Mobiilirakenduse kaalulangus. Rakenduse tüübil polnud tähtsust - kõik viisid mõõduka kaalulanguseni

Mobiilirakenduste abil vähendasid inimesed ka oma vööümbermõõtu keskmiselt 1,35 sentimeetri umbes ½ tolli võrra. Enam pole vabandusi: kaalulangus ja fitness lähevad digitaalseks Veebipõhised kaalulangusprogrammid Fitnessprogrammid Nagu öeldakse, pole vale aeg oma keha jaoks õigete asjade tegemiseks. Kohandatav - üks suurus ei sobi kõigi rakendustega. Kui tervislik eluviis on osa teie uusaasta resolutsioonist, saate valida mitmesuguseid programme. Õige meede? Kalorite jälgijal on umbes 30 toidu andmebaas, nii et kasutaja saab kätte täpse tarbitud kalorite arvu ja saab täpselt teada, kui palju soovite kaalust alla võtta.

 • Только не торопись, Ричард, - непринужденно проговорила .
 • Phentermine kaalulangus nadalas
 • Enam pole vabandusi: kaalulangus ja fitness lähevad digitaalseks | Koduelektroonika
 • Mida rasvapoletid teevad
 • Галилей Ватанабэ вдруг вскочил с места и, перебежав через комнату, направился к двум винтовкам, прислоненным к стене.
 • Juhised Aitavad Arstidel Mobiilirakendusi Hinnata - Vaimne tervis
 • Garanteeritud kaalulangus - Apollo

Mobiilirakendued võivad aidata mõnel II tüüpi diabeediga ravunud või ülekaaluliel inimeel vabaneda liigetet kilodet, kuid hiljutine ülevaade viitab ka ellele, et tul Sisu Kas rakendused saavad aidata püsivat kaalulangust, pole siiani selge Mobiilirakendused võivad aidata mõnel II tüüpi diabeediga rasvunud või ülekaalulisel inimesel vabaneda liigsetest kilodest, kuid hiljutine ülevaade viitab ka sellele, et tulemused võivad parimal juhul olla tagasihoidlikud.

Dokumendi jaoks, mis ilmus Need uuringud määrasid mõned osalejad juhuslikult rakendusi kasutama, teised aga mitte ja sekkumised kestsid 3—12 kuud.

Katse lõpuks kaotasid diabeedirakendusi kasutanud inimesed keskmiselt 0,84 kilogrammi umbes 1,9 naela rohkem kui Mobiilirakenduse kaalulangus, kes seda ei teinud.

 • Что, если это не так?.
 • Parimate kaalulanguse rangud turul
 • Kuidas teada oma poletavat rasva ja mitte lihaseid
 • Ну а потом принимайте решение самостоятельно.

Mobiilirakenduste abil vähendasid inimesed ka oma vööümbermõõtu keskmiselt 1,35 sentimeetri umbes ½ tolli võrra. KMI paistis rakenduste puhul madalam kui ilma nende tööriistadeta, kuid erinevus oli liiga väike, et välistada võimalust, et see Mobiilirakenduse kaalulangus tingitud juhusest.

Kuidas te joonistate keha rasva protsendi kaotuse Blogi minu kaalulanguse reisi kohta

Kaalu, vööümbermõõdu ja KMI vähenemine ilmnes rohkem, kui inimesed olid rasvunud ja kui osalejad kasutasid rakendusi koos muude tervisliku toitumise ja liikumisharjumuste edendamiseks mõeldud sekkumistega. Mõni analüüsis läbi viidud uuring võimaldas osalejatel kasutada muid lähenemisviise kehakaalu langetamiseks kas mobiilirakenduse kasutamisel diabeedi juhtimiseks või ilma. Rasvumine on diabeedi tekkimise ja potentsiaalselt tõsiste komplikatsioonide, nagu pimedus, amputeerimised, neerupuudulikkus, südameatakk ja insult, tekkimise riskitegur.

Air Supply - All Out Of Love (Official Video)

Inimesed, kes kaotavad esimesel aastal pärast diabeedidiagnoosi vähemalt 5 protsenti oma kehakaalust, võivad vähendada aastast riski selliste sündmuste nagu südameatakk ja insult umbes pooleks, vastavalt Ja vähem kaalust alla võtvad inimesed võivad siiski kasu näha.

