CR500 Kaalulangus

Laevandus Rahvusvaheline Ostjaid — Palun Pane Tähele: Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Istmevaht ja allaklapitav vinüülkate müüakse eraldi. Kõik meie esemed tulevad koos kuulise Tootmine Garantii. Selle tulemusel poldusid kõik tükid päris palju kokku nagu tavalise mootoriga. Märksõnad: piimjas geel, geel küünelakk uv, Dazz, Geel-lakk, geel küünelakk mgo, lak, elite99 geellakki, fake küünte komplekt, polygel, elite99 geel.

Enamiku koopiate probleem on see, et noh, need pole tegelikult koopiad. Juhtum näide: Harley-Davidsoni R. Probleemiks on lisaks ilusale maalimistööle ja malelaua gaasipaagi graafikale, laiale mustuseraja stiilis juhtrauale ja keskselt paigaldatud spidomeetrile, mis on loodud võistlus tahhomeetri jäljendamiseks, ja XLR sarnaneb ikoonilise V- Kaksikvõistlusratas, mis on muu hulgas kandnud selliseid võidusõidulampe nagu Jay Springsteen, Scott Parker ja Chris Carr, lugematu arvu AMA Grand Nationali tiitlitele.

Inimestel, see lihtsalt pole õige. Niisiis, otsustasime ehitada tõelise mustuseraja koopia, kasutades hüppepunktina R dollarit.

Harley-Davidsoni sportlane, kes teab teed San Jose juurde

Meie projektiratas jääks tänava seaduslikuks, kuid oleks oma välimuselt autentsem, kõrgema mootori jõudlusega ja parema käsitsemisega pakiruumil. Screamin 'Eagle cc silindrid, kõrge vooluhulga õhupuhasti ja Thunderslide CR500 Kaalulangus, Buelli äikesepead koos sobivate kõrgsurvekolbidega ja kõrghoone SuperTrapp 2-to-2 XR-stiilis heitgaasisüsteem suurendavad mootori võimsust 16 hj ja 21 võrra.

Marc Urbano Töö algas mootoriga Kuna me ei tahtnud ohverdada töökindlust, pidasime modifikatsioonid CR500 Kaalulangus Screamin 'Eagle cc silindrid, õhuvoolu puhasti ja Thunderslide komplektid, Buell Thormorm pead sobivate kõrge survega kolbidega ja pièce de résistance - kõrghoone SuperTrapp 2- sisse XR-stiilis sisselaskesüsteem. Välja arvatud SuperTrapp-toru üksikjuhtum, võib kõiki neid jõudlusosi osi osta Buellilt või leida Harley-Davidsoni põhjalikust varuosade ja lisaseadmete kataloogist.

Selle tulemusel poldusid kõik tükid päris palju kokku nagu tavalise mootoriga. Sama oluline - CR500 Kaalulangus kõigile, kellel on keskmised mehaanilised oskused - on selle paketi kokku panemiseks vaja ainult põhilisi teadmisi mootori kohta.

Šassii juurde liikudes vahetasime Sportster Sport varustuse amortisaatori varda kahveli välja keerukama ja väljapoole reguleeritava kassetihargi vastu.

Vaatamata paljudele erinevustele on mõlemal kahvlil ühesugused välisläbimõõdud ja pidurisadula kinnitused, muutes selle vahetamise erakordselt lihtsaks. Järsult jäigalt vedrustatud ja kergelt summutatud varude šokid olid kaitstud Works Performance Pro Racer üksuste komplekti kasuks. Need kaunilt viimistletud, võistlusvalmis löögid ühendavad töödeldud alumiiniumist korpusega õhukese pinnaga reservuaare, neil on eraldi madala ja kiire summutusahelad ning need on täielikult ümberehitatavad.

teha vadakut rasva

Nad on ka paar tolli pikemad kui laosummutid, rääkimata sõidu kõrguse, nii surve- kui tagasilöögi summutamise ja kevadise eelkoormuse kohandamisest. Pikemate löökide jaoks oli vaja pikemat summuti toendit. Kopeerisime lihtsalt SuperTrapi tarnitud madala tehnoloogiaga terasrihma - muidugi õiges pikkuses - puuritud kinnitusavad ja värvisime siis mustaks.

