Kaalulangus BMC, Halvim süüa rasv, kui proovite kaalust alla võtta

Meeldib see teile või mitte, aga vananemisega on need muutused normaalsed. Siin artikls saad teada kolmest peamisest metabolisimi aktiviseerimise ja effektiivsuse tõstmise tugisambast, mis ei nõua sinult rahalist panust. Tee treeningust harjumus Toitumine on vaid üks pusletükk. Võta kaasa banaan või batoon ja igaks juhuks üks geel.

Uuringud näitavad vastuolulisi tulemusi. Selle süstemaatilise ülevaate eesmärk oli teha RYGB abil kindlaks maokotti või stoma suuruse mõju kaalulanguse tulemustele.

Thulu: Ki En Cian Kikni Siamah Shiery Go Man Cing

Andmete kvaliteet ja heterogeensus välistasid metaanalüüsi. Nii viidi süsteemne ülevaade läbi ilma meta-analüüsita. Tulemused Selles ülevaates leiti kokku 14 uuringut neist kaks randomiseeritimilles hinnati kottide suuruse mõju kaalulanguse tulemustele pärast RYGB.

Kaalulangus BMC

Neist üheksas uuringus ei leitud olulist seost kotti suuruse ja kaalulanguse tulemuste vahel, samas kui viies uuringus leiti, et suuremad kotid on seotud kehvemate kaalulanguse tulemustega. Üheski uuringus ei leitud, et suuremaid kotte oleks seostatud parema Kaalulangus BMC tulemusega. Kümnest uuringust millest üks randomiseeriti hinnati stoma suuruse mõju kaalulanguse tulemustele pärast RYGB, ei näidanud kuues uuringus stoma suuruse olulist mõju kaalulanguse tulemustele ja neljas leiti, et suuremad stoma suurused on seotud oluliselt kehvemate kaalulanguse tulemustega.

Kaalulangus BMC

Üheski uuringus ei leitud, et suuremaid stoma oleks seostatud parema kaalulanguse tulemustega. Järeldused Selles ülevaates leitakse, et suurema koti või stoma suurusega võib kaasneda ebasoodne kaalulangus, kuid andmete kvaliteet ei võimalda meil RYGB abil täpselt määrata optimaalset koti või stoma suurust.

Vaja on rohkem randomiseeritud andmeid, kus võrrelda pikaajalise kaalukaotuse tulemusi erineva suurusega kottide või stomadega.

Kaalulangus BMC