Kaalulangus Hollywood, Ole arukas ja hoidu neist: viis kõige halvemat "imedieeti"

Ausalt öeldes pole olnud mängulist veel sadistlikku hullu kui Tim Burtoni Joker, keda mängib Jack Nicholson. Isegi need dieedid, mis mõne aja pärast sind hoopis ümmargusemaks muudavad, toovad esialgu kaasa kaalulanguse. Igaühel on mingi nõrk koht, püüa see üles leida. Kui jah, siis muuda veel, mida vaja. Tähtis on meeles pidada, et greibidieet ei muuda keha saledamaks ega tõmba kõhtu trimmi.

Keha vajab piisavat hulka süsivesikuid, et ainevahetusprotsessid poleks häiritud. Aju vajab pidevalt glükoosi, aga rasva ja valkude lõhustumine toimub süsivesikutega võrreldes aeglasemalt, mistõttu võib tarvilik kogus jõuda ajurakkudeni hiljem.

Mida sa sellest arvad?

TTÜ toitumisinstituudi emeriitdotsent Tiiu Liebert on välja toonud Atkinsi dieedi kahjuliku mõju inimese kaitsevõimele. Nimelt on selle dieedi korral menüüs ka liiga vähe kiudaineid, mis on toiduks kaitsva rolliga seedetrakti mikrofloorale.

Tagajärjeks on mikrofloora kahjustumine. Arvatakse, et suur osa Atkinsi dieedi kaalulangusest tuleneb kaotatud veest ja lihaskoest, mida keha hakkab glükoosi saamiseks lõhkuma. Kui otsustad siiski sellest toitumiskavast juhinduda, on kasulik süüa nii palju lubatud köögivilju kui vähegi võimalik, muu hulgas salateid, maitsetaimi, idusid, sellerit ja avokaadot, samuti seeni.

  1. "Это последняя свадьба, на которой мне предстоит побывать.
  2. Kiirelt kaalus alla? - Tervis Pluss

Mõõdukas kogus loomseid rasvu on vajalik ja kasulik, aga rasvade saamist ainult lihast ei saa pidada tervislikuks. Isegi tavatoitumise korral on inimestel enamasti kiudainetest puudus. Selle toitumiskava kaasnähe on halb mõju soolestikule ja immuunsüsteemile.

Miinused: — Negatiivne mõju organismi tavapärasele talitlusele. Vitamiin vähendab külmetuse sümptomeid, aitab vältida vabade radikaalide kahjulikku mõju rakkudele, mistõttu väheneb risk põletikuliste protsesside, nagu reuma ja osteoartriidi tekkeks. Uuringutele tuginedes võib väita, et C-vitamiini rikaste puu- ja köögiviljade tarbimine vähendab südamehaiguste, rabanduse ja vähi ohtu.

Kaalulangus Hollywood

Samal teemal AfroPowerDance - Aafrika rütme uudistamas Kasvajate eest kaitsevad ka greibis sisalduvad limonoidid, mille pikk toimeaeg on eeliseks teiste antikantserogeenide ees. Rohelises tees ja šokolaadis leiduvad fenoolid on inimese kehas aktiivsed vaid 4—6 tundi, limonoidid kuni 24 tundi! Ajakirjas British Journal of Nutrition avaldatud uuringu tulemused viitavad greibimahla neerukivide vastasele toimele.

Nimelt iga päev 0,5—1 liitrit tsitruseliste mahla joonud naistel suurenes uriini happelisus ja sidrunhappe osakaal. Tänu sellele ladestub märgatavalt vähem lahustumatut kaltsiumoksalaati, mis on üks neerukivide põhikomponente.

  • Ole arukas ja hoidu neist: viis kõige halvemat "imedieeti" - Naistekas
  • Kaalulanguse diagrammi printimine
  • Nüüdseks on greipi põhjalikult uuritud ja väga lennukad väited ümber lükatud.
  • Kui palju kaalu ja reps poletada rasva
  • Все строения города укладывались внутрь круга, очерченного восемью цветными куполами.
  • Rasva poletamine kupsise tainas retsept
  • Kiire kaalulangus parast joomist
  • Kaalulangus Udaipur

Katsed on näidanud, et greibis sisalduvad ained ergutavad maksaensüümide tööd. Selle tulemusel väljutavad ensüümid kehast mürkaineid efektiivsemalt ning organismi jääb vähem vähi arengut soodustavaid toksiine.

Pärast rasket päeva peletab väsimust greibimahlast ja meest segatud toonik. Värskelt pressitud greibimahl aitab leevendada köha ja kriipivat kurku.

Funktsioonid 8 Hollywoodi näitlejat, kes mängisid aja jooksul 'naljamehe' ikoonilist karakterit Jokker on kujutanud mitmesuguseid näitlejaid, mängides Batmani galeriis üht peamist kelmust.

Võid süüa kõike, kui tahad tervislikult toituda. Aga — normaalses koguses! Isegi sealiha, jäätist ja krõpse.

Kui dieet keelab ära mingite toitude söömise, ei suuda sa seda ka pidada. Iga kord, kui keelad endale midagi, tekib just isu selle järele.

Kaalulangus Hollywood

On olemas ka dieete, mis lubavad ühel päeval nädalas süüa kõike, mida hing ihkab. See on absurdne.

Oled ju kuulnud või isegi pidanud dieete, mis lubavad imesid vähima vaevaga. Selliseid on sadu, alates greibi- kuni detox-dieetideni.

Need äärmuslikud dieedid peaks väidetavalt puhastama maksa, kogu keha, käärsoolt jne. On aga äärmiselt kahtlane, kas nad seda tõesti teevad.

Igasugune puhastamine, läbiuhtmine jne on arstide sõnul täiesti ebavajalik. Maks ja neerud saavad keha puhastamisega võimalikest mürkidest ise väga hästi hakkama.

Atkinsi dieet Põhineb väitel, et süsivesikute liigne tarbimine põhjustab ülekaalu ning südame- ja veresoonkonnahaigusi. Dieet on olnud populaarne paljude staaride seas. Selle dieedi kohaselt peaks loobuma teraviljatoodetest, enamikust juurviljadest ja pagaritoodetest.

Dieedipidajad otsivad kogu aeg mingit imerohtu, kuid kahjuks pole seda olemas. Ühelgi toidul pole iseenesest kaalualandavat mõju.

Suhtu seepärast umbusuga dieetidesse, mis sisaldavad riiulitäit toidulisandeid või ensüüme, eriti kui sul tuleks neid osta mõnelt dieediraamatu autorilt või kindlast firmast. Paast ja väga madala süsivesikutesisaldusega dieedid näiteks Hollywoodi dieet Paastumine on sajandeid olnud kultuuriline ja religioosne traditsioon ja päev või paar võib seda teha. Kui paastud aga kaalualandamise eesmärgil, võtad kaalus hoopis juurde.

Kaalulangus Hollywood

Kui tarbid liiga vähe kaloreid, arvab keha, et käes on näljaaeg ja kohandab sellega ainevahetuse. Kui lõpetad paastu ja hakkad jälle normaalselt sööma, ei tule aga ainevahetus enam kaasa.

Samal teemal

Järelikult vajad nüüd vähem kaloreid kui enne paastu ja hakkad juurde võtma. Selle nimi on jojo-dieet.

Kaalulangus Hollywood

Veel halvem: kaalukaotus paastu ajal tuleb rasva, vedeliku ja lihaste arvelt. Kui hiljem juurde võtad, tuleb juurde ainult rasva.