Elektrimeetri kaalulangus

Viimase reaktsiooni jooksul karmistas see tõsiselt elektrijuhtmete korraldamise küsimuses ruumides, mille seinad on puidust kõrgenenud. Ära unusta hooajaline laienemine ja kitsenemine metalli mõjul muutuva õhu temperatuuri. Mõlemal pool, toru tuleb isoleerida.

Ühenduse skeem hõlmab UDO asukohta kaitselülitite ees. Maja kogu ahela voolu kaitsva väljalülitamise seade valitakse 30 mA lekkevool Video: ühendamine kaitselüliti ja Uzo Samad ülesanded on määratud kõigi majapidamisseadmete maandamisele maja sees.

Eraldi võite öelda maandusseadmest. Selleks, et ekslemine praegune eemaldamise süsteem töötamiseks korralikult töötada, peate järgima soovitusi sõltumatu paigutuse maandusriba.

Maa silmus koosneb kolmest metallplaatidest, mis on kinnitatud tugevduste tihvtide jaoks Selleks on meil vaja kolme meetri pikkuse metallist liitmikke ja nurkade kolme meetri lõikamise.

Elektrimeetri kaalulangus

Ära unusta hooajaline laienemine Elektrimeetri kaalulangus kitsenemine metalli mõjul muutuva õhu temperatuuri. Nii et maanduslik buss ebaõnnestub, see muudab "kompenseerivate humpide", mis on ette nähtud soojusemuutuste amortisatsiooniks. Avatud postitamise meetodid Praktikas kasutatakse kolme tüüpi puitmajade väliseid juhtmeid: Valik sõltub täielikult maja elanike esteetilistest kalduvustest. Kõik vajalikud materjalid on müügil kättesaadavad, et realiseerida oma eelistusi disainilahenduste osas.

Video: välimine juhtmestik kanalikaabel puidust majas Peidetud juhtmestik puidust majas Kui kliendi kaalutluste puhul ei sobi maja juhtmestiku välise asukohaga, kasvatatakse kaabel peidetud viisil.

Puidustruktuuris on see üsna aeganõudev ja valustamisprotseduur. Iga traat, olenemata selle paksusest, tuleb pakendada metalltoru. Outmeal ja ühenduskarbid peaksid olema ka metallist.

1 Paar 1000V 20A Digitaalne Multimeeter Katse Viia Traat Probe 80cm

Torud eeldatakse, et need on korrosiooni eest kaitstud. Selleks tuleb neid maalida niiskusekindlate emalite sisemisest ja kondensaadi vooluks teatud ajavahemike järel, puurivad väikesed augud. Samal eesmärgil on toru paigutamine vajalik kalde all, nii Elektrimeetri kaalulangus niiskuse tilgad võivad välja voolata. Isolatsiooni kahjustamise vältimiseks puhastatakse torude otsad teravatest burridest ja on lisaks varustatud plastikust nõuandega.

Seadme peidetud juhtmestiku puidust maja, kaablid seinad seinad paigaldatakse metalltorud ja kuvatakse nišš suletud metallist suletud Suur miinus peidetud juhtmestik puidustruktuuri tingimustes on kaablite ligipääsmatus.

Kui mõni probleem ilmneb, asendati vana kaabel uus uus on väga raske. Sellegipoolest on sellise juhtmestiku tüüpi fännid. Eriti disainerite seas, mis kõigepealt muretsevad eluruumi esteetilisele lahendusele.

Video: peidetud juhtmestik puidust srubis Juhtmestiku katsetamine Paigaldamise lõpetamises peab klient kutsuma elektrilabori töötajaid kutsuma. Kontrolli eesmärk on süsteemi resistentsuse mõõtmine tervikuna, jahvatatud Elektrimeetri kaalulangus ja kogu automatiseerimise kontrollimine: Uzo, kaitselüliti, praegune tarbimisloendur.

Kui kõik parameetrid vastavad normile, saab klient vastutava isiku allkirjastatud protokolli. See dokument on paigutatud teenusepakkujale elektrienergia tarnimise lepingu sõlmimisel.

Pärast töö lõpetamist peate ostma spetsialisti süsteemi kontrollimiseks ja elektrijuhtmete katsetamise protokolli saamisel Juhtmestiku paigaldusmeetmete sõltumatu täitmisega on oluline täita isiklikke ohutusmeetmeid. Elektrilöök suudab põhjustada tervislikku kahju, et põhjustada surma. Paigaldamine toimub ainult siis, kui toide on keelatud. Seadmete sisestamine viiakse läbi projektiorganisatsiooni volitatud esindaja juuresolekul. Varjatud juhtmestiku paigaldamine puidust majas.

Viimasel artiklis 1. Täna kirjutan ma artikli jätkamise. Kuidas installida? Artiklis arutame soojusallikaid madala temperatuuriga soojendus. Kas elektriline boiler sobib sooja põranda jaoks?

