Kaalulangus Associates, ELLIPTILINE KAALULANGUS: KUIDAS KAOTADA 20 KILO, KASUTADES ELLIPTILIST - TERVIS -

Naistepesu kaalulangus. Popkornis on suures portsjonis vähe kaloreid, mis tähendab, et saate oma kalorite eest suure paugu. Uuringus püüdsid uurijad välja selgitada, kas menopausijärgsete naiste ülekaaluliste rühmas seostati söömisharjumuste ja valitud toitude muutusi kaalukaotusega kuue ja 48 kuu tagant. Enne kaalulangusdieedi alustamist pidage nõu oma arstiga. Learn how to remove Phoenix Service Software Version. LDL klammerdub arteriseintesse, suurenev naastude kogunemine.

Kui teie arst diagnoosib kõrge vererõhu, dieet, selle kontrolli all hoidmiseks võidakse välja kirjutada treening ja ravimid. Füüsiline tegevusetus Regulaarne mõõdukas kuni jõuline tegevus on suurepärane viis vähendada südameataki ja südamehaiguste riski. See võib aidata kontrollida vere kolesterooli, diabeet ja rasvumine, ning aitab ka vererõhku alandada ja insuldi riski vähendada.

Lihtne harjutus nagu kõndimine, aiandus, majapidamistööd ja tantsimine kokku 30 minutid võivad teie südant aidata.

Kaalulangus Associates

Kui olete olnud passiivne, alusta 10 minutit ja suurendage järk-järgult 30 minutit. Ameerika Südameliit soovitab minutit jõulist füüsilist tegevust, korda nädalas südame ja kopsude seisundi parandamiseks.

Kaalulangus Group

Kerge jalutuskäik, aeroobne tants, sörkimine, jooksmine, sõudmine, ujumine ja sport, näiteks üksiktennis, reketpall, jalgpall ja korvpall on sobivad tegevused. Oluline on varuda aeg regulaarseks kehalise tegevuse programmiks.

Kaalulangus Associates

Enne jõulise tegevusprogrammi alustamist pidage nõu oma arstiga, eriti kui olete keskealine või vanem, kui teil on südamehaigus või mõni muu meditsiiniline probleem, ja olnud pikka aega passiivsed. Ülekaal Kaalulangus Associates rasvumine Liigne keharasv - eriti talje piirkonnas - kujutab endast olulist riski kõrge vererõhu tekkeks, kõrge vere kolesteroolitase, kõrge triglütseriidide sisaldus, diabeet, südamehaigused ja insult.

See kehtib isegi siis, kui muid riskitegureid pole.

  • POPCORN JA KAALULANGUS - TERVIS -
  • Kui teie arst diagnoosib kõrge vererõhu, dieet, selle kontrolli all hoidmiseks võidakse välja kirjutada treening ja ravimid.
  • Maitse lisamine Suupistete osas pole popkorn nii populaarne kui teised soolased ja krõbedad maiused, näiteks kartulikrõpsud, vahendab Agricultural Marketing Resource Center.

Keharasva saate hinnata, mõõtes vöökohta ja kasutades kehamassiindeksit BMI. Suure riskiga vöökoha mõõtmine on 35 tolli või rohkem naistele ja 40 tolli või rohkem meestele. KMI valem seob inimese kehakaalu pikkusega ja korreleerub enamikul inimestel täpselt keha rasvaga. KMI väärtused on väiksemad kui Väärtused alates Ülekaal on määratletud KMI väärtustega Rasvumine on määratletud KMI väärtustega Inimesed, kelle KMI väärtused on 30 või rohkem on südame-veresoonkonna haiguste kõrge risk.

Kaalulangus 10 et 20 naela aitab vähendada südameataki ja insuldi riski. Kaalu langetamiseks, naised Kaalulangus Associates sööma 1, et 1, kaloreid päevas, kuid mitte vähem kui 1, Meeste päevane vahemik on 1, et 1, kaloreid, kuid mitte vähem kui Kaalulangus Associates, Ühe või kahe naela kaotamist nädalas peetakse tervislikuks kaalukaotuseks. Kui suitsetate sigareid või piipu, teil on ka suurem risk pärgarteri haiguseks. Ja kui teil on juba olnud südameatakk ja te jätkate suitsetamist, riskite ootamatu südameseiskusega, emfüseem ja isegi surm.

Kui te pole kunagi suitsetanud, ära alusta. Kui suitsetate, saada abi lõpetamiseks. Kui suitsetamisest loobute, hakkate oma riski kohe vähendama.

Kõrge vere kolesteroolisisaldus Kõrge vere kolesteroolitase võib põhjustada südame isheemiatõbe ja südameatakki.

Gluteenivaba kaalulangus

See on ka sekundaarne insuldi riskitegur. Kolesterool on pehme, rasvataoline materjal, mis on teie veres ja kõigis teie keha rakkudes.

Kaalulangus Associates

Kaalulangus Associates klammerdub arteriseintesse, suurenev naastude kogunemine. LDL kõrge sisaldus suurendab südamehaiguste ja kuumarünnakute riski. See viib liigse kolesterooli maksa, kus see organismist eemaldatakse.

Kui teil on madal HDL-tase, teil on suurem südameataki oht.

