Rat kaalulangus

Tyzzeri tõbi[ muuda muuda lähteteksti ] Kõige levinum nakkav haigus liivahiirtel on Tyzzeri tõbi, bakteriaalne haigus, millele stress võib muuta loomi rohkem vastuvõtlikuks. Nende vältimiseks, tuleb vältida loomale näkku puhumist mida kasutatakse, selleks, et õpetada looma mitte hammustama. Chúng tôi liên tục cập nhật ứng dụng những món ăn đơn giản với chế độ dinh dưỡng rất cụ thể: calo, béo, đạm, bột, xơ, đường Kas tõlkida kirjeldus Google'i tõlke abil eesti keelde? Điều đặc biệt hơn những thực đơn này được kiểm duyệt và tính toán loại dinh dưỡng phù hợp với người Việt Nam cũng như ẩm thực Việt. Jah, ma tean, et ma kõlab nagu tore motiveeriv kõneleja, kuid see on tõde.

Hakkas tundma, kuidas dieedi esialgne põnevus kulub ära Püüdis ennast mõttetult süüa Lihtsalt ei viitsi trenni teha Ära kaota kaalu, kuigi eeldasid Pole tuju tervislikult toituda Jah, vähemalt üks neist oled sina, eks? Minu nimi on Adam Gilbert ja ma olen taastuv perfektsionist. Mul on endiselt perfektsionistlikke kalduvusi, kuid ma lähen paremaks. Ma edenen. Varem olin süüdi selles, et mängisin seda, mida mulle meeldib nimetada mänguks "Kõik Rat kaalulangus mitte midagi".

See on siis, kui sa sööd terve päeva tõesti hästi, kuid siis sööd midagi, milles sa end hästi ei tunne, mis käivitab terve öö ebatervisliku söömise ahela, öeldes, et alustad homme lihtsalt värskelt.

  1. Kuidas poletada vistseraalse keha rasva
  2. Rasvapoleti Egiptuses
  3. T kaalulangus paastmine jahimehed
  4. Hakkas tundma, kuidas dieedi esialgne põnevus kulub ära Püüdis ennast mõttetult süüa Lihtsalt ei viitsi trenni teha Ära kaota kaalu, kuigi eeldasid Pole tuju tervislikult toituda Jah, vähemalt üks neist oled sina, eks?
  5. Rasvade kaotus kahe kuu jooksul
  6. Liivahiir – Vikipeedia
  7. Kas tõlkida kirjeldus Google'i tõlke abil eesti keelde?

Olete seda varem mänginud, eks? See pole lõbus.

Üks mantra, mis tuleb vastu võtta, kui kaalulangus on teie eesmärk

Kui mängime mängu "Kõik või mitte midagi", pole meil alati midagi. Iga üksik kord. On ebareaalne oodata endalt pidevalt vikerkaari ja liblikaid, kuid madalaima tasemega tegelemine on mis tahes dieedi kõige raskem osa.

Rat kaalulangus

Seetõttu on järjepidevuse säilitamine nii keeruline. Kuid isegi madalal hetkel võib olla edusamme.

Account Options

Näiteks, kui olete emotsionaalne sööja, võite tavaliselt ühe istungi jooksul lihvida pinti jäätist. Oletame, et proovite seda harjumust ohjeldada ja teie lõppeesmärk on mitte kunagi süüa rohkem kui tassitäis jäätist korraga.

Esialgu on vaid mõne näksimise jätmine pinti põhja võitu, mida tasub tähistada. Kui teil on tuju ja te ei soovi lihtsalt trenni teha - ja Rat kaalulangus päevadel tunnete end nii, et oleksite terve päeva passiivne - tehke enne Rat kaalulangus all käimist vaid 20 hüppedokki. See on edasiminek.

Rat kaalulangus

Midagi on alati parem kui mitte midagi. Sageli tunneme, et kui me ei saa tund aega trenni teha, siis ei tasu midagi teha.

Arvustused

Ratsionaalselt teame, et see on rumal. Valmis on parem kui täiuslik. Ideaalset päeva või treeningut FTTP rasva kadu olemas. Üks strateegia: lõpetage tervisliku elu idee jagamine terveks päevaks. See on reis söögikordade kaupa, mitte päevast päeva; soovitud keha saamine on umbes tuhandete söögikordade kogunenud jõud.

Igaüks loeb täpselt sama palju kui järgmine.

Navigeerimismenüü

Ja elu see ongi: edasi liikuda, kasvada ja areneda. Oleme võimsamad, Rat kaalulangus arvame. Jah, ma tean, et ma kõlab nagu tore motiveeriv kõneleja, kuid see on tõde. Olles perfektsionist ja mul on "Kui ma ei saa olla täiuslik, siis miks peaks vaeva nägema?

Rat kaalulangus

Kellelegi ei meeldi haige kaotajaga mänge mängida. Nii et kas me tahame omada suhtumist, et kui me ei saa alati olla võitja, me ei peaks mängu mängimisega vaeva nägema?

Uudiseid Spartast

Me ei õpetaks oma lapsi niimoodi mõtlema. Meie tervise, kaalu, kuju, liikuvuse, fookuse, energia ja hingamise kõik väikesed parandused on olulised. Muutused toidu ümber mõtlemises, reageerimises ja tegutsemises kõik loendama.

Kõik muutused selles, kuidas me treenimisest mõtleme, on olulised. Sel aastal kaalulangetamiseks kasutatav mantra: edasiminek pole täiuslikkus.

Täiuslikkuse tagaajamine on asjatu. Selle asemel on meil parem progressi taga ajada. Teeme tagasipöörde ja keskendume kohe taastumisele, vastupidiselt sellele, et peatume oma valesammul.

Rat kaalulangus

Harjutame eneseviha asemel enese kaastunnet. Pöördume ekspertide abi ja toetuse poole oma eesmärkide saavutamiseks, selle asemel et neid ratsionaliseerida. Kui meil on ainult kümme minutit, harjutagem need kümme minutit - see on alati parem kui üldse mitte kasutada.

See võib teile meeldida

Progress, mitte täiuslikkus. Kordan: progress, mitte perfekshin. Adam Gilbert on veebiprogrammi MyBodyTutor. Registreeruge tema tasuta kaalukadu käsitlevale minikursusele ja jälgige Aadamat Instagramis, Facebookis ja Twitteris.