  • Sooja põranda paigaldamine ja ühendamine Soe põrand - ühendage oma kätega Õhuühendus keskse küttesüsteem Olles välja töötanud kõik võimalikud võimalused Te otsustate kodus kütmiseks kasutada vee sooja korrust.
  • Maksimaalne voolu ja pinge mõõtur.

Kas tahke kütusekatla ühendamine on keeruline ühendada lips? Püüame leida vastuseid nendele ja mõnedele teistele küsimustele. Soe põrand on mugav ja praktiline. Kuid ta, nagu iga küttesüsteem, vajate soojusallikat. Mis vahe on Kõigepealt otsustada, kuidas soe põrand korteri või maja on põhimõtteliselt erinev radiaatori soojendamise poolest valides soojusallikas. Vastus ei pea pikka aega otsima.

Puudutage talvel kütteradiaatorit.

Elektrimeetri kaalulangus

Vabandage, mida sa ütlesid? Ja ta oli kuulnud Niisiis sõnastame olulise erinevuse: soojuskava süsteemis peab jahutusvedeliku temperatuur olema piiratud umbes 40 kraadi.

Selle väärtuse ületamine teeb äärmiselt ebamugava viibimise. Ja nüüd tegeleme nüüd, kui hea katlad kasutavad erinevaid soojusenergiaallikaid, on nendes töötingimustes sama hea. Muidugi me hindame mitte ainult võime säilitada soovitud temperatuuri, vaid ka mitmeid võrdselt olulisi parameetreid: Majandus. On selge, et kilovatt-tunni soojuse maksumus peaks olema mõistlik. Soovitav on see, et boiler ei vaja omaniku pidevat tähelepanu.

Paigaldamise raskus ja nõuded. Elektrienergia Majandus Sellest vaatenurgast on sooja põranda jaoks elektrilised katlad kõige halvemad lahendused võimalikest lahendustest. Kilovatti-tunni soojuse tootmiseks vajavad nad täpselt ühe kilovatt-tunni elektrit. Ja selle hind enamiku riigi kohta läheneb 4 Elektrimeetri kaalulangus. Tehke lihtne arvutus. Oletame, et keskmine päevane vajadus maja soojus on võrdne 10 kilovatti.

Kütte kütmiseks - Keegi palju, kas see ei ole tõsi? Selgita: sooja põranda elektriline betoon võib teha palju odavamat, kui teil on kaks tariifi counter.

Termiline inerts võimaldab kasutada täielikku katlavõimsust ainult öösel, kui elektrienergia on odavam. Kasutusmugavus Kuid sellest vaatenurgast taastab elektrolopotell täielikult ennast: see ei vaja üldse hooldust.

Elektrimeetri kaalulangus

Piisab, et määrata jahutusvedeliku soovitud temperatuur või kaugse termilise anduri, õhu ja seadme juuresolekul jätkab tööd täielikult väljalülitamisel.

Programmeeritavad katlad on võimelised temperatuuri kohandama igapäevase või iganädalase ajakava raames. Paigaldus Soe põrand ja elektriline flocity on konjugeeritud ilma probleemideta. Jahutusvedeliku töötemperatuur enamiku mudelite jaoks algab 25 kraadist, mistõttu ei ole vaja kallis rihma. Vaadake ka vea videot, kui paigaldate puidust maja juhtmestik Lugege meie teiste materjalide kohta: Puidu ja palkide erahooned eristatakse välise atraktiivsuse, mugavuse ja ökoloogia abil.

Kuid need on omistatud suurenenud tuleohuga hoonete kategooriale, mis on põhjustatud puidu süttivusest.

Digitaalne Skaala Komplekt Kit Täpsusega Kalibreerimine Kaal pintsettide Kaalu Skaala Vahendid

Seetõttu toimub puidust maja juhtmestik erinõuete osas. Need on sätestatud ehitusnormide SNIP elektriseadmetes ja elektripaigaldusseadme reeglite rubriigist.

Pärast kõiki katseid on lõpetatud, peavad nad andma protokolli, mille puhul kõikide mõõtmiste ja kohtuotsuse väärtused näitavad, et juhtmestik sobib edasiseks tööks.

Paigaldusnõuded ja üldise tööplaani Kui rangelt järgida positsioone PUE ja SNIP, et varustada usaldusväärne ja Elektrimeetri kaalulangus töö, toiteallikas süsteem puidust maja on tegelikult oma kätega. Kõigepealt peate tutvuma konkreetsete eeskirjade ja normide põhinõuetega: Nõutav on kaabli ristlõike pädev arvestus. Nende isolatsiooni jaoks kasutatakse mittesüttivat materjali.

