4S Slimming

On näha, et see mitteinvasiivne protseduur on sama efektiivne kui rasvaimu, mis on invasiivne protseduur. Ravida saab paljusid piirkondi, näiteks vöökoht, kõht, tuharad ja reied, käsivars ja kaenlaalused, lõug - 20—30 minutit ühe korraga, kordne ravi annab parima tulemuse. Kõht, puusad, reied, tuharad, põlved ja õlavarred vormitakse ilma operatsioonide ja armideta. Vastavalt patsientide kogemusi on näha, et operatsiooni tulemus kestab 2 aastat. Ja töödeldud piirkonna rasvarakud lahustatakse soovimatu rasva lahustamiseks õrnalt läbi keha normaalse ainevahetusprotsessi. Tüüpiline ravi võib kesta 45 minutit kuni tund.

Ravida saab paljusid piirkondi, näiteks vöökoht, kõht, tuharad ja reied, käsivars ja kaenlaalused, lõug - 20—30 minutit ühe korraga, kordne ravi annab parima tulemuse.

Madal sudame loogi kaalulangus

Krüolipolüüs Kuna rasvade triglütseriid muutub eriti madalatel temperatuuridel tahkeks. See kasutab arenenud jahutustehnoloogiat, et rasvakesi valikuliselt sihtida ja rasvarakke lahustada järkjärgulise protsessi kaudu, mis ei kahjusta ümbritsevaid kudesid, vähendab soovimatut rasva, kui rasvarakud puutuvad kokku täpse jahutamisega, käivitavad nad loomuliku eemaldamise protsessi, mis järk-järgult vähendab rasvakihi paksus.

Kas sinepioli poleb rasva

Ja töödeldud piirkonna rasvarakud lahustatakse soovimatu rasva lahustamiseks 4S Slimming läbi keha normaalse ainevahetusprotsessi. Kõht, puusad, reied, tuharad, põlved ja õlavarred vormitakse ilma operatsioonide ja armideta.

parim asi rasva purustamiseks

Mitteinvasiivne, valutu, ohutu ja kiire alternatiiv rasvaimule. Läbilõigete rasvakihtide täpne eemaldamine ilma pikaajalise taastumiseta Mitmepolaarne RF Kude, mis tekib 5-MHz raadiosagedusliku raadiosageduse kaudu, on suurepärane alternatiiv lõtva ja vananenud naha mitteinvasiivse kinnituse saamiseks.

Kaalulangus parast LSC-de

Selle sagedusega genereeritud kontrollitav kuumus saavutab pinnapealse armas temperatuuri vahemikus ° C, mis on võimeline stimuleerima olemasolevat dermaalse kollageeni tootmiseks ja nimetatud kollageeni kontraktsioonis üleminekuprotsessi tekitamiseks. Need reaktsioonid annavad nahale rohkem naha püsivust ja kvaliteeti.

She Loses Weight Easily with This Slimming Product

Tulemuseks on siledam nahk ning silmnähtavalt vähenevad kortsud ja plekid ning tselluliidile väga omane "oranž nahk".