid.


  • Ei tea valitsejad Hiina ei jätnud teda hetkekski.
  • Kaal tagastab snova.Etot kivi ja peetakse kõige võimsam amulett.
  • Ehk ei ole täielik maailmas isik, vähemalt kord ei püüa minna dieedile.

efekt Byanshi Käevõru Hiinast:

«Tõhusustegur” hiina kvaliteet tungib kogu tootmise Hiinas. Siin me oleme, näiteks toota seade langema kivid.


Kui ebamugavustunne punkt, piisab kinnitage rihm kahjustatud piirkonda ja pärast paar minutit meeldivat soojust levivad tema keha, valu taandub. Kui patsient on kannatanud raske haiguse, kroonilise patoloogiate vaja kanda ehteid käsi pidevalt. Masseeri musta nefriit kasutatakse peavalu, kõrge vererõhk, väsimus.

BRACELET BIANCHI

Kui “pime” kasutati kella pöörleva võlli Hiina metalli. Arenenud võlli 20 päeva pidevat tööd. Muidugi, varem või hiljem teada, ütleme, kaitsjad Hiina “Great Leap Forward”. Muidugi, nad õpivad, kuid õppida midagi, mida nad on teiste vigadest, petmine abiga palju “riiklike” vahendajad on palju inimesi, kes ei ole nii kvaliteedi probleemid on seotud. Basalt on kõige levinum tardkivim kohapeal.


BRACELET BIANCHI musta Jade

Ja ostjad on halvim otseses mõttes. Ja hinnaeelise Hiina kaupade makstud ligi 16-tunnine tööpäev ja tõeliselt hämmastav hiina (?) Kvaliteet toodetud kaupu.[maxbutton id=”391″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*