Topid Kaalulangus

Adelina oli veendumusel, et enne abiellumist ta mehega voodisse ei lähe. Sageli tuleb ette, et inimesed kas ei taha oma probleemidest arstile rääkida või ei tule lihtsalt selle peale. Ma muidugi juba aastaid unistan lamedast kõhust ja kõhulihastest :D aga korduvalt olen leidnud ennast jälle olukorrast, kus käin tööl ja koolis korraga ja trenn lihtsalt enam kuskile ei mahu. Lõpliku valiku tegi ikka paastuja ise," räägib Riina. Loksa Ravikeskuse arst Ljudmilla Agajeva paneb paastulaagrisse tulijatele südamele, et kõikidest terviseprobleemidest peab kohe alguses kindlasti arstile rääkima. Viktoria Adler

veepäev ja kaalulangus?

Ajalehtedest saab pea iga nädal lugeda mitmesuguste dieetide kohta, mida järgides võib kiiresti saavutada oma ideaalkaalu. Sageli nõuavad need aga suurt Topid Kaalulangus ja kaal langeb aeglaselt, mistõttu kaob paljudel motivatsioon.

Topid Kaalulangus

Kas aga kaalu langetamisel võiks abi olla paastumisest? Loksa Ravikeskuse juhataja Ann Lastingu sõnul on pea pooltel paastulaagrisse tulijatel probleemiks ülekaal.

Keskmiselt paastutakse seitse päeva. Taastumine peab kestma sama kaua kui paast, aga seda tehakse hiljem kodus.

Nõelravi kaalulangus - kas see tõesti aitab?

Nädalase paastuga võetakse alla keskmiselt kuus-seitse kilo. Mehed võivad alla võtta koguni kümme kilo," räägib Lasting ja hoiatab samas, et need, kes laagris vähe liiguvad ja põhiliselt televiisori ees lesivad, on nädala lõpuks vaid kaks kilo kergemad.

See on üks parimaid samme, mida te saate oma tervise parandamiseks teha.

Vähene liigutamine on üks põhivigadest, mida kodus paastujad teevad. Kui inimene tunneb ennast halvasti või nõrgana, heidab ta pikali ja puhkab. Tegelikult tuleks aga hoopis liikuda ja endale Topid Kaalulangus leida," selgitab Lasting. Kati 35 on üks neist paljudest, kes just kaaluprobleemiga paastulaagrisse läks. Nädal aega jõi ta ainult vett, käis jalutamas ja tegi sporti.

Fresh articles

Laagrist lahkudes oli Kati ligi seitse kilo kergem. Tallinna Tehnikaülikooli toiduainete instituudi dotsent Tiiu Liebert nii kiiret kaalulangust heaks ei kiida.

Topid Kaalulangus

Tavaliselt on soovitatav kaalus maha võtta kuni üks kilo nädalas. Liiga äkilised muudatused 96.3 Kaalulangus kasu asemel tuua hoopis tõsisemaid tagajärgi.

Pealegi kipuvad kiiresti langenud kilod hiljem tagasi tulema. Kui inimene ei saa piisavalt toitu, aeglustub ka põhiainevahetus, organism püüab väga ökonoomselt töötada.

Topid Kaalulangus

Pärast dieedi lõppu on põhiainevahetus kokkuhoiurežiimil veel pikka aega. Katil nõnda juhtuski. Ann Lasting rõhutab samuti, et edasine toitumine on sama oluline kui paastumine.

Samal teemal

Unustada ei tohi ka seda, et paastumise põhieesmärk on ikkagi organismi puhastamine mürkidest. Kaalulangetamine on pigem lisaväärtus. Riinal 28 polnud kaalulangetamine üldse eesmärgiks. Teda kutsus paastulaagrisse kaasa sõbranna, kes lootis paastumise abil vabaneda teda vaevavatest seedehäiretest. Riina läks lihtsalt kaasa, et puhastada oma organismi.

Näituste messikeskuses toimus Eesti suurim jõulupidu 37

Võisin vabalt vaadata, kuidas salatipaastujad tomateid ja muid köögivilju sõid ilma, et mul oleks isu tekkinud. Kati lisab, et kui kellelegi ikka tõesti seitsmepäevane paast üle jõu käis, võis vabalt ainult kolm päeva paastuda.

Riietega kaalutõusu varjata on enesepetmine! - Viktoria Adler - Fitlap

Neile anti siis viimasel kolmel Topid Kaalulangus riisitummi, veega lahjendatud kefiiri ja ilma soolata keedetud köögivilju, mis on põhitoidud paastust väljatulemise ajal. Kati ja Riina kinnitavad mõlemad, et tegevus on laagris väga oluline. Riina ja ta sõbranna pidid igal hommikul 15 minutit keppidega võimlema.

Share on Facebook Share on Twitter Nõelravi on nõelal põhinev alternatiivne teraapia, mida mõnikord kasutatakse kehakaalu langetamiseks. Traditsioonilises hiina meditsiinis harjunud pikka aega arvatakse, et nõelravi stimuleerib keha elutähtsa energia voogu või "chi" ja parandab omakorda mitmeid tegureid, mis teadaolevalt aitavad kaasa rasvumisele.

Suure osa ajast täitsid ka protseduurid. Nii näiteks pidid sõbrannad iga päev endale ise klistiiri tegema.

Topid Kaalulangus

Kaks korda nädalas tehti neile soolte survepesu. Tegelikult soolte survepesu ajal näed, mis jubedusi sealt veel välja tuleb," jutustab Riina.

Related Content

Tiiu Liebert on aga sootuks teisel arvamusel: "Ega soolestik pole keskküttetorustik, mida tuleb igal suvel läbi pesta. Sooltes on oma mikrofloora, mis kaitseb meid infektsioonhaiguste eest.

Kui need uhatakse välja, Kaalulanguse katsed organism kaitseta. Ka pikaajaline nälgimine kahjustab seedetrakti mikrofloorat. Siis arst vaatas, kas inimene üldse paastuda tohib ja kui tohib, siis soovitas, milliseid protseduure võtta.