BPI kaalulanguspakk

Kuid äkki see läks korda. Samuti peate õppima olema oma kehaga kõigis etappides rahul ja armastama iseennast.

Asher Freeman nonnormativebodyclub Need fitnessiprofiilid muudavad treeningumaailma kaasavamaks Oleks tohutu alahinnata öelda, et mind hirmutati, kui ma esimest korda oma täiskasvanueas fitnessiga tegelema hakkasin.

  • Parimad viisid reide vahendamiseks
  • Osake kaalulanguse ulevaateid

Lihtsalt spordisaali jalutamine oli minu jaoks hirmutav. Ma nägin hulgaliselt uskumatult hea väljanägemisega inimesi ja tundsin, et torkasin välja nagu valus pöial.

Mul polnud aimugi, mida ma teen, ega tundnud end spordisaalis liikudes täiesti mugavalt. Ma ei näinud ühtegi töötajat ega koolitajat, kes näeksid BPI kaalulanguspakk isegi eemalt ja ausalt öeldes polnud ma päris kindel, kas ma sinna kuulun või kas keegi oskab minu kogemustega suhestuda.

BPI kaalulanguspakk

Minu esimene kogemus treeneriga oli tasuta seanss, mille eest sain jõusaaliga liitumise eest andeka. Ma mäletan seda seanssi ilmekalt.

BPI kaalulanguspakk

Lihtsalt pildistage mind - kedagi, kes pole kogu oma täiskasvanud elu jooksul kunagi spordisaalis käinud, tegeledes kõige jõhkrama treeninguga, mida võite ette kujutada. Ma räägin burpes, push-up'e, lungesid, hüppeid ja kõike 30 minuti jooksul, väga vähese puhkusega.

'+content.hits[i].title+'

Seansi lõpuks olin ma heledapäine ja värisesin peaaegu et välja minnes. Treener valutas kergelt ja tõi mulle elustamiseks suhkrupakke. Pärast paariminutilist puhkust selgitas treener, et sain hakkama suurepäraselt ja ta oleks minuga heas vormis ja 30 kilo alla ajanud.

Sellega on tõesti üks suur probleem: mitte ükski kord pole treener minult oma eesmärkide kohta küsinud.

  1. Parim viis reie rasva eemaldamiseks
  2. Parim rasva poletamine raputab
  3. Asher Freeman nonnormativebodyclub Need fitnessiprofiilid muudavad treeningumaailma kaasavamaks Oleks tohutu alahinnata öelda, et mind hirmutati, kui ma esimest korda oma täiskasvanueas fitnessiga tegelema hakkasin.
  4. Nutri V Fat Burners Arvustused
  5. 6 nadala rasva kadumise lihaste ja fitness
  6. Kuidas poletada kohurasva 30 paeva jooksul

Tegelikult polnud me enne istungjärku midagi arutanud. Ta lihtsalt eeldas, et tahan kaotada 30 naela.

õige dieet lipo 6 jaoks

Ta selgitas, et mul on mustanahalisena vaja oma kehakaalu reguleerida, kuna mul on suurem risk diabeedi ja südamehaiguste tekkeks. Kõndisin sellest esimesest sissejuhatavast seansist eemale, tundes end lööduna, nähtamatuna, kõlbmatuna selles ruumis olla, täiesti vormist väljas, konkreetselt kolmekümne kilo ülekaaluline ning valmis eest ära jooksma ega naasma oma ülejäänud elu kunagi jõusaali.

BPI kaalulanguspakk

BPI kaalulanguspakk ei vaadanud seda osa, mul oli paljude treenerite ja teiste patroonide ees piinlik ja see ei tundunud mulle sobivaks fitnessi uustulnuka jaoks tervitatavaks ruumiks.

Marginaliseeritud identiteediga inimeste jaoks, olgu need LGBTQIA kogukonna liikmed, värviinimesed, vanemad täiskasvanud, puuetega inimesed või suuremate kehadega isikud, võib spordisaali kõndimine tunda hirmuäratavat. Kevane sibula kaalulangus taustaga treeneritele juurdepääsu saamine on üks võimalus, mis võimaldab inimestel end BPI kaalulanguspakk tunda.

