Too kaalulangus

Üks ilma süsivesikuteta kas aminohapete jook, mineraalainete jook, või lihstalt vesi ja teine isotooniline spordijook. Kas sinu eesmärk on langetada pelgalt kaalunumbrit või siiski rasvaprotsenti, et ka parem välja näha? See muudab keha laisaks ja süsisvesikutest sõltuvaks. Kaal langeb liiga kiiresti Tahame, et sinu kaalulangus jääks püsima.

Miks lõpeb dieedipidamine sageli kaalutõusuga?

Selgub, et kaalutõus keskeas on seotud hoopis ainevahetuse aeglustumise ja füüsilise aktiivsuse vähenemisega. Seega pole vanuse kasv õigustus vähem trenni teha.

1. Kaal langeb ilusas tempos

Vanemas eas põhjustab muutusi ka lihaskoe vähenemine. Allavõtmiseks tee hoolega trenni.

Kas vase poleb rasva

Lihaskude on küll raskem kui rasv Too kaalulangus seetõttu võib kaalulangus esialgu isegi aeglustuda. Samas kiirendab suurem lihasmass ainevahetust Too kaalulangus kaugemas perspektiivis tagab stabiilsema kaalu.

Dieedi esimesed kaks nädalat: oota ootamatusi

Ära sea endale ebarealistlikke eesmärke, sest isegi heas vormis naiste kehakaal ja -kuju muutuvad keskeas. Tüsedamate naiste keha kaldub tootma rohkem östrogeeni ja mõned eksperdid usuvad, et seegi võib soodustada ülekaalulisust.

Keskeas ei peaks unistama kõige väiksemast võimalikust kaalunumbrist, sest väike kaal võib tuua kaasa luumassi kahanemise ja tekitada osteoporoosi eelsoodumuse.

  • Kaalulangus peale sünnitust. - Perekooli Foorum
  • Rasva poletamine energiana
  • Kaalulangus 4 paeva vee kiiresti
  • ETP rasva kadu
  • Home Nr.

Rasvkude aitab säilitada östrogeenivarusid, mille vähesus on luumassi kadumise peamine tegur. Vananedes väheneb kalorivajadus ning 70aastaselt võiks tarbida kalorit vähem kui 35aastaselt, mis teeb keskmiselt 50 kalorit vähem iga viie aasta kohta. Kaalulangust võib takistada ka liiga vähene või liiga rohke magamine — mõlemal juhul on häiritud näljatunnet kontrollivate hormoonide töö.

Jälgi, kas tarbid piisavalt vett.

Samal teemal

Võib-olla sa pole küll harjunud palju vett jooma, kuid see tõesti aitab kaalu kontrollida. Liiga pikad pausid einete vahel tekitavad näpistava näljatunde, mis kannustab üle sööma.

3 kuu kaalulanguse napunaited

Lisaks seadistab harv söömine keha ainevahetuse säästurežiimile. Kaal ei lange, kui premeerid end pärast trenniskäiku hea ja paremaga. Ka trennijoogid ja valgusnäkid on üsnagi kalorirohked.

Ultimate Fat Burner Arvustused

Jälgi ikka, et sööd vähem, kui kulutad. Rusikareegel ütleb, et iga puudujääva kalori kohta tekib grammi kaalukaotust.

Rasva poletamine ja higistamine

Kilpnäärme alatalitlus võib põhjustada tugevat kaalutõusu, sest kilpnääre toodab hormoone, mis reguleerivad energiataset ja ainevahetust. Kui tarvitad regulaarselt ravimeid, siis loe hoolikalt läbi infolehed. Antihistamiinid, mida tarvitad allergilise nohu ohjeldamiseks, pidurdavad ka isu kontrollimist ning võivad aidata kaasa ülesöömisele.

Steroidid muudavad ainevahetust ja teevad näljasemaks.

Sage maha- ja juurdevõtmine ehk jojo-dieet võib teha iga järgmise kaalukaotuse raskemaks. Korduv dieedipidamine kipub vähendama lihaskude ning nii aeglustub ainevahetus — võrreldes eelmise korraga, kui olid samas kaalus, on su üldine puhkeasendis toimuv ainevahetus natuke aeglasem.

Artikkel ilmus Tervis Plussi

Kuidas poletada kullastunud rasva