Swat kaalulangus, Kogu keha hakkimine: Lewys Morgan-Smithi treening

Andsin selle ka. Lõppude lõpuks on igal perekonnal tingimata vähemalt üks salajaselt suhted, mis võib olla moe romaani jaoks krundi. Vajalikkus Kahjuks me ei mäleta alati seotud linke, et tugevdada või suurendada lähedaste perekonna ringi. Kuigi ma armastan puhast integreerimist ja nutikaid peidikuid, kipun hindama jalgrattaid, mille harukarbis on koht, kuhu pääseb sõidu ajal ligi.

Suurused: 47, 51, 54, 56, 58, 61 Sobilik ratas: sõitjatele, kes soovivad kiiresti vaadata, end kiiresti tunda Swat kaalulangus kiiresti liikuda. See ratas oli ulatuslikult kujundatud tuult peksma ja see lihtsalt tahab minna. Te ei pea isegi tuulepea andmeid nägema: teie Scooby mõistus ütleb teile, et reisite oma lemmikteid mööda kiiremini.

Rasva poletamine ja kaalulangus

Kõik selle jalgratta kohta olid mõeldud aerodünaamika maksimeerimiseks, isegi pudelipuurid ja pudelipuuride all asuv hoiukamber mängivad õhuvoolu puhastamisel võtmerolli ja aitavad jalgrattal tuulest läbi libiseda. Ketaspidurid on veel üks aerodünaamiline abivahend. Need lihtsustavad puhtama profiili juhtimise suunamist, mis võimaldab BMC-l raami kujundamisel rohkem vabadusi saada.

Kardashianid E1 UUS! Ameerika ülipopulaarne tõsielusari värvikast Kardashianide ja Jennerite dünastiast. Asume Kardashianide argitoimetusi ja glamuurset elukorraldust näitama sealtmaalt, kus Kim Kardashiani ellu saabub kuulus muusik ja popartist Kanye West. Pere matrooniks on ärinaine ja ema Kris Jenner, kes abiellus kunagise kümnevõistleja Bruce Jenneriga. Tänaseks hetkeks on Bruce läbi teinud soovahetusoperatsiooni ja kannab nime Caitlyn.

Samuti peitis BMC esipidurisadula tuule eest kahvli labast klanitud kattega. Kokpitt näeb välja väga puhas ning baari ja varre seadistamine on üsna lihtne.

 • Ehitada lahja lihaste poletada rasva
 • Kuid enamikul juhtudel, kasutatakse seda ravimit, et vähendada kaalu ilma asjatundlikku nõu.
 • Jalgrattasoit poletavad jala rasva
 • Pro Fight Fat Burner

Vaatamata kõrgetasemelisele integratsioonile kõigis aspektides oli minu jalgrattaga minu numbrivalimise valimine märkimisväärselt lihtne. See tõeliselt tipptasemel konstruktsioon on kaetud 62mm sügavusega DT Swiss ARC süsiniku kõvakeredega torudeta valmis25mm Vittoria Corsa rehvidega ning Fizik Antares sadulaga, millel on süsiniku alus ja rööpad.

Selle ratta tugev kohalolek jätab mulje võistlusvalmidusest. Kuid see on natuke vähem plahvatusohtlik kui teised tipptasemel võistlusrattad, millel puudub kiirenduse näpp ja nurgateravus. Kuid ratas on vaieldamatult kiire, pikkadel tundidel mõnus sadulas ja üllatavalt hea tugevate külgtuulte korral.

Konstruktor Politsei SWAT auto 185tk komplekt Police Car

See kosmoseajastu välimusega masin, mis oma värvides pole sugugi peenekujuline, eristab teid rahvamassist ja aitab teie jalgadel rahva hulgast eemale sõita, kui jalad on väljakutse ees. Integreeritud kokpit Sisepidur ja käiguvahetus hoiavad piloodikabiini puhtana ja õhus. Varjatud pidurisadul Isegi eesmine pidurisadul on optimeeritud aerodünaamilise efektiivsuse saavutamiseks. Puhas esitlus Timemachine R01 kujutab tuulele minimaalset esiosa pinda.

Aero kõik Selle jalgratta iga kontuur on konstrueeritud eesmärgiga petta tuult.

