Kaalulanguse jagamine

Tuberkuloos Viitab kroonilistele nakkushaigustele, mida diagnoositakse meestel sageli 40 aasta pärast. Peaaegu iga vähk võib olla kiire kaalulanguse protsessi katalüsaator, mida eristavad sümptomid sõltuvalt haiguse asukohast ja tüübist. Kavatsen seda kaunitari nüüd iga jumala päev kanda ja Kuidas valida. Rotid lasti labürinti, milles üks suund viis kolmekümne toiduosakeseni ja teine suund viis ühe suure tükini, mõlema suuna toidukoguse toiteväärtus oli sama. Uroloogia ja Andrology. Tulemus võib olla katastroofiline.

Toidu väikestesse kogustesse jagamine aitab kaalulangusele kaasa Uuringud on näidanud, et inimesed söövad vähem, kui neile pakutakse toitu väikestes kogustes, isegi siis, kui väikses ja suures portsjonis on sama arv kilokaloreid, kirjutab Daily Mail.

Kaalulanguse jagamine

Teadlased ei oska täpselt öelda, miks see nii on, aga usutavasti on tegemist optilise illusiooniga, sest aju usub, et väikesteks tükkideks tehtud šokolaaditahvel on suurem kogus šokolaadi kui tükeldamata tahvel. Samuti võib saiake tunduda kõhtu täitvam, kui see on tükkideks lõigatud. USA teadlased vaatlesid enam kui tudengit, kui need sõid saiakesi.

Kaalulanguse jagamine

Osadele anti neljaks tükiks lõigatud saiake, teistele anti terve. Kakskümmend minutit hiljem anti osalejatele järgmine toidukord ning neile öeldi, et nad võivad süüa nii vähe või palju, kui soovivad.

Need, kelle saiake oli tükkideks lõigatud, sõid esiteks vähem saiakest ja hiljem vähem Kaalulanguse jagamine rooga.

Kaalulanguse jagamine

Teine selgitus asjale võib olla, Kaalulanguse jagamine tükeldatud toitu süüakse aeglasemalt, mis annab kehale võimaluse tunda täiskõhutunnet enne, kui inimene jõuab toiduga liialdama hakata. Selle välja selgitamiseks tehti katse rottidega. Rotid lasti labürinti, milles üks suund viis kolmekümne toiduosakeseni ja teine suund viis ühe suure tükini, mõlema suuna toidukoguse toiteväärtus oli sama.

Kaalulanguse jagamine

Enamik rotte valis toiduosakeste raja ja nad jooksid selle suunas kiiremini. Üks katse autoritest Devina Wahera ütles: «Energiarikka toidu tükkideks lõikamine võib tulla kasuks dieedi pidajatele, kes soovivad toidukorra kõhtu täitvamaks muuta ning samal ajal toiduportsjonit kontrolli all hoida.

Kaalulanguse jagamine