Kaalulanguse helilained,

Uuring kestab minutit sõltuvalt meditsiinilisest probleemist. Cryo lipolysis Extreme Shaping on kõige tõhusam lahendus parandamiseks ja parandamiseks kontrollige apelsini nahka ja lokaalset rasva, kasutades selleks uusimat esteetikat tehnoloogia, parimad tulemused vähem harjutusi.

Eesnäärmevähi sõeluuringute Euroopa randomiseeritud uuring ERSPC on käimasolev randomiseeritud uuring, mille eesmärk on kindlaks teha sõeluuringute mõju eesnäärmevähi surmadele. Sekkumisharule juhuslikult määratud uuringus osalejaid kontrollitakse iga 4 aasta tagant eesnäärmespetsiifilise antigeeni PSA testiga, digitaalse rektaalse eksami ja transrektaalse ultraheliuuringuga.

Kaalulanguse helilained

Vähe on teada nende sõeluuringute tundlikkus või nende inimeste protsent, kellel on haiguse suhtes positiivne tulemus, ja nende 4-aastase sõeluuringu intervalli sobivus. Nende probleemide lahendamiseks on MD Ingrid W. TH van der Kwast ja doktor Fritz H. Schroder, Erasmus MC, ülikooli meditsiinikeskus Hollandis Rotterdamis vaadeldi intervallvähkide st sõeluuringute vahel tuvastatud vähkide määra 17 55—aastase mehe seas, kes olid registreeritud ERSPC Rotterdami sektsiooni.

Intervallvähkide esinemist saab kasutada selleks, et teha kindlaks, kas skriiningtestid on piisavalt tundlikud ja kas Kaalulanguse helilained on sobiv.

Kaalulanguse helilained

Uuringus jagunesid mehed kahte rühma: sekkumisrühm, kes sai 4-aastase vahega kaks plaanilist ekraani, ja kontrollrühm, kes ei saanud plaanilist sõeluuringut. Teadlased kontrollisid uuringus osalejate seas igal aastal Hollandi riiklikku vähiregistrit eesnäärmevähi juhtude osas.

Kaalulanguse helilained

Autorid järeldavad, et ERSPC-Rotterdami piirkonnas leitud vähiliste intervallvähi esinemissagedus kinnitab sõelumisprotseduuri suurt tundlikkust. Nad lisavad, et intervallvähid olid lokaalselt piiratud staadiumis, mis viitab sellele, et "väga vähesed, kui üldse, agressiivsed eesnäärmevähid pääsevad skriiningust ERSPC-s kasutatavate protseduuridega.

Kaalulanguse helilained