SWAT 5050 GCT. 005

Aerointegratsioon BMC aero-maastikuratta uusim iteratsioon toob kaasa täieliku süsteemi integreerimise tüübi, mida me eeldasime Swat kaalulangus oodates, säilitades siiski kokpitis teatava paindlikkuse ja reguleeritavuse. Ainult ketaspiduriga jalgratas kasutab hüdrauliliste ketaspidurite pakutavaid raami konstruktsiooni eeliseid täielikult ära, ilma et oleks vaja ebamugavat kaabli marsruuti pöörata, ning sellel on isegi esipidurisadula sisseehitatud aerodünaamiline kate, mis muudab puhta ja karge esteetika.

Üks jalgratta võime tuult petta võti on aerodünaamiliselt optimeeritud veepudelikorvid koos integreeritud hoiuruumiga alumise ja istmetoru ristmikul. See hoiuruum, mis sarnaneb Specializedi SWAT-süsteemiga, on piisavalt suur, et hoida toru, CO2 õhupumpa ja multitööriista ning esindab seda, mida BMC väidab, et see on oluline lennunduslik eelis.

Terminoloogia

Ja kõigile, kes nagu minagi Slimming reied hinda sadula alla kleebitud sadulakoti välimust, on see tõesti lahe funktsioon. Kuid igaüks, kes otsustab selle rattaga UCI-sanktsioonide järgi üritusele rivistuda, peab panipaiga eemaldama, Swat kaalulangus see ei vasta UCI varustuseeskirjadele. Timemachine tarnib pudelipuurisüsteemi ja Elite valmistatud pudeleid. Nagu oodatud, sobivad Elite pudelid hästi Timemachine'i nendesse puuridesse ja mul oli õnne ka mõne teise kaubamärgi pudelitega, leidsime, et mõned pudelid ei sobi nendesse puuridesse.

Vaadake 18 pilti Jalgratas jätab tuule eest minimaalse esipinna. BMC viisakalt Sisemine kõik Integreerimise teemal on Shimano Di2-jõuülekande aku kenasti alumisse torusse peidetud, kusjuures harukarbis laadimispordi ja režiiminupuga on alumise toru pudelipuuri all. Kuigi ma armastan puhast integreerimist ja nutikaid peidikuid, kipun hindama jalgrattaid, mille harukarbis on koht, kuhu pääseb sõidu ajal ligi.

Marlowe Kaalulanguse ulevaated

Muidugi ei kavatse te aku laadimist lennult laadida, kuid kõik, kes on võistelnud, hindavad võimalust muuta lennurežiimis käiguvahetuse muudatusi, mida saab teha vaid siis, kui pääsete juurde haruklapi režiiminupule. BMC sisaldab iga rattaga torudeta ümberehituskomplekti, nii et teibi ja ventiilide ostmiseks ei pea te lisaraha kulutama, vaid peate ostma komplekti ühilduvaid rehve.

Pillid "MCC Ankir-B": kommentaarid salendav ja spetsialistid

Tipptasemel jalgratta jaoks pole üllatav, kui näete täielikku Dura-Ace Di2 konstruktsiooni koos hüdrauliliste ketaspiduritega ja mm esi rootori ja mm taguse rootoriga. Hollywood Hillsis järsud kanjonisse tõusud tundsid end suurepäraselt ja ma mõtlesin end mõtlesin, et olen heas vormis ja mitte ainult tavalistest väiksemate käikude kasutamisel.

Alles allamäge sõites hakkasin kahtlustama, et äkki on midagi teistsugust. Kuigi ma eelistan endiselt oma vana kooli hambulist suurt rõngast täiskohaga võidusõidu lõpetasin oma gaoli silmi avav teada saada, et võin ga üsna rahule jääda.

Ja need on vaiksed, mis ei ole vere sugulane: poja-in-law kutsub Swat kaalulangus abikaasa abikaasa või õde; zolovka, Zolova, Zolovchez - tema abikaasa õde; snow - poja naine isa jaoks ; kumany - ristiisa ja ema seoses Godlocki vanemate ja üksteisega; swat, piinamine või võistlus - isa ja ema naine või abikaasa seoses vanemate teise abikaasa; tütar-in-law on poja või venna naine; palenok või padder - nina-vaba poeg või tütar seoses ühe abikaasaga; kasuisa - laste ema abikaasa, kuid mitte tema isa emakeelena; magic - uus isa naine, kuid mitte tema ema oma lastele; ema-in-law ja beetor - tema abikaasa vanemad; isa-in-Law on tema abikaasa vanemad; primak - poeg-in-law, kes tuli elada oma naise või tema vanemate majas; schuriin on tema abikaasa ainus kandja; lelin - venna vend ja roojane. Perekondlikud sidemed Kui lähedal või mitte väga inimestele määratakse kindlaks sugulase kaugus. Seda perekonna lähedust peetakse üldise puu vertikaalseks. Teine on vanaemad ja vanavanemad, vennapoeg ja vennad.

