Innukas kaalulangus

Keefiri dieet. See on objekti vara ja on sisuliselt konstantne. Tehke 3 komplekti korda. Pete McCall, MS. Eluviis Ükski kodus kehakaalu kaotamise meetod naistele ja meestele ei anna tulemusi, kui te ei muuda oma elustiili.

CrossFit kaalulangus - kas see töötab?

Kuidas kontrollida kaalulangus

Paljud osalejad vannuvad programmi võimet põletada kaloreid, ehitada lihaseid ja muuta oma elu. Kohustuse intensiivsus võib tunduda kultusliku iseloomuga.

Kas GNC kauplustes on kaalulangus õige?

Kuid kas on mõistlik kasutada CrossFit'i kaalust alla võtta? Mitmetes uuringutes on välja toodud kaalukaotuse populaarse programmi plusse ja miinused. Greg on endine CrossFit treener ja innukas CrossFit'i osaleja. Nüüd kasutab ta erinevat lähenemisviisi, et aidata inimestel kaotada kehakaalu ja saavutada oma sobivuse eesmärgid.

VI kaalulangus app

Mis on CrossFit? CrossFit on treeningprogramm, kultuur ja kogukond. CrossFit'i missiooniks on "koostada programm, mis valmistab kõige paremini ette praktikante mis tahes füüsilise sündmuse jaoks - mitte ainult teadmata, vaid ka teadmata jaoks.

CrossFit osalejad täidavad päeva treeningut WOD kas üksi või koos treeneriga ja grupiga kolleegidest treenijatena määratud Crossfit'i jõusaalis, mida nimetatakse ka kastiks. Treeningud on tavaliselt lühikesed, äärmiselt intensiivsed ja hõlmavad kogu keha, sõjaväeline harjutus. Soovitud osalejate jaoks pakutakse CrossFit'i veebisaidil toitumisalast nõu, kus soovitatakse järgida kas toitumisplaani 40 protsenti süsivesikuid, 30 protsenti valku, 30 protsenti rasva või kasutada Paleo dieeti, et jõuda nende toimivust ja keharasva eesmärke.

Viited Kiire, mis paneb sind kauem täiskõhutunnet tundma: friikartulid või popkorn? Uurige välja, millised toidud täidavad teid ilma, et teid täidetaks! Kaalu kaotamine võib paberil tunduda lihtne: söö vähem ja liigu rohkem.

Crossfit kehakaalu langetamise eelised Kas peaksite CrossFit'i kasutama kaalu kaotamiseks? Ameerika harjutusnõukogu ACE teatab, et mehed saavad põletada kalorit minutis ja naised võivad treeningu ajal põletada kalorit minutis.

Lisaks osalejad, kes töötavad suure intensiivsusega põletada rohkem kaloreid kogu päeva koos EPOC. CrossFit kasutab lihaseid ainevahetuse kiirendamiseks.

CrossFit osalejad võivad oodata tugevuse suurendamist ja lihasmassi suurendamist. Greg ütleb, et suurim muudatus, mida ta nägi, kui ta alustas CrossFitiga, oli tema keharasva ja lihasmassi muutus. Täiuslik keha koostis ei aita mitte ainult teie keha otsida kitsamat ja karmistamist, vaid aitab teil säilitada tervislikku ainevahetust. CrossFit kogukond pakub sotsiaalset tuge. CrossFit-programmi põhielement on teie WOD-i tulemuste jagamine veebis või teie kogukonnas asuvate teiste inimestega.

Paljudele, kes püüavad kaalust alla võtta, võib see jagamise element aidata parandada aruandekohustust ja järjepidevust. Treeningud on kõigile kättesaadavad. Oma veebisaidi kohaselt on CrossFit saadaval kõigile, kellel innukas kaalulangus internetiühendus ja soov, uudishimu ja vaprus seda proovida. Osalejad saavad veebisaidil postitatud WOD-i abil töötada, innukas kaalulangus nad saavad minna kohalikule CrossFit-le kasti. Paljudes linnades on karbis lähenevate kulude hind väiksemad kui täisteenindusega terviseklubi liitumine.