Mõne katse ja eksituse kaudu suutsime uue kronsteini painutada kuju, mis tagaks parema külje löögi ja laotud summutite jaoks piisava ruumi. Edasi sobivad rattad ja rehvid paremini mustusejälgijaks. XLR-ga kleepus Harley tollise esiosa ja tollise tagumise seadistusega, mis enamikul hiljuti mudelis olnud sportlastel.

Toote kvaliteet on sihtasutus meie brändi, tuues teid täis, läikiv värvid, mis jäävad paistab nädalat. Kui sa armastad oma käed ja küüned, palun kasutage Elite99 poola sätendama ja teha ise enesekindlamaks. Nr esitamise. Nr kuivatamine aja pärast taotluse: Kuivatamine UV-geel.

Kuna tollist tagaosa ei leitud, et see vastaks üheksa kodaraga alumiiniumist esiosale, ostsime paar päikeselaiust velgi laiuses, lasime need anodeerida, et see vastaks mustaks tõmmatud juhtrauale, raamile ja mootorile, ja siis nööritasime need CR500 Kaalulangus terasest kodareid kasutavad HD-jaoturid.

Velgribade, endurobikide sisekummide ja DOT-heakskiidetud, mustusele vastavate Dunlop K rehvidega on rattad õige väljanägemisega ja need kaaluvad tervelt 7 naela vähem kui laos.

Racing XRs ei ole ovaalidel lubatud esipidurid, vaid suur tagaosa. Kuid tänaval on häid pidureid - nii eest kui taga - hädavajalik.

Need on korralikud pidurid, kuid arvasime, et meie taasisõitja esiosa väärib hoobilt pisut kindlamat tunnet. Harley müüb Sporty jaoks roostevabast terasest pidurivoolikuid, mis on vähem laienemisohtlikud kui tavalised kummist read, kuid need on varustatud toretsevate kroomliitmikega - mitte just sellised, mida võite leida mootorrattalt.

Kas kunstlikud magusained lopetavad kaalulanguse

Niisiis, me läksime selle asemel Goodridgeisse oma kohandatud Ebony seeria liinide komplekti jaoks, mis oli varustatud sobivate mustade anodeeritud banjo-poltide ja terasest liitmikega. Pärast mootori ja šassii valmimist pöörasime vähemalt hetkeks tähelepanu sellele, mis oli meie projekti vaieldamatult kõige olulisem tahk: jalgratta välimus. Paljud väidavad, et mustuserada on mootorratta võidusõit kõige puhtam ning suur, lõõtsutav XR on tõu kõige CR500 Kaalulangus käiguga ja edukaim näide.

Erinevalt pidevalt arenevatest masinatest, mida kasutatakse kaherattaliste võistluste muudes vormides, on mustusejälgijad aastate jooksul püsinud üsna konstantsed, suurimaks muutuseks on suhteliselt hiljutine üleminek ühe löögiga tagavedrustusele. Seetõttu on XR-id Kaalulangus teatud kuupaeva jargi lihtsad seadmed, millel puuduvad kaitseümbrised, poritiivad, elektrikäivitid ja muud nn uudsed tooted, mida näiteks maanteeratturitel tavaliselt leidub.

  • Parim kellaaeg, et votta rasvapoleti
  • Video väljund 1.
  • Loualuu salendav lint

Kahjuks on selle aastakümnete taguse elementaarse väljanägemise dubleerimine keerulisem, kui võib tunduda, eriti kuna meie ratas pidi jääma tänavale seaduslik.

Storz Performance müüb XR-stiilis klaaskiust tagaosa ja istmepadja, samuti kinnituskomplekti, mis sisaldab tagatulesid ja numbrimärgi hoidjat. Suurepärane, välja arvatud see, et selle paigaldamine nõuab suure osa mõlema tagumise poritiibi CR500 Kaalulangus raami küljest lahti löömist.

See kujutab endast Kaalulangus NL püsivat modifikatsiooni, mida me ei tahtnud teha oma mootorrattale, mis oli laenutatud ettevõttelt The Motor Company. Kuid kui ratas oleks olnud meie poolt muudetud, oleksime Sawzallist välja lohistanud ja Storzi seadistusega edasi sõitnud. Harley-Davidsoni R võistlussõidukis Orange Orange koos varude kaks-ühes heitgaasisüsteemiga. Harley-Davidson Kui see oli halb uudis, oli parem uudis see, et Harley müüb ka klaaskiust tagasekki, ehkki see tarnitakse värvimata ja tänavavarustuse paigaldamisega arvestamata.

