Kaalulangus Evans, Natalia kim raamat sobivus tselluliidi vastu

Naine tahtis minna, kuid mõte sellest, et ta peaks panema selga päevitusriided, oli tema jaoks hirmuäratav. Download Tasuta raamat lgkij viis kaalust alla võtta; Dieet Kim pjetrol; päeva vastu tselluliidi Dieet ajakava.

salendav tsoon

Briti lauljatar Adele keskel. Nüüd on lauljatari isa kutsunud oma naabrile politsei, kuna too kuulas Adele laule. Adele on oma isast Mark Evansist 56 juba aastaid võõrdunud, vahendab Mirror.

salendav jalg

Tundub aga, et lauljatari isa ei soovi samuti oma tütrest midagi kuulda, eriti just Adele laule. Nimelt kutsus Evans oma noorele naabrile, kes on suur Adele fänn, politsei, sest viimane mängis liiga kõvasti tema tütre muusikat.

Video: Gifted Official Trailer 1 (2017) - Chris Evans Movie 2021, Mai

Evans väitis, et need mõjutavad tema und ja see on väga häiriv. Tundub, et naabrite omavaheline läbisaamine jõudis hiljuti murdepunktini, sest Adele isa kutsus nüüd Keeley'le politsei. Kohalik politsei kinnitas Mirrorile, et nad on saanud kaebuse ja plaanivad Kaalulangus Evans lahendamiseks mõlema osapoolega rääkida.

lammastikoksiidi virnas rasvapoletiga

Evansi suhe oma tütrega purunes juba Lauljatar oli toona vaid 3-aastane. Evansil oli probleeme alkoholiga ning ta tunnistas Ainult jumal teab, kuidas ma selle üle elasin. Vastuseks oma isa intervjuule teatas Adele ajakirjale Vogue, et ta ei räägi Evansiga enam kunagi ja vandus: «Kui ma teda kunagi näen, sülitan talle näkku.

Fat Burner Najbolji