Pudeli all asuv panipaik hoiab teie treeningpäeva olulisust ja on ratta aerodünaamika Rasva poletamise valjakutsed osa.

Koos meie Timemachine Road 01 Onega sisaldab Timemachine Road 01 perekond veel kahte komplekti jalgratast ja raamikomplekti ning kõigil on sama süsinikuraam. Lõpuks võite osta ainult raamikomplekti moodulina Timemachine Road 01 dollaritmis on kaasas kahvli, varre, kangide, istme- ja istmeposti, pudelisüsteemi ja hoiuruumiga.

Kuidas maarata saggy nahk kaalulangus

Ehkki Timemachine Road 01 One võib kujutada radikaalset, kosmoseaegset disaini, mängib geomeetria reeglite järgi ja vähemalt paberil näib olevat praktiliselt identne mõne teise praegu saadavaloleva suurema lennutee rattaga. Minu suuruse 58 prooviratta haardeulatus on mm, mis on identne S-Works Venge'iga, puudutus on pikem kui Cannondale SystemSix mm ja märgatavalt pikem kui Trek Madone peegelkaamera 9 mm.

Virna kõrgus on nende nelja jalgratta korral veelgi sarnasem. BMC-l on neljakesi madalaim stäkk mm, samas kui Venge ja Madone on kumbki mm.

Questions to seller

SystemSix jagab grupi mm. Püssimetalli halli värvi, kosmoseajastu raamikujunduse ja integreeritud kõigega on BMC Timemachine Road 01 One vaatamisväärsus. Nagu täpse tõuga hobune, kellel on peene võistlussugupuu, näeb see ratas ka paigal seistes tõeliselt kiire välja.

 1. Kaalulangus Coon Rapids MN
 2. Быстро произнесла .
 3. Slim alla kitarri kaela
 4. Toorrasva kaotuse soomine
 5. В этом контейнере, - произнес Синий Доктор, - находится двадцать или тридцать самых мелких форм нашего вида.

Võite tunda Swat kaalulangus kiirust, kineetilist energiat, mis on villitud raami sisse, paludes teil see lahti lasta. Sellel rattal oma positsiooni määramine on umbes sama lihtne, kui võite oodata tänapäevaselt aero-maanteerattalt.

Integreeritud varre saab hõlpsalt suurema suuruse vastu välja vahetada, kuid juhtitoru ainulaadse kuju tõttu võite kasutada ainult Swat kaalulangus patenteeritud varre, mis on saadaval neljas suuruses - mm, mm, mm ja mm. Ehkki need varred on valmistatud sobivaks hargsele kahvliharjale, on neil tavaline Swat kaalulangus, 8 mm läbimõõduga kangklambrid, nii et nad töötavad Swat kaalulangus praeguste langemisvarrastega.

Kuid olge ettevaatlik, et varraste vahetamine laost, jalgrattaga kaasas olev kompaktne lennutranspordi riba on aeganõudev protsess, kuna hüdraulilised piduritorud juhitakse vardade ülaosade kaudu.

 • Shrink Fat Burner
 • Pagasiruumi pöörlemine Sponsor: Siin on terve keha programm, mis on välja töötatud kulturismi ja treeneri Lewys Morgan-Smithi väljakutseks igale keha lihasele.
 • Ehitada lahja lihaste poletada rasva
 • Poletage rasva vahele koie vahele

Peale selle ja tänu väga kasutajasõbralikule istmeposti ülaosale, mis pakub laia valiku reguleeritavust esi- ja tagaosas, on selle jalgrattaga sobivuse valimine sama hõlbus kui tänapäevasel aero-maastikurattal.

Vars ja juhtrauad kavandati koos tervikliku süsteemina, Swat kaalulangus vars ühildub iga vardaga, millel on 31, 8mm klambrid. Võib-olla on see eristatav heli, mida sügava läbilõikega süsinikurattad annavad, kui 62 mm sügavused DT kõnnid libisevad üle kõnnitee.