Salendav talje

Me pöörama tähelepanu oma, et sa aega, kuid palun ärge muretsege, kui see ilmub hiljem,me võtame ühendust shipping company, et hoida kursis teid. Nõuanded : 1. Nüüd kõik, mida ma palun on üks võimalus, Et proovida võita oma südames,.

soja kaalulanguse vang

Super hea elastsus, hea mõju ja mugavalt kanda!!! Võib kasutada igapäevase kodus, tööl või jõusaali,aitab teil hoida salenemisele. Stereotüübid, body shape,kvaliteetne korsett on teie parim valida!

Tagatud kaalulangus 3 nadala jooksul

Märkus : Kuna vahe on erinevad monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje. Tagame, et stiil on sama, nagu on näidatud pilte, kuid mitte sama jõudlust erinevate asutuste eeskujul.

Atribuudid Kõik see võttis oli ühe pilguga. Nüüd kõik, mida ma palun on üks võimalus, Et proovida võita oma südames. Lihtsalt anna mulle võimalus, et alustada.

Meie tööpäev on esmaspäevast laupäevani ja 9am kuni 6pm. Laev Hiinast : 1.

Slim alla kitarri kaela

Esemed saadetakse välja 48 tunni jooksul. Nr saadetise kohta, Nädalavahetusel ja Pühade ajal. Esemed saadetakse välja 24 tunni jooksul.

Kuidas eemaldada vistseraalse rasva loomulikult

Kohaletoimetamine : 1. Me garanteerime, et laev kauba sätestatud tunni jooksul pärast makse kinnitamist, välja arvatud juhul, puhkus.

Kui te 't saada toote pärast 45 päeva jooksul,siis palun võtke meiega ühendust. Teeme kõik meie jõupingutused, et probleem lahendada. EEK Palun tasuda 3 päeva jooksul tellimuse, kui võimalik.

Poletage toiduvalmistamisrasva

VEDU : 1. Koostamise Aeg : meil on vaja 35 tööpäeva jooksul valmistada oma, et vastavalt meie numberotellimused iga päev.

newsletter

Palun kontrollige oma aadressi, kui sa kirjutada aliexpress,kui soovite muuta enne me laeva neid välja,pange palun tähele, meie uaadress. Umbes TollimaksArvestades meie klientide kasuks,Oleme sunnitud laeva tellimuse postiga.

Poletage rasva vahele koie vahele

Palun mõista,siiski tollimaks on väljaspool meie kontrolli, ei saa me guarrante nr maksulõivu ja ei kanna mingit maksu tasu. Me siiralt vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mida see võib põhjustada teile.

Säilitada keha soojust, soodustab vereringet keha, rõhumise talje, kõht, tuharad, sääre lihased ja rasv, luua täiuslik kõvera keha, mängida salendav efekt fitness! Meil on oma trustable tarnija suurepärane klienditeenindust.