Avatud juhtmestik on soovitatav paigaldada. Varjatud juhtmestik ei ole soovitatav puidukonstruktsioonidele. Kui teil on vaja kasutada, siis peaksite töötama kaablitega metalltoru või erineva kestaga. Nukkvõllis paigaldatakse ja ühendatakse kaitseseade UZO ja kaitselüliti. Juhtmestik jaguneb väliseks ja sisemiseks. Esimene on paaristatud tänaval ja on kokku võetud koduvõrgule maa-aluste kaevude ja kanalite või õhu varikatusega.

Välised kaablid on tavaliselt valmistatud alumiiniumveenide juhtmetest ja korpuse sees on lubatud ainult vaskiga tooted. Nende ühend viiakse läbi spetsiaalses adapteris, mida nimetatakse varrukaks. Ta pärineb elektrimõõtur ehituse välisseinale. Puidust maja juhtmestik on sillutatud etappides.

Kogenud elektrikud soovitavad järgmist töö jada järgmist: Seadme koguvõimsus arvutatakse, mis on planeeritud eluruumi paigaldamiseks. Valmistatakse Elektrimeetri kaalulangus. Lülitite, pistikute, juhtmete, tehniliste seadmete valimine ja ostmine. Toiteallikas viiakse läbi hoone, mis ühendab kaitsemasina, elektrimõõturi ja jaotuspaneeli RSR.

Kaabel on koju lahutatud. Valgustus, pistikupesad, lülitid on paigaldatud. Viimane järjekorda pistik Uzo ja varustada maandussüsteemi. Pärast seda on teie käte juhtmestik kogenud toimivuse ja operatsiooni ohutuse kohta. Puidust maja projekti ettevalmistamise nüansse Tööd tuleks alustada tehniliste tingimuste ettevalmistamisel elektrienergia pakkuja kohalikus rasva kadude lingid. Seejärel jätkake majapidamisseadmete, valgustuse ja muude seadmete konsolideeritud võimsuse arvutamisel.

Seda operatsiooni on lihtne täita oma kätega, kasutades alltoodud tabelit. Pärast arvutusi, paigutus elektrik on loodud. Menetlus Lihtne: Moodustab tech-arve kodus. See tähistab elektriseadmete paigalduspunkte, lambid, lülitid, pistikupesad, muud seadmed.

Valage hommikuses vee kogus tassi teele - näiteks veerand veekeetjast. Korduva kütmise ja keeva vee siseseinte tulemusena moodustub veekeetja siseseintel, moodustub skaalal, millel on madal soojusjuhtivus. Nii vesi sellises veekeetja soojendab aeglaselt Kustuta skaala veekeetja õigeaegselt. Elektripliit Nuide valimisel, mis ei vasta elektripliini suurusele, kaob protsenti energiat.

Seadme ühendamiseks valitakse sobiv kaabli tüüp. Juhtmestiku skeemis on kohtades, kus ühenduskarbid tarnitakse. Üks sellist seadet kasutatakse tavaliselt kahe külgneva külgnevate ruumide jaoks majas. Kava näitab iga elektriseade võimsust Kaalulangus toidu valmistamiseks arvesse oma mootori käitiste käivitamise jõudu. Ühe gruppi kombineeritakse palju energiat tarbivaid seadmeid ahi, küttekatlaid, veesoojendid.

Nende ühendamiseks kasutatakse eraldi masinat. Need väärtused on seotud üksteisega suhe: Praeguse tugevuse mõõtmine I tuntud pinge E konstantse väärtusega RX resistentsus võib määrata. Diagrammidel joonis 23 ja 24 kasutatakse spetsiaalset transformaaatorit voolu genereerimiseks, ühendatud pingeallikaga toiteallikaga sagedus 1,6 kHz, püsiv amplituud. Praegune esinemine on registreeritud sünkroonse detektoriga moodustatud ahelasse, veelgi suurendada valikulise võimendi kasutamist ja pärast konversiooni analoog-digitaalse seadme abil kuvatakse instrumendi ekraanil.

Tüüpilised näited maapinna vastupidavuse mõõtmise kohta tegelikes tingimustes 1. Lep-veerule paigaldatud trafo maandumistakistuse mõõtmine Mõõtmise kord: Pakkuda vajalikku ruumi dirigendi praeguste puukide või maapinna vaba katmiseks. Puugid peaksid olema ühendatud neutraalse või maandustraadi voolu läbipääsu maanpinnale PINS-süsteem.

Seadmel valige praeguse "A" mõõtmine. Praeguse puukide hõivamiseks maapinda. Määrake voolu väärtused dirigent maksimaalne lubatud vool on 30 a. Kui see väärtus on ületatud, lõpetage vastupanu mõõtmine. Keela seade sellest punktist ja teostage mõõtmisi teistes punktides. Kui praegune väärtus ei ületa 30 a, valige "? Seadme tulemus näitab OMA mõõtmiste tulemust.