Kardiaalsete riskiteguritega

Kuid saate seisundit parandada, kontrollides oma kehakaalu, õige toitumine, treeninguga tegelemine ja, mõningatel juhtudel, ravimite võtmine. Triglütseriid on keharasvadest kõige tavalisem. Kuigi Kaalulangus Associates triglütseriidide tase ei ole südamehaiguste otsene riskitegur, neid täheldatakse sageli südamehaigustega inimestel. Kui kombineeritakse kõrge triglütseriidide sisaldus madala HDL-i või kõrge LDL-ga, need võivad ateroskleroosi kiirendada ja suurendada diabeediriski.

Kõrge vererõhk Kui teil on kõrge vererõhk hüpertensioonsu süda peab rohkem Kaalulangus Associates tegema, riskides südame ja arterite kahjustusega.

Teie südamehaiguste oht, insult, südame paispuudulikkus ja neerupuudulikkus on suurenenud.

Regulaarne südametegevus on hea tervise jaoks hädavajalik; tegelikult peaks igaüks võtma eesmärgiks saada minutit mõõduka intensiivsusega kardiot nädalas, teatab American Heart Association. Kuid kardiotreening, nagu näiteks elliptiline hüppamine, võib aidata ka kaalulangust. Kui soovite kaotada 20 kilo, teate juba, et regulaarsed higistamisseansid on teie eesmärgi saavutamisel üliolulised. Mõningate lemmik-elliptiliste treeningute kohandamise abil saate hõlpsalt välja töötada kõrge intensiivsusega rutiini, et suurendada oma kalorite kulutamist ja aidata teil jõuda sinna, kuhu soovite. Elliptilise treeningu loomine kaalulanguse jaoks Kui teie eesmärk on kaalulangus, peate nii dieedi kui ka füüsilise koormuse abil looma säästva kalorite puudujäägi.

Vererõhu mõõtmised näitavad südame löögisagedusel verele avaldatavat jõudu seda suurem arv, nimetatakse süstoolseks ja kui see on puhkeasendis väiksem arv, nimetatakse diastoolseks. Kõrge vererõhu põhjus pole aastal teada 90 et 95 protsent juhtudest.

Kaalulangus Associates

Vererõhk kipub vanusega tõusma. Kui teie vanematel on kõrge vererõhk, teie risk on suurem kui neil, kelle vanemad seda ei tee. Aafrika ameeriklastel on kõrgem vererõhk tõenäolisem kui valgetel. Mellituse diabeet Kui inimesel on suhkurtõbi, nende keha ei tooda insuliini ega reageeri sellele korralikult, hormoon, mis on vajalik suhkru muundamiseks, tärklised ja muud toidud energiaks.

See ilmneb tavaliselt täiskasvanutel, sageli keskeas. See võib leebes vormis mitu aastat märkamata jääda. Ravimata, see võib põhjustada mitmesuguseid tõsiseid meditsiinilisi probleeme, sealhulgas südame- ja veresoontehaigus. Rasvumine ja kehaline passiivsus on tüübi riskifaktorid 2 diabeet.

Kaalulangus Group

Diabeet on südameataki ja insuldi peamine riskitegur, isegi siis, kui glükoositase on kontrolli all. Tegelikult, enamik diabeetikuid sureb mingisuguse südame- või veresoontehaiguse tõttu - osaliselt seetõttu, et see haigus mõjutab kolesterooli ja triglütseriidide taset ning vererõhku.

  1. Nahk jääb rippuma ja tekivad venitusarmid.
  2. Kuidas poletada 10 protsenti keharasva
  3. Kaalulangus Võib Alandada Vähiga Seotud Valgu Taset - Tervis
  4. Phoenix vöö kaalulangus
  5. Menopausijärgsetel naistel on spetsiaalsed väljakutse kaalulangus Kaalulanguse säilitamine võib olla keeruline ülesanne, mis muutub vanusega raskemaks.

Kui teil on diabeet, kriitilise tähtsusega on regulaarne tervisekontroll, mis aitab teil kontrolli all hoida. Isiklik haiguslugu Kui teil on isiklik südamehaigus, arteri haigus või verehaigused, teie südameataki ja insuldi oht võib suureneda.

Paljudel juhtudel, ravi võib riski vähendada. Südame- ja arterihaiguse korral, trombide tekke vältimiseks võib Kaalulangus Associates kirjutada ravimeid.

Unearteri haiguse korral, insuldi põhjustada võivate trombide ja naastude eemaldamiseks võib teha operatsiooni Mööduvad isheemilised rünnakud TIA-d on insuldi jaoks äärmiselt olulised hoiatusmärgid ja neid ei tohiks eirata. TIA on minilöök, mis kestab mõnest minutist kuni 24 tööaeg, tekitavad insuldilaadseid sümptomeid nagu käe või jala tuimus, äkiline pearinglus või raske nägemine.

Kaalulangus Associates

Kõikidest TIA tõenditest tuleb viivitamatult teatada oma arstile. Lugege meie brošüüri kõrge vererõhu kohta Lugege meie rasvumist käsitlevat brošüüri Jätkake patsientide koolitust lahtiütlemine See sait on suurepärane teabeallikas meie teenuste, südame tervise, südamehaigused ja toitumise seotud kardiovaskulaarsete wellness.

Kuigi kõik on tehtud, mis annab täpset ja up-to-date informatsioon südame-seotud teemadel, pidage meeles, et veebileht ei asenda oma arsti teadmisi.