Agromax erihind

[Total:    Average: /5][maxbutton id=”566″]

Teil on võimalik helistada telefoninumbri või kontrollida muid kontakte Internetis bio-Agromax.ru. Hea asukoht, lahtiolekuajad 8-20, sõbralik teenindus, hubane. FOLCROP B – see on vedela väetise kõrge sisaldus boori. Tasakaalustatud koostisega ja toitainete optimaalne koostis.


Logi sisse

kodulehel

väärtus hinnangu teabe läbipaistvus on analüütiline näitaja arvutatakse lähtudes avaliku teabe tegevuse juriidilised isikud. Põhitegevuseks on “jaemüük Mootorsõidukite varuosade ja tarvikud”, salvestatud 14 lisategevused. Organisatsioon Osaühisusega “Cruise AUTO” määratud INN, OGRN, Okpo. Telefon, e-posti aadress ja muud kontaktandmed “Povolzhskaia Oil Company” Unified puudub ja saab lisada organisatsiooni esindaja.


Tõhus orgaanilise väetise kõik põllukultuurid. See soodustab aktiivset

kasvu, taastab ja tugevdab taim. Means toodetud mugav pakend – vormis kotikesed, mille sisu on ette nähtud lahjendamist 10 liitrit vett

.

põhitegevust “naftatootmislitsents”, teatasid 6 täiendavaid tegevusi. Organisatsioon Osaühisusega “Povolzhskaia naftakompanii” määratud INN, OGRN, Okpo.


Agromax

kompositsioon on täielikult kooskõlas mullaomadused, valitakse see selliselt, et ei avalda kahjulikku mõju pinnasele, on ohutu inimestele ja loomadele. Ravimi kiirendab idanemist seemned, nii et see on laialt kasutatav leotamiseks. Ettevõte registreeriti 11 aastat tagasi, mis näitab, et stabiilse toimimise ja järelevalve riigiasutused. Kui olete omanik või juht selle firma saab lisada või muuta oma kontaktandmed. Samuti saate registreerida ja kasutada erilisi hindu haldamise lehel.


[maxbutton id=”566″]

“Agromax” – esimene AGROCENTER keerukaid teenuseid ja tooteid, pakkuda põllumajandustootjatele täielikult teenust parimad võimalikud tingimused. Me kasutame küpsiseid pakkuda teile rohkem võimalusi kui saidi kasutamisel. Jätkates sirvida seda kohapeal või sõnumi sulgemiseks, te nõustute, et kasutada küpsise. Agromaks Kaliy450 – väga kontsentreeritud väetise viljastava, võimaldades tagada täielikult taimede kaalium abil foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv kaaliumoksiid kaudu membraani pronikatel hõlbustada täielikust imendumisest element, suurendavad liikuvust liikme lähemal taimekudedes.


  • Agromax on väga tõhus vahend, mille õnnestub kiirendada kasvu kultuurid.
  • See uuenduslik siseturismi arendamine agronoomid võimalik saavutada saagikamaks ilma keemiliste väetiste.
  • fosfori – stimuleerib taimede kasvu, suurendab tootlikkust põllumajandus- ja aiasaaduste kasvatamiseks, proteiinisisaldus seemned
  • See on bio-väetis sobib pihustamise ja kasta nad väetada maasikaid hakkas vilja kandma
  • .. >
  • biofertilizers vozrozhdenieOtzyvy umbes väetis Agromaks koosnevad ainult positiivne.
  • tööriista kasutatakse laialdaselt söödaks, samuti kasutatakse leotamiseks seemned.

Arvustused Company Agromaks

kaasomandit hoolduseid taimekaitse ja foliaaraplikatsioon vähendab oluliselt kulusid. Vedelik kontsentreeritud väetise boori sisaldavad 11% (150 g / l). Sisaldab olulisi mikroelemente, mis vallandavad ensüüme embrüos Seemne edendada varem tekkimist seemikud ja suurendada külm. Osa happe arhidonovaya kontrollide taimedes süsteemne resistentsuse abiootiliste ja biootiliste hävitavad tegurid või haigusi, produtseerides phytoalexins.


Meie kliendid – sadu kasumlik karjakasvatusettevõtetega ja taludes. Peamine eesmärk oli selle loomisel toota kaasaegseid meierei seadmed põllumajandusele hinnaga, mis on kvaliteedi ole halvem välismaa analoogidega. Vene Föderatsiooni ja toetada põllumajandus ja asutati tootev ettevõte tehas “IzhAgromax».


Meie spetsialistid annavad professionaalset abi valik vajalike seadmeid sobib oma tootmise tehnoloogia. Edukalt käesoleva turule seadmeid rohkem kui 10 aastat, see on ametlik edasimüüja maailma juhtivate tootjate. Tead telefoni või muud kontaktandmed selle firma? Krimmis

Vene täiskasvanud hübriid suhkrupeedi, mis asendavad seemned välismaiste tootjate. Kuidas see erineb Euroopa ones, ütles direktor Enterprise “Agromaks” Andrei Savchuk.

Taimedes tõuseb äärmustemperatuuride muutusi ja vähene niiskuskindlus. Agromaks Tsink200 – väga kontsentreeritud väetis top kaste, mis võimaldab kompenseerida puudus tsingi taimed kogu kasvuaja foliaaraplikatsioon. Veeslahustuv ja membraani kuju tsingi pronikatel tagada täielik tsingi imendumist ja suurendada liikuvust element taimekudedes. Tsink on oluline normaalseks funktsioneerimiseks taimehormoonid, nukleiinhapped, suureneb õietolmu viljakus, stimuleerivad kaltsiumi imendumist. Azotobacter – kiirendab kasvu, suureneb immuunsus ja teiste aiakultuuride, looduslikult rikastab mulda

.

Komponendid lahustus kiiresti segades seda põhjalikult töölahusega. Kolmandaks ravipäeva pärast õitsemist, et parandada pakkumise lehed ja parem võsude kasv.

Vastavalt FTS, täitevorganitega ettevõtte ei kuulu mittevastavad isikud. Meie toodang töötab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on ulatuslikud kogemused, kes pidevalt täiustada oma teadmisi ja oskusi. 10 aastat GC “Agromaks” väikeettevõte on saanud üks juhtivaid tootmise ettevõtted Venemaa ja SRÜ. Meie tootmisvõimsusest ja mahtude piimalehmade seadmed kasvanud kümme korda.[maxbutton id=”566″]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*