Saadud väärtus sisaldab maandussüsteemi üldist resistentsust, kus hõlmab: neutraalse traadi kontaktresistentsus maapinnaga, samuti kõigi pin ja neutraalsete ühenduste kohalikud takistused.

Lep-veerus maapinna vastupidavuse mõõtmine Joonis fig. Toiteliini toele paigaldatud trafo mõõtmine metallitoru kasutatakse maandumiseks Joonisel fig. Üldise maapinna vastupanu õige mõõtmiseks on praegused lestad maapinnal asuva maandunud juhtmete ühendusplaadi kohal olevates punktides ühendatud.

Põhjus suurenenud väärtuse maandusresistentsuse võib olla: Reljeefne PIN maandumine. Puuetega maapinna dirigent Kõrge resistentsuse väärtused juhtmete kontaktide valdkonnas või splaissimise kohapeal. See peaks hoolikalt kontrollima praeguseid puugid ja ühendite kohtade kohad PIN-koodi lõpus märkimisväärseid pragusid liigeste puudumisel.

Elektrimeetri kaalulangus ahel võib koosneda PIN-rühmast joonis 26 või metallist kraanitoru võib kasutada maapinda, millel on mullaga sobiv joonis Vastupidavuse maandumise mõõtmisel saate kasutada mõlemat maandustüüpi samaaegselt.

Selleks on vaja valida optimaalne punkt neutraalsele, et saada maandussüsteemi üldise resistentsuse õige väärtus. Maandusresistentsuse mõõtmine kohapeal paigaldatud trafole Maapealse mõõtmise Elektrimeetri kaalulangus transformaatori alajaama puhul on vaja meeles pidada: Sellel võimsusel on alati kõrge pinge, inimeste elu ohtlik Trafo tara avamine on võimatu.

Sleeve operatsioon (maovähendusoperatsioon) - levinud küsimused. Dr. Martin Adamson - Health Clinic

Kõiki tööd saab teha ainult kvalifitseeritud spetsialistid. Mõõtmiste tegemisel tuleks järgida ohutuse ja töökaitse nõudeid. Maandusväärtuste mõõtmised spetsiaalsele platvormile asetatud trafo Mõõtmiste läbiviimise kord: Kui maanduspoldi asub tara sees, mõõtes joonisel fig. Kui maandusnõelad asuvad väljaspool tara tsooni - kasutage joonisel fig. Aia sees asuva ühe maapinna juuresolekul peate ühendama maandusjuhtmega kohas, mis asub pärast selle juhi kontakti jahvatatud kontakti.

Praeguste lestade modi kasutamine. Paljudel juhtudel on mitmed dirigendid, mis lähevad neutraalsele või buumi sees, ühendatakse PIN-koodi klastriga. Praegused puugid peaksid olema ühendatud sel hetkel, mille kaudu ainus tee voolava voolava neutraalse dirigent on möödas. Madalate resistentsuse väärtuste vastuvõtmisel peate mõõtmispunkti liigutama maapinnale võimalikult lähedal. Õige mõõtmiste tagamiseks peate valima voolu puugid ühendamise punkti vastavalt joonisel fig. Kui piirde sees on mitmeid maandusnõelad, Elektrimeetri kaalulangus vaja kindlaks määrata nende ühendus, et valida mõõtmiste optimaalne punkt.

Õigepunktide valimine maandamise mõõtmiseks 4. Ülekanderakk Maapealsete mõõtmiste mõõtmisel edastamisriiulitel tuleb meeles pidada, et on palju erinevaid maandusseadmete konfiguratsioone, mis muudavad teatavad raskused madaliku juhtivate juhtide hindamisel.

Asukoht praeguse puugid valitakse eespool ühendamise punktist elemente, mis võivad olla disain kujul rühm plaadid, tihvtid või esindavad konstruktiivsed elemendid Stand keldris. Joonis Edastava riiuli maandumistakistuse mõõtmine Kaasaegsed Elektrimeetri kaalulangus ja seadmed vajavad maandamist.

Ainult antud juhul toetavad tootjad oma garantiisid. Korterite elanikud peavad ootama kapitaalremondi võrgustikke ja maja omanikud saavad teha kõik enda kätega. Pärast keeva toitu on parem minna madala temperatuuriga toiduvalmistamise režiimi Pesumasin Pesumasina puuduliku laadimise korral on elektrienergia ületamine umbes protsenti.

Vale pesemisprogrammiga - kuni 30 protsenti. Pesumasina juhiseid ei tohiks hooletusse jätta, kus esitatakse iga selle töörežiimide ja pesukoormuse eeskirjade tunnused. Valgustus Vajaliku valgustuse ja aegunud elektriseadmete valgustuse valimise ja kasutamise korral elektrienergia ületamisel kuni 50 protsenti Kompaktluminofoorlampidega hõõglampide asendamine annab vähemalt 4-H-elekter kokkuhoiu.