CrossFit kaalulangus - kas see töötab?

Treeningud on kiire ja tõhus. Tervetele inimestele, kes juba teavad, kuidas harjutada tavapäraseid CrossFit'i harjutusi, on treeningud nii kiire kui ka tõhusad. Kui olete hõivatud inimene, innukas kaalulangus üritab kaalust alla võtta koos harjutusega, võivad lühikesed treeningud aidata teil oma treeningprogrammi jälgida.

Miks CrossFit kaalulangus ei pruugi töötada Kuigi mõned inimesed on edukad, kui nad kasutavad CrossFit'i, et kaalust alla võtta, on puudusi, mis võivad teha vale valiku mõnedele inimestele, kes üritavad haigusi vähendada.

Zuffelato kandis vigastusi, mis häirisid tema programmi. Tema kogemus pole paljude ekspertide järgi ainulaadne.

Kaalulangus: siseringi saladused, et jääda pikemaks

CrossFit kaotanud kaalulangus on: CrossFit väljapääsu määr on suur. CrossFit on paljudele inimestele liiga intensiivne. Zuffelato sõnul on "kõrge füüsilise nõudluse innukas kaalulangus CrossFitis suur käibekordaja. Kui kaalulangus on teie eesmärk, siis peate leidma programmi, mille abil saate pikemas perspektiivis kinni pidada.

Kõrge vigastuste oht. CrossFit treeningud sisaldavad sageli kõrge riskiga tegevust. Kui kombineerida surve, mis on võistlevad kella vastu või teiste sportlaste vastu, võivad harjutused paljudele osalejatele ohtu tekitada kahju.

Keha rasvakahjumi etapid

Zuffelato sai krooniliselt vigastusi ja andis oma vigastused intensiivsele programmile. Ta ei taastunud täielikult, kuni ta taganeda ja lubas oma kehal paremat taastumisaega.

Liikumine kaalulangus - kuidas muuta kuju

Intensiivne kultuur ei tööta kõigile. CrossFit'i väljaõppe konkurentsiomadus võib mõnedele treenijatele, eriti neile, kes on harjutamiseks uued, ülekaalukad. Kui olete liiga hirmutatud, et osaleda regulaarselt, ei näe tõenäoliselt jätkusuutlikke tulemusi.

Muudatused võivad õppimiseks kuluda kauem aega. Inimesed, kes on harjutamiseks uued, kes ei ole pikka aega regulaarselt harjunud või kellel on kehavigastusi, peavad harjutusi muutma, et nad jääksid ohutumaks ja tervislikuks.

Tõhus kaalukaotus kodus – 10 kiiret viisi

See võib olla liiga aeganõudev. Kuigi igaüks saab CrossFit'i teha, ei peaks kõik tegema CrossFit'i. Kas te peaksite CrossFit'i kaalulanguselt proovima? Kui teete CrossFit'i järjekindlalt ja korralikult modifitseerides, näete tõenäoliselt teie keha suhtes positiivseid muutusi.

  • Kaalulangus: siseringi saladused, et jääda pikemaks - Atleetvõimlemine
  • Liigse kaalu peamine probleem on lihtsate süsivesikute kasutamine.
  • Kartul, makaronid, riis ja leib teevad paksuks.

Aga kui soovite kaalust alla võtta, peate kombineerima oma treeningprogrammi - ükskõik mis see on - koos hea toitumisalase alusega. Nad näevad keha innukas kaalulangus väikseid muutusi, kuid nagu mõni muu harjutusprogramm, kui õige toitumine ei ole plaani osa, on tulemused pettumust tekitavad. Kuid kui see ei kirjelda teid, on hea võimalus, et võite kaotada suurema kaalu, kui ühendate tervisliku toitumise ja mõõduka harjutusprogrammi, mis on jätkusuutlik.

Hea kaalulangus retseptid

Allikad: Gerard, Jim. ACE eksperdid kaaluvad sisse. Pete McCall, MS. Amanda Vogel, MA. Related Content.