2. Morit Summers (@moritsummers)

Inimese ainulaadne erineva identiteediga komplekt mõjutab seda, kuidas ta maailma näeb ja kogeb. Võimalus treenida koos kellegagi, kes jagab mõnda neist identiteetidest, võimaldab inimestel end spordisaalis mugavamalt tunda ja mugavamalt avaneda ka spordisaali puudutavate hirmude või kõhkluste suhtes.

BPI kaalulanguspakk

See viib ka üldise turvatunde. Lisaks hõlmaks selliseid lihtsaid tavasid nagu sooneutraalsed või ühe varjatud riietusruumid ja vannituba, küsitaks inimestelt nende asesõnu, mitmekesist ja esinduslikku personali, keeldudes eeldustest inimeste sobivuse või kaalukaotuse eesmärkide kohta ning ratastooliga ligipääsetavust teised, on pikk tee kaasavama treeningumaailma ja maailma, perioodi loomiseks.

Fitness ei ole mõeldud ainult kindla suuruse, soo, võimekuse, kuju, vanuse või etnilise päritoluga inimestele. Liikumise eelised laienevad igale inimesele ja võimaldavad lisaks vähenenud stressitasemele, paremale unele ja suurenenud füüsilisele tugevnemisele tunda ka oma kehas energiat, tervist, jõudu ja toitu.

Kirjutage oma ülevaade

Kõik väärivad ligipääsu transformatiivsele jõu tugevusele keskkondades, mis tunnevad end külalislahkelt ja mugavalt. Jõudu on kõigil kehadel ja igasuguse taustaga inimesed väärivad end treenimisruumides nähtavana, austatud, kinnitatuna ja tähistatuna. Teiste sarnase taustaga treenerite nägemine, kes võitlevad ka selle eest, et fitness oleks kõigile kaasavam, suurendab võimet tunda, et kuulute mingisse ruumi ja et kõik teie tervise- ja treeningueesmärgid - olgu need BPI kaalulanguspakk kaalulangusega seotud või mitte - kehtivad ja BPI kaalulanguspakk.

Siin tegutsevad kümme treenerit, kes mitte ainult ei mõista treeningumaailma kaasavamaks muutmise olulisust, vaid kehastavad seda ka oma praktikates: 1.

BPI kaalulanguspakk

Lauren Leavell laurenleavellfitness Lauren Leavell on Philadelphias tegutsev motiveeriv treener ja diplomeeritud isiklik treener, kes hoiab kaasava vormisoleku keskmes oma praktikat.

See on kõik, mida ma sellelt karjäärilt tahan … lihtsalt sellepärast, et mul pole kuue pakki, pikki, kõhnu baleriini jalgu, või sõna otseses mõttes mis tahes muu sobiliku keha tõlgendus, mis ei tähenda, et ma pole võimeline.

BPI kaalulanguspakk

Ma ei määra liigutusi juhuslikult. Mul on teadmised ja oskused ohutu ja väljakutsuva treeningu ehitamiseks. Suved taasloovad Instagramis teiste fitnessi mõjutajate ja treenerite loodud populaarseid ja sageli väga väljakutsuvaid treeningvideoid, muutes liigutusi, et need oleksid igapäevasele jõusaalis käijale paremini kättesaadavad, rõhutades, et modifikatsioonid ei muuda teid vähem võimekateks.

Lisaks sellele, et ta on spordisaalis täielik badass ning osaleb kõiges alates jõutõstmisest ja olümpiatõstmisest kuni Sparta võistluse lõpetamiseni, tuletab ta sageli ka jälgijatele meelde, et ta ei peaks "keha hindama selle katte järgi", tutvustades uhkusega tema tugevat ja võimekat keha kogu sotsiaalmeedias.

Vanus: 24, kõrgus: 5 '2 ", kaal: naela Vanus: 28, kõrgus: 5 '2 ", kaal: naela Mis ajendas teie ümberkujundamist? Oli selge, et mul on vaja oma elu muuta. Hakkasin trenni tegema, kuid polnud veel täielikult pühendunud. Ma tõstsin meie koduses spordisaalis tõstmist, kui mu lapsed tulid ühel päeval kohale ja hakkasid minuga koos kahe kilosid hantleid tõstma ja teesklesid, et on nende lemmik kulturist Jay Cutler, küsides üksteiselt: "Kas te tõstate isegi bro? See oli suurepärane hetk, mida ma ei unusta kunagi.