Isolatsioon tugevdatud vöö tugevdamise vahel. Monoliitilise armojoise soojenemine koju gaas-silikaatplokkidest. Tellitud telliste armopoyas Isolatsioon tugevdatud vöö tugevdamise vahel. Tellitud telliste armopoyas All " parandama"See on arusaadav seadmete elektrilise ühendamisega, maandusseadme seadmetega, mis omakorda seostatakse mullaga maa.

Kaasaegne energiasäästlik lamp töötab 10 tuhat tundi, samal ajal kui hõõglamp on keskmine 1,5 tuhat tundi, st korda vähem. Kuid samal ajal on selle kulu umbes kaks korda rohkem.

Kompaktne luminestsentslamp pingega 11 W asendab hõõglamp pingega 60 W. Kulud tasuvad maha vähem kui aasta ja see teenib aastat. Lisaks ei pea te loomulikku valgustust tähelepanuta jätma. Rosetis jäänud mobiiltelefoni laadija on kuumutatud, isegi kui seal pole mingit telefoni.

Seda seetõttu, et seade tarbib veel elektrit. Lihtsate passiivsete päikeseenergia kujundamise meetodite kasutamine võib oluliselt mõjutada energiatarbimist. Paigaldamine kütuseta glasuuritud veranda või klaaside rõdu lõuna pool maja suurendab päikese soojuse tootmise ja pakub soojusisolatsiooni.

Puit on keskkonnasõbralik kütus, mida saate kasutada ilma hirmutavate kasvuhoonegaaside gaaside moodustamiseta. Selle asemel, et kasutada söe või turba, viska küttepuud tulekahju.

Kuigi turba või söe moodustub mitu tuhat aastat, puit on kütus, mis kasvab aastat. Taastuvate energiaallikate, näiteks päikeseenergia või puidu kasutamine meie kodude kütmiseks vähendab meie sõltuvust orgaanilise kütuse saastava keskkonna näiteks õli ja kivisüsi. Kui te võtate klaasi ja paberi töötlemise, siis säästate raha, energiat, tooraineid ja vähendavad ka keskkonnareostust.

Alternatiivsed küttesüsteemid: Soojuspumbad, mis koguvad päikeseenergiat maapinnale, tagavad aastaringse soojendamise ja vee soojendamise väikese osa kulude traditsioonilise küttesüsteemi kuludest. Valgustus: Lülita valgus välja, jättes ruumi.

Kasutage Elektrimeetri kaalulangus ruumi valgustuse asemel tsooni valgustust, kui on vaja väike kogus valgust. Puhastage laternad, helkurid ja lambivesid tolmu ja mustuse regulaarselt. Taimerid: Kasutage küttesüsteemi taimerit. See annab teile piisava soojuse ja kuuma vee arvu, mida vajate konkreetses punktis. Dušš: Võtke dušš, mitte vann. Arvuti: Paigaldage arvuti energiasäästurežiimi, kus see lülitub automaatselt madala energiatarbimisega.

Energia säästmiseks lülitage arvuti ekraan välja. Kui te seda ei tööta rohkem kui tund, peaksite arvuti välja lülitama. Ärge unustage sulatada ja külmkappi ja sügavkülmikut vähemalt iga 6 kuu järel ja veenduge, et see asub jahedas kohas, mitte plaadi või boileri vahetus läheduses ja mitte parema päikesevalguse all. Veenduge, et külmkapi ja sügavkülmikuksed tihedalt tihedalt - tihedalt sobivad, sisaldab tihend rubla pangatähti uksega suletud uksega.

Ärge pange sooja või kuuma toitu külmikusse, laske kõigepealt lahedaks. Kokkamine: Kui keetmine katta pannid kaaned ja vähendada tulekahju niipea, kui vesi keeb. Kaane mitte ainult säilitab soojust kastrulis, vaid vähendab ka kondensaati köögis. Elektriliste ahjude kasutamisel Elektrimeetri kaalulangus põleti eelnevalt välja ja kasutage küpsetamiseks jääkoomist. Kahjuks kasutasid toidud piisavalt, mis säästab energiat.

Näiteks Panaartrid, masinatöötajad, mikrolaineahjud, rõhumündid. Nad säästavad nii energia kui ka aja - ja tulemused on paremad! Mikrolaine: Kui keetmisel mikrolaineahjus, levitada tooteid ebavõrdse suurusega nii, et nende paksem osa asub lähemale väljastpoolt. Segage või keerake toit küpsetusaja kiirendamiseks. Mikrolaineahi on efektiivsem kui ahi soojendab eelnevalt keedetud toitu.