Kuid tema kasuks räägib asjaolu, et tagaküljel on sisseehitatud katted ülalnimetatud porilauatugedele, mis on mõeldud numbrimärkide kinnituskohtadeks. Istmevaht ja allaklapitav vinüülkate müüakse eraldi. Meie plaan oli siis ühendada Harley tagaosa sektsioon Storzi paigalduskomplektiga.

  1. Top kaalulangusmeetodid

Kuid varsti leidsime, et ka see stsenaarium pakub oma probleeme. Nagu Harley kataloogis on märgitud, on tagaluuk mõeldud kasutamiseks vanas stiilis 2, 3-gallonise XL bensiinipaagiga, mitte praegustele sportlastele paigaldatud 3, 3-gallonise paagiga, sealhulgas R.

Sportlased on kütuses üldiselt üsna säästlikud, kuid miiline vahemaa on naeruväärne! Niisiis, me säilitasime varugaasi paagi ja töötasime tagaosa sektsiooni esiosa ümber rihmlihvijal, mis võimaldas lõpuks täiuslikult mahutada paagi tagaosa. SuperTrappi torud varustasid jalgratta väsitava heitgaasimärgiga, mis sobiks kodus igale käivitusvõrele. Järgmine meie teha olevate asjade loendis CR500 Kaalulangus sabaosa maalimine. California tsüklid ja veesõidukid sobitasid esipidurilt ja gaasitanklalt leitud oranži aluskatte, seejärel lisasid saba külgedele mustad taustad ja valged näpitsad, et kajastada gaasipaagi graafikat.

Nüüd istumiseks. Sadulmehed toetavad muu hulgas AMA Grand National sarjas pikaajalist mustasõidutee esireketit Kevin Athertoni, nii et see teab midagi XR jaoks mõeldud istmete ehitamisest.

Taotlesime Athertoni võidusõidurattal kasutatud istme duplikaati, mis oleks kohandatud tagaluugi esiosa muudatuste jaoks.

  • Kaalulangus Igapaevased napunaited
  • Võib Mahtuda Kõige Mustuse Bikes.
  • Hoivatud emade juhend kaalulanguse retseptide jaoks

Mugavuse jagamiseks palusime ka ettevõtte tõestatud Saddlegeli sisestamist. Valgustus oli viimane. Kulude vähendamiseks kasutab Storzi komplekt varude suunatulesid, kuid me soovisime midagi vähem mahukat kui tavalised kroomkuulid.

Harley-Davidsoni Sportlane, Kes Teab Teed San Jose Juurde | Jalgrattad

Lockhart-Phillips USA ei kuulu Harley valdava järelturu alla, kuid see-eest müüakse suures valikus mitmesuguse kuju ja suurusega vilkurit. Valisime lühikese varrega objektiivide komplekti, millel on väikesed aerodünaamilise välimusega korpused ja mis on saadaval selgete, merevaigukollase, suitsu- või iriidiumläätsedega.

Päikeveljed, Buchanani kodarad, kahvel Sportster Sport ja Dunlop mustuserattalised rehvid annavad kõik oma välimuse, jõudluse või mõlema mõju. Marc Urbano Kõigi CR500 Kaalulangus koos varude juhtmestikuga oli juba iseenesest ülesanne. Keskendudes kõigepealt jalgratta tagaosale, eemaldasime juhtmestiku ühenduskarbi varu tagatule sisemusest ja pookisime selle Storzi tagatulede komplekti taha. Seejärel kärpisime meessoost juhtmed algselt tagatulelt maha ja suunatulede külge ning juhtmed ühendasime nende Storzi ja Lockharti kolleegidega.

Kui kõik on paigas, on tulemus puhas ja seda saab hõlpsalt ja kiiresti lahti võtta, kui tagaosa on CR500 Kaalulangus eemaldada.

Auto isuzu android v v Jaoks Hyundai Azera osta / müük - parilasteaed.ee

Esiotsa valmistasime paar lihtsustatud alumiiniumist sulgu, mille külge kinnitasime veel ühe lühikese varre komplekti. Seejärel paigaldati sulgud alumise kolmikklambri pigistuspoltide taha. Kõigi nelja suunatule suuna saamiseks Harley suunatule mooduliga korralikult liidestamiseks oli vaja Badlandsi koormuse ekvalaiserit, mille ühendasime peamise juhtmestiku külge ja silikooniga XL-i õlimahuti ülaossa.

