Kaalulanguse klubi

Kas Sina muretsesid oma vastsündinu kaalu pärast? Nii püsib kõht täis ja ei teki tahtmist kaloreid üle tarbida. Igatahes olen jõudnud niikaugele, et nälg on kadunud, võin süüa ka minimaalselt. See tunne, mis mind valdas, oli uskumatult hea.

Personaaltreeneriga 5 kilo kaalulangust — ainult 8 kilo veel! Nele ja Etheli lugu. Varasemalt olen küll vahelduva eduga end liikuma sundinud, kuid viimane aasta sai tööstress ja laiskus võitu, kuniks hakkasid ilmnema tervisehädad, kaalutõus ja pidev rahulolematus iseendaga.

Kust tuleb näljatunne?

Teades enda vähest initsiatiivikust, otsustasin appi paluda kogenud personaaltreeneri. Kuivõrd Ülemiste MyFitness asub kodule kõige lähemal, asusin internetist klubi kodulehelt treenerit otsima.

Kui palju peaks vastsündinu ööpäevas kaalus juurde võtma? JunEmmede Klubi Kaal, selle langus ja kasv on värsketele lapsevanematele üheks suurimaks mureallikaks. Meie ämmaemand Maret Voites selgitab, kui palju peaks beebi kaalus juurde võtma.

Kaalulanguse klubi langes valik just tema pikaajalise kogemuse ja varasemate edulugude tõttu. Esimesest tunnist alates oli selge, et olen jõudnud õigesse kohta õige inimese juurde.

Söömise eesmärgiks on:

Vaatasime üle nii toitumise kui ka tegime kehaanalüüsi, mis andis mitmelegi küsimusele vastused, s. Panime paika regulaarsete trennide ajakava ja toitumisplaani.

Kaalulanguse klubi Kuidas teha rasvapoleti kodus

Senimaani tunnen motivatsiooni iganädalast edu saavutada ning see paneb mind korralikult pingutama, s. Normiks on saanud pikad kiirkõnniga jalutuskäigud, et saada täis vähemalt 10 sammu päevas.

Banaan näiteks ei kuulu sugugi nende madala GI'ga toiduainete hulka, kui ta on selline suhteliselt roheline ja veel veidi toore, on tema GI küll keskmine 45, küpsest peast aga juba tervelt Kaalulangetusfaasi ajal tõesti kartul ei ole soovitatv, aga spagetid ja pruun riis mõlemad võimalikult vähe töödeldud jahust on ju täiesti OK. Pea-asi, et neid iga päev ei söö nagu ka iga muu asjaga: vaheldust on vaja. Ja justnimelt sellest "söömise mõnust" räägib Montignac oma raamatus väga palju, olles ise prantslane, teab ta väga hästi, et söömine on puhas nauding.

Samuti käin jõusaalis ja järgin Etheli ettenäidatud harjutusi. Peale iganädalast kaalumist ja trenni on lisaks füüsilisele heaolule ka hea tuju ja adrenaliinitulv garanteeritud.

Kui palju peaks vastsündinu ööpäevas kaalus juurde võtma?

Mida nõudlikum Ethel trennides on, seda rõõmsamaks iga korraga muutun. Veider, kuid toimiv sümbioos.

  • Eilini lugu: teekond parema mina suunas
  • *Montignac'i klubi 6*
  • Maitsetaimed, mis kiirendavad kaalulangust
  • Eilini lugu: teekond parema mina suunas | Golden Club

Plaan näeb ette, et võiks alla võtta veel 8 kg. Olen veendunud, et selleni me koos treeneri abiga ka jõuame. Ethel oskab vajadusel nii tagant utsitada kui ka kiita!

Lisaks on muutunud paremaks enesehinnang, tervis, energiatase, meeleolu ja füüsiline toonus. Kindlasti kavatsen jätkata MyFitnessi personaaltreeningutega ning soovitan seda ka teistele.

Kaalulanguse klubi Kaalulangus Buffalo kana

Tänud Ethelile töö ja vaeva eest! Alla me ei anna!

Kaalulanguse klubi Soomise eelised Hommikusoogi kaalulangus

Kui kaal näitab eelmise nädalaga võrreldes langust, siis Nele emotsioone on raske kirjeldada! Tekst: Ethel Igatt Minu klient Nele on nende kuude jooksul, kui oleme Kaalulanguse klubi treeninud, muutunud kergemaks, tugevamaks ja ilusamaks.

Kaalulanguse klubi Slimming Bike rehvid

Tore, et tema huumorimeel on säilinud! Kuna Nele eesmärk on kaalus alla võtta, siis lisaks liikumisele, jälgib Nele kullipilguga oma toitumist. Igal nädalal korra astub Nele kaalu peale.

Viimased blogipostitused

Need emotsioonid on nii ägedad- nagu oleks just lotovõidu võitnud! Trenn Nelega on alati intensiivne. Keskendume enim keharaskustega harjutustele.