Ilja Parker decolonizingfitness Ilja Parker, Decolonizing Fitness'i asutaja, on mustanahaline, mittebinaarne transmaskuliinne treener, kirjanik, koolitaja ja kaasavama treeningumaailma loomise meister. Parker julgustab regulaarselt arutama rasvfoobia, soolise düsmorfia, transidentiteedi ja agenismi teemasid. Parker julgustab fitnessi kogukonda üles palkama neid, kes on ristmikel olemas, kellel on sügav võimalus teid ja teie töötajaid koolitada, kui olete keegi, kes soovib avada kehapositiivse spordisaali või liikumiskeskuse.

Tingimuste kehtivus 1. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates veebilehel www.

Oma sotsiaalmeediaplatvormide kaudu tuletab ta oma jälgijatele meelde, et "tervise nimel on võimalik ilma tahtliku Spagetid poletavad rasva tegeleda", ning julgustab oma tervisespordi spetsialiste üles tunnistama, et "mitte kõik, kes tahavad trenni teha, ei taha kaalust alla võtta ja BPI kaalulanguspakk eeldus sellest, lisaks kaalulanguse agressiivne reklaamimine ja turustamine loob tõkkeid inimestele, kes soovivad jõusaali saada.

Värvilise naisterahvana juhendab ja koolitab dr Velez kliente kaalu tõstmises, jõutõstmises ja CrossFit'is, aidates neil leida oma isiklikku jõudu ja tugevust.

Spordiriided - parilasteaed.ee

Dr Velez ütleb, et talle meeldib eriti treenida kaasavas, libiseva ulatusega jõusaalis Strength For All, sest "kuigi ma olen sageli tundnud end teistes ruumides, eriti CrossFit'is, teretulnuna, ei mõistnud ma kunagi, kui paljud teised inimesed ei tundnud end fitnessis tervitades Mulle meeldib see, mida me teeme, et see on koht, kus queer, gay, trans-isikud,ja värvilised inimesed võivad tulla ja end mugavalt tunda, näha ja mõista.

Tasheon Chillous chilltash Pluss suuruses, Washingtonis asuv treener ja personaaltreener Tacoma Tasheon Chillous on libismiskaalal põhineva, dünaamilise liikuvusklassi BOPOMO looja, mis keskendub "oma keha liigutamiseks rõõmu ja võimestamine ".

New Movie Promo – Kaal Ka Badla - Saturday 23rd May at 11.30 am - Discovery Kids

Tema liikumisarmastus ilmneb tema Instagrami lehe kaudu, kus ta jagab oma jõutreeningu, matkamise, kaljuronimise ja süsta olulisemaid sündmusi. Chillousi jaoks tähendab jõusaal "minu igapäevase ja nädalavahetuse tegevuste lihtsamaks, valuvabaks, turvaliseks ja nauditavaks muutmist.

Alates minu koera jalutamisest kuni kilose paki kandmise ajal mägedesse ronimiseni kuni öösel tantsimiseni.

  • Rasva kadumise ajal katkendlik paastumine
  • Slimming Spag Bol

Usun, et keha liigutamine peaks olema rõõmus ja viib teid ka väljaspool oma mugavustsooni. Sonja Herbert käsk-tunnistajakogu Sonja Herbert märkas, et naissoost naiste esindatus fitnessi osas puudub, ja võttis asja enda kätte, asutades treeningkollektiivi Black Girls Pilates, mis tõstis esile, meeliülendavat ja tähistas Pilateses mustanahalisi ja pruune naisi.

Atleetvõimlemine

Ta lõi Black Girl Pilates'i kui "turvalise ruumi mustanahalistele naistele kokku tulla ja üksteise abistamiseks ühiste kogemuste kaudu". Pilates'i juhendaja, jõutõstja, kirjaniku ja esinejana kasutab ta oma platvormi, et arutada fitnessi suurema kaasamise olulisust ja vajadust, arutades samal ajal ka muid olulisi teemasid, nagu ageism ja rassism fitnessis, aga ka omaenda isiklikke võitlusi. Asher Freeman nonnormativebodyclub.