Elektrofovka: Elektrofops teedel operatsiooni - kasutada seda nii palju kui võimalik ja tõhusat. Võimaluse korral kasutage ahju küpsetamiseks rohkem kui ühe tassi küpsetamiseks ja pidage meeles, et saate üheaegselt küpsetada kõrgetel temperatuuridel ahju ülaosas ja madalatel temperatuuridel allosas.

Röstrid ja teekannu: Röster on leiva röstimiseks rohkem energiatõhusam kui grill. Tee või kohvi valmistamisel keedetakse ainult veekoguse, mida vajate, keetke samal ajal veenduge, et elektriveekannuse kuumutusseade on veega suletud! Pesumasinad: Pesemisrežiimi valimisel peseme kõige väiksemaid temperatuuri, mis sobib spetsiaalsete toodete pesemiseks.

Täielik laadimine on energiatõhusam kui kaks mittetäielikku. Weching asjad külmas vees. Nõudepesumasinad: Enne kuivatamise režiimi sisselülitamist lülitage nõudepesumasin välja ja avage uks, Elektrimeetri kaalulangus võimaldaks tassi kuivatamist õhus.

Võimaluse korral kasutage alati ökonoomne režiimi. Elektriküte tekid: Kaasa elektriküte mitte varem kui pool tundi enne magamaminekut ja lülitage see välja enne pikali. Elektriseadmete ostmisel võtke arvesse järgmisi tegureid: Elektriseadmed: Olge ostude tegemisel nõudlik kontrollima instrumentide energiatõhususe märgistamist.

Püüa osta instrumente märgistamisega "A", nad ei päästa ainult oma raha oma elu jooksul, vaid vähendab ka negatiivset mõju keskkonnale. Kompaktsed fluoriosa lambid KFL : Need laternad tarbivad ainult elektriosakese ja töötavad 10 korda kauem võrreldes hõõglampidega - paigaldage rohkem selliseid laternaid oma kodus!

Elektrilised kütteseadmed: Elektriliste kütteseadmete ostmisel veenduge, et need sobivad ruumidele, mida nad soojendavad.

Pea meeles, et elektrilised kütteseadmed on väga kallid. Küttekehad: Soojendamisel veenduge, et need sobivad ruumidesse, kus need paigaldatakse ja et neil on sisseehitatud termostaadid. Kui teil on vaja ainult ühe ruumi pühkida, kasutage ruumi või kaasaskantavat küttekeha ja mitte tsentraliseeritud Elektrimeetri kaalulangus.

Osta küttekehad sisseehitatud termostaatide ja taimeritega. Keskküttesüsteemid: Lülitage küte öösel välja ja teie puudumise ajal päeva jooksul või vähendage temperatuuri mõnda aega, programmeerides taimerit. Kui kasutate gaasiküte, lülitage fookus kuumutusperioodi lõpus välja. Magamisruumid temperatuurini, mis ei ületa 18 kraadi. C on ideaalne toatemperatuur.

Termostaadi temperatuuri temperatuuri vähendamine on ainult 1 kraadi. Kui radiaator on määratud akna all, peegeldades aknalauda või riiulit sooja õhku ruumi, vähendades akna soojuskadu. Sulgege uksed, et eraldada kuumutatud ruumid oma kodus kuumutamata ja vähendada küttepiirkonda. Ärge blokeerige mööbli radiaatoreid, vastasel juhul ei kuule nad õhku toas, vaid mööbel.

Sulgege aknad kütteperioodi jooksul, säästate suure hulga soojust! Kuuma vee soojendamine: Kasutage taimerit või keemiskaarte. See peaks vajaduse korral andma piisava koguse vett. Püüdke kustutada riideid jahedas või külmas vees. Lisaks energia säästmisele kestab teie auto kauem kauem, sest seda ei moodustata ja riided on vähem ammendatud. Soojusisolatsioon: Enamik soojust kaob läbi Windowsi, eriti kui topeltraamid ei ole paigaldatud.

Kontrollige öösel kardinaid, samal ajal veenduge, et nad ei kata radiaatorid vastasel juhul radiaatorid soojendavad kardinaid ja mitte toas õhku. Seadistage kui piisavalt ruumi peegeldav foolium koos radiaatori soojusisoleva materjaliga. Kuuma isolatsiooni maksumus kuuma veega paagis maksab kuu jooksul. Kuuma veepaagi vahetamisel mõtle paagi ostmisele sisseehitatud isolatsiooniga.

Selline soojusisolatsioon on tõhusam, vastupidavam ja seda on raskem nihutada. Ma pakun teile mõned nõuanded, paikne kõigepealt tavaliste mitte-induktiivsete plaatide jaoks: Veenduge, et pind ja ahju ja teie roogad on puhtad ja siledad. See mustus, et õhk pinna vahel plaadi ja nõusid oluliselt halvendada termilise juhtivus, mis tähendab, Kuidas poletada sisemise reie rasva nadalas keetmine läheb enam ja energia raiskab rohkem.

