Kaalulangus Soulcycle. Miks SoulCycle pole ainult teie keskmine jalgrattaklass?

Kui olete siseruumides jalgrattasõidu uus kasutaja, vaadake seda videot, nii et teil on idee sisse ja välja lõigata. Related Content. Jalgratturid kujutavad tihedaid kvadraleid, tugeva hamstringu ja lihaselgede, kulutades tunde jalgrattal, harjutades spordiga seotud harjutusi ja täiustades efektiivset pedaalimängu. Õpetajatel on koreograafia, et kliendid liiguksid jalgrattaga sünkroonselt ja rütmiga.

Asukohad ja hinnakujundus Pildikrediit: SoulCycle'i nõusolek Rattasõit siseruumides on üks tugev trenn, mis hoiab hästi.

  • Tiger Balm Slimming
  • Ramy Brook debüteerib SoulCycle'i kapslite kogu - Mood

Tegelikult osaleb 20 protsenti treeningusõpradest praegu sisetingimustes jalgrattasõidu tunde või kaaluks nende läbimist, selgub Les Mills Globali Rühmatreeningud on ka Ja kui tegemist on siseruumides toimuvate rattasõidutreeningutega, jääb SoulCycle üheks peamiseks valikuks.

Kas pole veel stuudiosse jõudnud?

Sa kohtled ennast - natuke liiga tihti

Enne esimese klassi õppimist peate teadma järgmist. Mis on SoulCycle? Fast Company nimetas üheks kõige uuenduslikumaks ettevõtteks SoulCycle on siseruumides kasutatavate jalgrattastuudiote kett, mille eesmärk on anda sõitjatele inspireeriv, ainulaadne rühmatreening.

Esimene asukoht avati New Yorgis Aastaks oli lisatud veel neli stuudiot. Klassid on mõeldud selleks, et tunda end kardiotantsupeona. Treeningud koreografeeritakse koos juhendaja poolt koostatud esitusloendiga ja toimuvad hämaras küünlavalgel ruumis.

Mida naeb valja 30 naela rasva kadu Yohimbe rasvakahjustuste uuring

Jade ütleb, et see aitab ratturitel keskenduda valjule ja suure energiaga muusikale ning eksida keskkonna meeliülendavasse energiasse. Kui olete mures valju muusika pärast, küsige vastuvõtust paar kõrvatroppi. Kes on siis SoulCycle?

Mis on SoulCycle?

Tegelikult, kui hoiate oma intensiivsust kõrgel, võite ühes minutilises tunnis põletada Kaalulangus Soulcycle kalorit. Tänu vabade raskuste lisamisele haarate need tuppa astudes kaasa kaasab treening kogu keha. SoulCycle klassi vorming ja suurus Jalgrataste arv on stuudiost veidi erinev, kuid klassid mahutavad tavaliselt 55—60 ratturit, ütleb Jade.

See tähendab, et kui olete sees, võite oodata energilist rühmaõhkkonda, kus kõik sõitjad töötavad koos pakina. Treeningud kestavad 45 minutit ja algavad tavaliselt soojendusega.

Fresh articles

Sealt suundute küngastele ja sprintidele, sooritate paari kerget hantlitega ülakeha harjutusi ja lõpetate kõrge intensiivsusega kardioväliga. Seejärel jahutate end taastava venitusega nii rattal kui ka rattal.

Tervisliku kaalulanguse valjakutsed Kaalulangus Marathi UPAY

Asendeid muutes näiteks: sadulas püsti istumisest kuni puusade sadulast üles tõstmisenikaasate erinevaid lihasgruppe ja tõstate pulssi. Samuti on teil võimalus muuta sõit keerukamaks, keerates vastupanunuppu paremale, et intensiivsust suurendada. Mida tuua ja kanda SoulCycle klassi Algajad võivad leida, et ratas ja rattaiste vajavad harjumist, kirjutab Kaalulangus Soulcycle veebisait.

Mark 4 rasvapoleti Kaalulangus metabolism aeglustab

Kui olete siseruumides jalgrattasõidu uus kasutaja, kaaluge investeerimist polsterdatud jalgrattapükstesse või pehmendatud geelistmesse, mille saate stuudiosse kaasa võtta. Kui olete paar korda külastanud oma vöö all, ei vaja te enam tõenäoliselt kumbagi.

Parast uhe nadala kaalu jalgijaid ei ole kaalulangus Slimming Kanpur

Teil on aga vaja paari jalgrattakingasid. Võite osta endale paar jalgrattakinnitust või rentida neid 3 dollari eest. Mis puutub selga, siis pidage meeles, et liigute pidevalt.

  • Kuidas poletada rasva 8 nadala jooksul
  • SoulCycle Traineri Plank Abs treening toimib kahekordse treeninguna - Sobivus -

Mõelge: paigaldatud paak või tee ja lühikesed püksid või säärised. Nii jääte enamasti kuivaks ja riided ei Spirulina rasva poletamine pomm sõidu ajal jalgrattal. Tooge kindlasti ka vett.

Ole valmis hubaseks saama!

Või plaanite stuudiost pudeli osta. Kasutage oma esimest SoulCycle klassi maksimaalselt Plaanige saabuda 15 minutit varem, et teil oleks aega sisse logida, tutvuda stuudioga ja seadistada oma ratas.

toidud, mis kiirendab kaalulangust Rasva kadumise kaalu rutiin

SoulCycle'i töötajad aitavad Kaalulangus Soulcycle jalgratast kohandada nii, et see oleks teie pikkuse ja kehatüübi jaoks mugav. Et näha, kuidas rattaseaded enne tähtaega töötavad, vaadake SoulCycle'i veebisaidil olevaid juhendavaid videoid.