Algselt kujutlesime seda projekti kui midagi, mida saaks nädalavahetusel hõlpsalt ja valutult lõpule viia. Kahjuks see vaevalt nii oli, kuna paljud osad olid ümberkorraldatud või tuli neid muuta. Kuid see aitab selgitada, miks meid nii vallandati, kui lõpuks kätte jõudis meie R-i süütamine.

HIFI Furutech Alfa PS-950 3TS20 monokristall coppe Schuko toitejuhe FI-e11-n1 (R) FI-11-n1 (R)

Ja milline magusalt jooksev masin see osutus. Nendel päevadel töötab konkurentsivõimeline XR umbes — hj ja umbes 70 naela pöördemomendil. Veelgi enam, SuperTrappi torud varustasid jalgratta jämeda heitgaasimärgiga, mis sobiks kodus igal startimisvõrel.

Samuti pole see liiga vali ja tundub CR500 Kaalulangus, kui roostevabast terasest torud muudavad järk-järgult ilusa õlgvärvi tooni. Dirt-track jalgrattad CR500 Kaalulangus tähenda mugavust.

Kuidas poletada rasva kiiresti ja loomulikult

Need on otstarbekohaselt valmistatud ja virgutusvõistlusmasinad, mis on spetsiaalselt loodud mustuse ovaalist CR500 Kaalulangus kiirel ajal ringi liikumiseks. Mustuserajaga sõitjad istuvad üsna sirgelt, välja arvatud siis, kui nad on sirgjooneliselt täielikult koormatud, nii et nende kaal oleks võimalikult ette suunatud, et aidata jalgrattaga pöörduda. Seda teades ei oodanud me kunagi, et meie projektirattasõidul oleks Electra Glide plussisõit, isegi siis, kui istmel on mugavust suurendav Saddlegel.

Kuid korrektse väljanägemise saavutamiseks ja võistlusspetsialistile sobitamiseks pidi Saddlemeni iste olema õhuke ja kitsas, mugavuse tagamiseks seatud tingimused - vähemalt pikematel võistlustel. Kuule, võib-olla polnud see väiksem bensiinimahuti nii halb mõte! Klaaskiust tagaosa on värvitud nii, et see vastaks varude 3, 3-gallonisele gaasimahutile. Works Performance šokid on kõrgemad ja tagaratta paremat CR500 Kaalulangus võimaldavad. Marc Urbano Sellegipoolest muudavad varu, mustuse ja jäljega ergonoomika CR500 Kaalulangus jaoks, millega on keerulisel teel lihtne sõita.

Ultraheli masin poletada rasva

Lai juhtraua tagab suurepärase võimenduse, kõrgemad löögid pakuvad täiendavat CR500 Kaalulangus liikumisruumi ja tundlikumat juhitavust koos märkimisväärselt täpsema šassii juhtimisega. Mis puutub pinnasejäljespetsiifilistesse Dunlopsidesse, siis need pakuvad neutraalset juhtimist ja üllatavat haardumist. Ja võrreldes tipptasemel radiaalidega on need absoluutne sooduspakkumine. Meie projektiratta pluss-kilo kaalulangus - 8 naela sellest ainult silindrivahetusest - ei kahjustanud ka ratta juhitavust.

2 kivi kaalulangus 6 kuu jooksul

Kütuseta kaalus meie "R" väga auväärset naela. See pole XR territoorium, kuid see on palju kergem kui miski Harley praeguses rivistuses.

[62/] Teie parim Fitness rutiinne algab Teen

Vaatamata ülipositiivsetele üldtulemustele oli selle ehitamine üsna kallis ratas. Kulutatud raha eest on suurema töömahuga mootor. Kasseti kahvlit on lihtne ka õigustada. Pro Racerit põrutavad šokid koos paljude muudatustega on enamikule tänavasõitjatest ülepaisutatud, kuid kindlasti näevad need välja trikk.

Lihtne kahjumi kaalulangus app

Works Performance müüb ka Street Trackereid, mis pakuvad keermestatud vedru-eelkoormuse reguleerimist ja maksavad vähem kui pool Pro Racerite hinnast.