Kui toiduvalmistamine, eriti keetmine, sulgege pann kaas. Sa võid panna kogemus ise ja näha, et pann koos suletud korgiga keeleb umbes veerand ajast varem, mis tähendab, et sama energia säästab.

Keemisteprotsessi ajal salvestab suletud kaas. Võin öelda, et minu avatud kaanega hoitakse keemist, kui plaat on sisse lülitatud 6-ga reguleerimine 0 kuni 9 ja suletud 5 ja isegi 4. Leia minimaalne Elektrimeetri kaalulangus, mille juures kastmepaan keeb ja keedetakse. Ja see ei ole absoluutselt vajalik, et kõik on võimas keema!

See on piisav, isegi kui aeglaselt pullide küljel. Võib-olla temperatuuri temperatuuri temperatuuri temperatuuri temperatuur ei ole kraadi, kuid 98, kuid toiduvalmistamiseks on see rohkem kui piisav ja üldiselt meetri kõrgusel veega 98 kraadi, keedetakse mägedes inimesed madalamal temperatuuril ja see on hea.

Pange nõud sobiva suurusega riietele. Võite panna suured Elektrimeetri kaalulangus väiksemale põletusele, antud juhul ei ole energia ületatud, see lihtsalt valmistatakse kauem. Aga kui roogasid, millel on veidi põhja panna suurele põletusele, kuivatatakse märkimisväärne osa energiast köögi kütmiseks. Rõhupliit valmistab toitu mitte ainult kiiremini, vaid ka majanduslikult: Tihedalt suletud kate vähendab aurustamise ajal soojuskadu ja vähem toiduvalmistamise aega - tavaline energiakadu, mis on tingitud plaadi madalatest pistikupesadest.

Kui teil on spetsiaalsed kütteseadmed - kasutate neid. Muide, kui keetmine, ütleme, makaronid, saate veekeetja vee keeta, seejärel valage pannisse ja jätkake pliidist ja kiiremini küpsetamist. Vähem ei päästa ja multikooker.

Потери фирмы. Потери зерна: причины, последствия и способы предотвращения

Küpsetusaeg, näiteks riis plaadi ja aeglasel pliilis on ligikaudu sama, ainult minu multicarcut tarbib mitte rohkem kui W, samas kui tasapinnalises vees jõuab keetmise ajal 1,7 kW ja edasine riis keedetakse W. Lisaks tuleb ahju riisit segada, võimu tellida, järgida, nii et mitte ära joosta ja ärge unustage üldse välja lülitada mul on mõned põletatud kastrud, kui soovite üsna natuke töötada Kuigi see valmistub, ilma taimeri sisselülitamisetanii et kui on mitmeotstarbeline kasutamine - kasutamine.

Loodan, et need nõuanded aitavad teil elektrit vähe päästa ja samal ajal tundub mulle, mitte kulutada täiendavat tugevust ja aega.

  1. Elektritaim eramaja maa all. Teeme elektri ühendamise sambast majast. Underground Cable kirje majas
  2. Arbonne Kaalulangususteem
  3. Kaks-ümmargune gaasikatla sooja veepõrandate jaoks. Vali ökonoomse katla sooja veepõrandate jaoks
  4. Elektritaim eramaja maa all.
  5. Потери фирмы. Потери зерна: причины, последствия и способы предотвращения

Kuidas säästa elektrit. Säästumeetodid ja kasulikud näpunäited. Mida teha, et vähendada tarbitud elektrienergia kogust ja maksta vähem? Kõigepealt peaksid kõik õppima elektrijaama säästma majapidamisseadmete ratsionaalse kasutamise arvelt majas.

Elektritaim eramaja maa all. Teeme elektri ühendamise sambast majast. Underground Cable kirje majas

Jah, väga lihtne! Niisiis, me esitame teie tähelepanu mõne lihtsa, kuid väga tõhusate meetmetega, mis aitavad teada, kuidas elektrit säästa. Olulisem on mitte kasutada seda toiduainenäitusena, et lapsed armastavad väga palju: ta avastas, vaatasin, arvasin, suletud. Ja viis minutit uuesti. Nii et seada madalaima temperatuuri sügavkülmikus on väärt ainult siis, kui teil on vaja salvestada tooteid kuu jooksul. Paigaldage külmkapp ruumi tumedamasse nurka. Mida lähemal külmkapp kütte patareid, radiaatorid ja küte ahju instrumendid, samuti päikesekiirte, seda rohkem elektrit ta tarbib.