Vastavalt Ülekaalulisuse ülevaated.

Slim LiftTM keha salendav sark Kuidas ootsuda mu kaed ja jalad

SEOTUD: Parimad rakendused diabeedi juhtimiseks Rakenduse tüübil polnud tähtsust - kõik viisid mõõduka kaalulanguseni Praeguses uuringus kaotasid inimesed tavaliselt vähem kui 2,5 protsenti oma kehakaalust. See ei tundu kuigi palju, kuid neile võib piisata veresuhkru, kolesterooli ja vererõhu paranemisest, kirjutasid Li ja tema kolleegid.

Tundus, et kaalulangust ei mõjutanud see, Mobiilirakenduse kaalulangus rakendustel olid teatud funktsioonid, näiteks füüsilise tegevuse jälgimine, toidu logimine, kalorite lugemine, kaalu jälgimine Mobiilirakenduse kaalulangus veresuhkru taseme jälgimine või registreerimine.

Enam pole vabandusi: kaalulangus ja fitness lähevad digitaalseks Veebipõhised kaalulangusprogrammid Fitnessprogrammid Nagu öeldakse, pole vale aeg oma keha jaoks õigete asjade tegemiseks. Fitness ja dieet on muutunud digitaalseks, mille tulemuseks on lugematu arv veebipõhiseid kaalulangusplatvorme, -rakendusi ja tervise jälgijaid. Tervis ja sport on mobiilirakenduste poodides üha kasvav kategooria ja veebipõhiste treenimisjälgijate, näiteks Fitbiti müük kasvas pühade ajal. Traditsioonilised dieediprogrammid on aegadega hakkama saanud ja tulemuseks on peadpööritav hulk veebipõhiseid kaalukaotuse ja kaalujälgimise programme.

Katse alguses olid osalejad keskmiselt aastased ja nende keskmine KMI oli 30, mis tähendab, et neil oli tavaliselt rasvumine. Inimesed, kes alustasid suurema KMI-ga, tundusid rakenduste kasutamisest rohkem kasu.

Juhised aitavad arstidel mobiilirakendusi hinnata Juhised aitavad arstidel mobiilirakendusi hinnata Ekspertide sõnul on tervishoiu jaoks saadaval üle mobiilirakenduse, mis on suurim kategooria vaimse tervise häiretega inimestele.

Iga täiendava KMI mõõtühiku kohta, mida mõõdeti uuringute alguses, saavutasid rakendusi kasutavad inimesed kehakaalu keskmiselt 0,15 kilogrammi umbes 0,3 naela rohkem. Üks suur puudus on see, et uuringud ei andnud pikaajalisi kehakaalu langetamise tulemusi, eriti seetõttu, et nii paljud kaalulangetajad võitlevad selle hoidmise nimel.

Teine piirang on see, et tulemused ei näita, mis tüüpi rakendused või rakenduste funktsioonid võivad kaalulangetamisel kõige rohkem aidata.

Lisaks kasutajate lõbustamiseks mängude ja erinevat tüüpi sotsiaalsete võrgustikega on mõnel rakendusel ka avalik utiliit, näiteks? Õige meede?

Vaja on rohkem uuringuid, et teha kindlaks, kas rakendused võivad aidata inimestel, kellel pole aega ega raha, näost näkku kohtumisi teha psühholoogide, toitumisspetsialistide või teiste kliinikutega, kes võiksid aidata neil kaalulangetusplaani välja töötada ja sellest kinni pidada.

Nad väidavad, et rakendused võivad aidata mõnel hõivatud inimesel kaalust alla võtta, sest edusammude jälgimiseks on nutitelefoni kasutamine iga päev lihtsam ja mugavam kui kontrollimisel. Diabeediga inimesi, kes üritavad kaotada olulist kaalu ainult rakenduse abil, ei tohiks heidutada, et nad ei saavuta tulemusi, ütleb Susan Roberts, PhD, Bostoni Tuftsi ülikooli toitumisprofessor ja iDiet asutaja.

Kaalulangus parast 47 Poletage max Fat Peruu