Lisaks vähendada energiatarbimist külmkappi kasutamisel, proovige järgida veel mõned punktid: ärge laske Elektrimeetri kaalulangus jääkihi trimellekambril sügavkülmikus ja keerake külmkapp kuivalt; Kaalulangus curejoy toidu sisestamist jahutage see toatemperatuurini, keegi ei pane kuuma pannile ega pannile; Tihedalt sulgeda külmkapi ukse ja ärge hoidke Elektrimeetri kaalulangus avatud; Veenduge, et ukse tihend sobib tihedalt külmkappi korpus, mis ei võimalda isegi väikseima pilu moodustumist; Külmiku paigaldamisel jätke vahe radiaatori ja kiiluseina vahele, nii et seadet saab õigeaegselt jahutada.

Kõige hüüdmas kodumasina igal maja või korteri on külmkapp. Tõhusaks, mis tähendab ökonoomset tööd, on vaja perioodiliselt sulatada, kui ei ole "Frost" süsteemi ei ole. Külmkapp tuleb panna eemal mis tahes seadmetest, mis eraldavad soojuse ja eriti kütteradiaatoritest.

Enne on vaja tagada takistamatu loodusliku ventilatsiooni Selja seinale, mille kaudu külmkapp toonitab soojust.

Elektrimeetri kaalulangus

Ärge püüdke panna nišši või puista kõikidest külgedest kappide poolt. Ja kõige tähtsam asi, Ärge pange kuuma potti või tassi- Oodake toatemperatuurini jahutamist. Külmik pannakse Elektrimeetri kaalulangus kohas, mitte pliidi kõrval. Kui ruumi temperatuur, kus külmkapp on väärt, jõuab 30 ° C, siis elektrienergia tarbimine kahekordistub.

Ärge asetage soojaid tooteid külmkapis, laske tal jahtuda toatemperatuurini. Sügavkülmiku õigeaegne sulatamine jääte moodustamisel. Järgmisena saate ohutult täita järgmisi toiminguid: Tilk kraavi. Pane see vajaliku läbimõõdu toru. Venitage kaabel. On oluline, et ta ei ole venitamisel.

Tehke kaabel maja maa all. Tee sihtasutuse kohal ON outdoor-seina kodus või selle kaudu. Seina või sihtasutuse kaudu sisenemisel peate looma sobiva läbimõõdu sobiva läbimise. Selles passis asetage toru kaabli abil. Puhastage toru. Kasutage liiva alguses kihi paksus peaks jätma 10 cm. Seejärel valage pinnas kihi paksus peab olema 15 cm. Nüüd sa tead, kuidas teha kaabel maja maa alla. Aga enne seda on vaja saada sobiv luba. Selleks on vaja välja töötada energiavarustuse projekt joonised ja plaanid.

Luba peab heaks kiitma teenuseid, mis vastutavad erinevate objektide ja kommunikatsiooni eest gaasijuhtme, torustiku, sidesüsteemide, soojustoru jne eest. Kui ühte või mõnda muud sidet asub tihendi lähedal, on vaja helistada selle eest vastutavale isikule kraavi asukoha koordineerimiseks.

Tootjad Elektroonika Rasva Meetri Käe Rasva Detektor Keha Seadmed Keha Rasva Koostise Analüsaator

Ettevõte "Cable. Konsulteeritakse ettevõtte spetsialistidega, saate osta brändi, mida vajate konkurentsivõimeliste hindadega. Erakonstruktsiooni teatud etapis seisab igaüks enne küsimust, kuidas teha elektrienergia sisenemist majasse. Tänapäeval on peaaegu igaüks tõenäoliselt võimelised elu ette kujutama ilma elektriseadmete kasutamiseta. Lisaks algse mugavusele on elektrienergia võimalik talle vaba aja veetmise ja palju muud pakkuda.

Seetõttu on vaja uurida üksikasjalikult elektrienergia pakkumise küsimust, demonteeris selle sisendi üksikasju elamumajandusele. Stage Sobiv dokumentatsioon Enne elektrienergia kadumist tuleb teha tehnilise dokumentatsiooni koordineerimise etappi.

Igal piirkonnas on oma Kaalulangus Cheers. Kõik nüansse tuleb täpsustada kohas. Selles etapis koostatakse energiavarustuse projekt, mis tuleb maksta. Projekt näitab tehnilised tingimused Selle Elektrimeetri kaalulangus on kohustuslik, vastasel juhul ei rakendata toiteallikat. Pärast kõigi paberküsimuste lahendamist toimub ühenduvus. Elektrienergia õige sisenemise jaoks sambast majast on vaja selget idee oma võimalikest variantidest, mis on vajalikud kaitsemeetmetest, mis on võimelised ennetama tõsiseid tagajärgi.

Elektrienergia sisenemise valikud On võimalus, et kohalik ametlik organisatsioon, millega reguleeritakse sissejuhatava kaabli paigaldamise ja toimimise küsimusi, ei pruugi nõustuda arendaja sooviga oma töös.